Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Projekt Harsh Electro / Wrocław. Strona: last

Projekt Harsh Electro / Wrocław Wysłany: 2010-03-19 16:11

Jako wokalista poszukuje ludzi, którzy chcieliby stworzyć ze mną wrocławski (a jak!) projekt w stylu bliskim do harsh electro. Powiedzmy coś a'la Suicide Commando, Psyclone Nine, Aslan Faction, Nolongerhuman, Cyborg Attack itp. Ktoś sie pisze na coś takiego? :))


www.egrimonia.com
www.-odo-.maxmodels.pl


Wysłany: 2010-03-22 10:51

Ja się chętnie piszę ale na koncert bo o tworzeniu takiej muzyki pojęcia nie mam, a już nie wspomnę o sprzęcie do tego potrzebnym. Chętnie jednak dam znać gdyby coś obiło się o uszy.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2010-03-22 17:02

Dzieki, bylo by fajnie. Ja mam pojecie, ale bardzo blade, wiec... sam rozumiesz Mam kilka utowrow zrobionych, ze dwa nawet tak na 80%, ale przydala by mi sie jakis kompozytor bardzie obeznany "technicznie" w tych wszystkich niuansach. Mialbym tez gitarzyste, calkiem dobrego, tylko zeby sie ktos od elektroniki odezwał :) :) Wtenczas koncerty jak najbardziej!


www.egrimonia.com
www.-odo-.maxmodels.pl


Wysłany: 2010-03-22 23:22 Zmieniony: 2010-03-22 23:23

Udało mi się dotrzeć, że projekt Digital Angel jest z Wrocławia. Niedawno grali koncert z Fading Colours w Liverpoorze. Skontaktuj się z nimi i zapytaj czy, któryś z członków zespołu nie byłby chętnym do współpracy bądź pomocy w rozwoju zespołu waszego, a co za tym idzie - poszerzenia reprezentacji muzyki elektronicznej we Wrocławiu :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2010-03-23 00:27

http://www.myspace.com/evidencebasedmedicine

http://www.myspace.com/lindstormproject



Wysłany: 2010-03-23 17:01 Zmieniony: 2010-03-23 20:55

KostucH, w Digital Angel jest jak widze Stefan z d'Archangel :) Napisze, moze mnie jeszcze pamieta.

Aaa, soundcliniqum - dzieki za linki. Wyslalem pytania, czekam na odpowiedz :)


www.egrimonia.com
www.-odo-.maxmodels.pl


Wysłany: 2010-03-24 13:51

Hehe, no spoko - przynajmniej wiem, ze jakby co to publiczność nie zawiedzie :)


www.egrimonia.com
www.-odo-.maxmodels.pl


Wysłany: 2010-03-24 14:18

[quote:1f5370d926="Paskievicz"]ja podobnie jak Kostek, piszę się na koncert bo o produkcji takiej muzy wciąż za wiele nie wiem [/quote:1f5370d926]
Myślę, że prócz nas porwiemy ze sobą jeszcze trochę towarzystwa, cierpliwie czekamy, a przy najbliższej okazji zrobi się mały wywiad :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2010-03-25 08:28 Zmieniony: 2010-05-08 10:52

Za wcześnie chyba na wywiad? :D Ale jest mi naprawdę miło. Trochę żal, że w Wrocławiu jest publika gotowa i czekająca na zabawę, a tak mało regionalnych kapel harshowych

Ok. Właściwie poza bardzo miłym i naprawdę krzepiącym odzewem nikt nie chce grać, ale spoko. Zakasałem rękawy i zrobiłem sam pierwszy numer, trzy kolejne też już na ukończeniu. Pierwszy wrzuciłem tutaj:

www.myspace.com/hexeweb

Kto jest ciekawy, zapraszam do przesłuchania i dyskusji.


www.egrimonia.com
www.-odo-.maxmodels.pl


Wysłany: 2010-05-11 16:11

A mi sie bardzooo podoba ten kawalek i na bank bede sledzic poczynania :) i trzymac kciuki :)


"..Przed nikim czoła nie chylę Odrzucam te chwile I wszystkie słowa, którymi Złamali, opętali Odrzucam boga, dogmaty, świętości, herezje Odrzucam pustą poezję "


Wysłany: 2010-05-11 18:09

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

Jesteś taki tego pewien? Są ludzie którzy płyty KUPUJĄ a nie ściągają z neta.

A propos tematu, mimo iż taki rodzaj muzyki nie jest przeznaczony dla moich uszu to mimo wszystko życzę powodzenia :)


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2010-05-11 18:23

Ja ciąglę odwiedzam topic i chciałbym ciepło podziękować, bo wasze opinie sa dla mnie naprawde zagrzewające do dalszej pracy :) Tak jak pisałem mam w kolejce jeszcze niedokonczone 3 numery i za jakis gora miesiąc wrzucę je do sieci i nadal będę ciekawy waszych opinii.

Co do tematu powyżej to nie zamierzam sprzedawac swojej muzyki, chyba ze mnie przejmie jakas wytwornia (marzenie!! , ktora oczywiscie bedzie miała inne priorytety A jeśli nie to będę numery wrzucał do sieci do sciągniecia za darmo, co tez już zrobiłem i z kilku wiekszych serwisów muzycznych można sobie ściągać. Jeśli będe sprzedawał płyty to "po kosztach", czyli za jakis 4 zl. Sa ludzie, ktorzy nadal wola miec wydanie CD na polce. Wiec prosze bardzo, sciagajcie za darmo H.EXE ile wlezie, rozsylajcie miedzy soba, jesli tylko chcecie. Piszcie komentarze, opnie, co jest Ok, a co nie :)


www.egrimonia.com
www.-odo-.maxmodels.pl


Wysłany: 2010-09-23 13:49 Zmieniony: 2010-09-23 14:21

Jak obiecałem, tak zrobiłem. Kto ma ochotę - proszę bardzo, cała pierwsza EPka H.EXE do ściągnięcia z sieci

www.przeklej.pl/plik/h-exe-realms-of-inhuman-pleasures-ep-2010-rar-00212g5kt6jo

Oczywiście zapraszam też do ewentualnej dyskusji czy się podoba czy nie ;P


www.egrimonia.com
www.-odo-.maxmodels.pl


Wysłany: 2010-09-23 17:46

sanctaputana (Bicz)
sanctaputana
Posty: 153
Jelenia Góra, Wrocław

mi też się podoba, Scum of Mankind ma zaje bit, dobra robota!


czyń swoją wolę a stanie się prawem


Wysłany: 2010-09-25 12:39

Dzieki wam za mile slowa :) Przy okazji witam Pania z MaxModels, modelke Wszywika :]


www.egrimonia.com
www.-odo-.maxmodels.pl


Wysłany: 2010-09-25 16:02

sanctaputana (Bicz)
sanctaputana
Posty: 153
Jelenia Góra, Wrocław

[quote:be869c17aa="-Odo-"]Dzieki wam za mile slowa :) Przy okazji witam Pania z MaxModels, modelke Wszywika :][/quote:be869c17aa]

witam witam, jak wszystko dobrze pójdzie spotkamy się na sesji :D


czyń swoją wolę a stanie się prawem


Wysłany: 2010-09-26 20:50

O!!!!! Na tej z kaftanikami? SWIETNIE!!


www.egrimonia.com
www.-odo-.maxmodels.pl


Wysłany: 2010-09-27 12:57

sanctaputana (Bicz)
sanctaputana
Posty: 153
Jelenia Góra, Wrocław

no nie wiem czy świetnie, będzie orka ale wizja maluje się ciekawie


czyń swoją wolę a stanie się prawem


Wysłany: 2010-09-28 17:21

[quote:4ae646f93c="sanctaputana"]no nie wiem czy świetnie, będzie orka [/quote:4ae646f93c]

Oj tam oj tam, widze ze lubisz poniewierac ludzmi na zdjeciach, wiec dla kogo orka, dla tego orka, hehe


www.egrimonia.com
www.-odo-.maxmodels.pl


Wysłany: 2010-10-01 13:36

sanctaputana (Bicz)
sanctaputana
Posty: 153
Jelenia Góra, Wrocław

[quote:8734a411d0="-Odo-"][quote:8734a411d0="sanctaputana"]no nie wiem czy świetnie, będzie orka [/quote:8734a411d0]

Oj tam oj tam, widze ze lubisz poniewierac ludzmi na zdjeciach, wiec dla kogo orka, dla tego orka, hehe [/quote:8734a411d0]

ehehehe poniżenie rządzi a tak poważnie mówiąc wszywik jest wymagający, nie ma lekko


czyń swoją wolę a stanie się prawem


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło