Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Anathema - We're Here Because We're Here. Strona: 1

Artykuł: Anathema - We're Here Because We're Here

Anathema - We're Here Because We're Here Wysłany: 2010-03-21 18:56 Zmieniony: 2010-03-21 18:57

Tego Ville Valo to mogliby nie brać... on jest popularny ale bez przesady... podobnie wzięli go na zaśpiewanie czegoś u Apocalypticy myślę że wizerunkiem nie przystaje do Anathemy która kojarzona jest z dość poważną twórczością... może i wyszło fajnie (zobaczymy) ale jakoś to mi nie pasuje... a może chodzi o większą sprzedaż fani HIM wykupią troszkę płytek Anathemy :P

Chociaż i tak pewnie będę w posiadaniu tej płyty... może nie od razu bo ciężko z $$


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Wysłany: 2010-03-21 19:00

Boba Dylana mogli zaprosić, lub Krzysztofa Krawczyka


.


Anathema Wysłany: 2010-03-21 19:07

Krzysiu jest ok prosze sie odczepić :P A tak patent z gosciem może poprawić sprzedajność albumu :)
Ja niestety (z bólem serca stwierdzam), że Anathema nie nagrała choćby dobrego materiału od 2000 roku więc i do tej płyty jestem dość sceptycznie nastawiony ;/


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2010-03-21 19:13

[quote:e64f2c6044="Harlequin"]Boba Dylana mogli zaprosić, lub Krzysztofa Krawczyka [/quote:e64f2c6044] Roberta Zimmermana (Dylan ) z powodzeniem mogliby zaprosić ma dobre teksty... także o cierpieniu :) Chociaż wokalnie to on marudzi do jego muzyki to pasuje podobnie jak jęczący Neil Young i za to go lubię... a swoją drogą to już Krawczyk bardziej by pasował :P


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Wysłany: 2010-03-21 20:49

cHrzanek (Bicz)
cHrzanek
Posty: 46
Wrocław / Środa Śląska

nie mogę się doczekać tej płytki



Anathema - We're Here Because We're Here Wysłany: 2010-03-26 17:03

strzyga666 (Bicz)
strzyga666
Posty: 16
południe+centrum

[quote:a58ba620c8="wolfj23"]Tego Ville Valo to mogliby nie brać... on jest popularny ale bez przesady... podobnie wzięli go na zaśpiewanie czegoś u Apocalypticy myślę że wizerunkiem nie przystaje do Anathemy która kojarzona jest z dość poważną twórczością... może i wyszło fajnie (zobaczymy) ale jakoś to mi nie pasuje... a może chodzi o większą sprzedaż fani HIM wykupią troszkę płytek Anathemy :P

Chociaż i tak pewnie będę w posiadaniu tej płyty... może nie od razu bo ciężko z $$[/quote:a58ba620c8]

ciężko się z Tobą nie zgodzić ;/
pan V.V wydaje się strsznie manieryczny...i taki ...zblazowany (!?), nie wiem jak to ując, w kazdym bądz razie jest w nim cos co odstrecza i zaproszenie go do goscinnego wystepu to pomyłka

a z nowej płytki wielce sie cieszę :)


Każdego ranka, każdej nocy Dla męki ktoś na świat przychodzi. Jedni się rodzą dla radości, Inni dla nocy i ciemności.


Wysłany: 2010-05-07 18:31

No i juz jest :) przyjemna płytka, ładnie się słucha, ale brakuje mi tu głębi :/ 7 lat czekania na zaledwie "dobry" album - troche niedosyt jest. Ale z drugiej strony ciężko było sie spodziewac po tej płycie czegos odkrywczego.


.


Wysłany: 2010-05-14 13:20

nie myślałem, że to jeszcze możliwe ale moim zdaniem swoją płytką zdecydowanie przebili ostatnie "dzieło" katatoni - niestety


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2010-05-14 15:14

http://promo.fatdrop.co.uk/e/14284115474wURwGW02Tmqfxah4YgP2pU80TLeDzJHK do posłuchania na stronie wytwórni :)


Co masz zrobić dzisiaj zrób jutro !! ------------------------------------------------- Ps. Jako, że koleżanka z oburzeniem stwierdziła że mój światopogląd jest odrażający i rodem ze średniowiecza myślę że będę tu pasował :P


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło