Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Darkthrone - A Blaze In The Northern Sky. Strona: 1

Artykuł: Darkthrone - A Blaze In The Northern Sky

Darkthrone - A Blaze In The Northern Sky Wysłany: 2010-03-11 00:02

dla ludzi kroczacy droga przemian i metamorfoz,dla osob szukajacych czegos wiecej?ta płyta była jak objawienie;cult sie objawił,bezeapelacyjnie ikona i prekursor;nie zadne popierdołki.....


przewartosciowanie prawie wszelkich wartosci...


Wysłany: 2010-03-11 09:19

Nie no dwójka darkthrone jest w pytke kultowa :)) chocby nie wiem jak psioszyc na to ,że maja bekowe logo, że ich muzyka jest prymitywna itp., to albumy 2-4 jakby nie patrzec są kwintesencją skandynawskiego black metalu :)


.


... Wysłany: 2010-03-11 09:24

Pamiętam jak nabyłem ten album na kasecie jeszcze :) Będąc w ogólniaku - słuchało się kiedyś a i teraz od czasu do czasu :)

Ale Transilvanian Hunger jakośmi bardziej podchodzi :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2010-03-11 09:47

ja bym postawił w kolejności 'A blaze" => "transylvanian" => "Under" :)


.


:) Wysłany: 2010-03-11 10:00

AAAA nie należy zapominać jesio o Panzerfauście :) Też już kultowa BM płytka :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2010-03-11 10:04

nie słuchałem nigdy "Panzerfausta" nie wypowiem sie ale to co wychodziło po "Panzerfauscie" generalnie zahaczało o kiszkę


.


:) Wysłany: 2010-03-11 10:11

Po Panzerfauscie owszem syf kiła i mogiła :)
Utwór Quintessence na Panzer... to inna wersja kawałka Storm tylko nie pamiętam jakiego :P Ten sam człek to komponował zresztą :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2010-03-11 21:05

Kawał"czarnej"metalowej historii,na owczesne czasy ogromny przewrót w podejsciu do extremalnego grania,taki underground w podziemiu,to było COŚ!hehe,czoła chylę do dnia dzisiejszego.

Darkthrone to nie tylko pierwsze płyty,a STORM ze swoim NOREGSGARD był troszke pózniej :)



Wysłany: 2010-03-11 22:37

Dla tej kapeli powinien powstać osobny temat
"Mroczne knieje ,szatan i licha klata Fenriza".Dobra kapela to była gdzieś do Total Death potem się stoczyli aż osiągneli dno. Nie bardzo interesuje mnie ich obecna twórczość są śmieszni i dali dupy.
A Blaze in the Northern Sky to taka gorsza kopia Under a Funeral Moon jedna z czterech słuchalnych przeze mnie płyt tego bandu.



Wysłany: 2010-03-11 23:22

szkoda ze sie tak spierdolili!;ale maja juz pewno wyjebane?;wielki,wielki szacunek dla Nich,zrobili wiecej dla Metalu;niz rydzyk dla radia maryja...


przewartosciowanie prawie wszelkich wartosci...


Wysłany: 2010-03-12 08:05

I zrobili to przy pomocy bardzo skromnych, prymitywnych środków. Taki muzyczny Nikifor :)


.


... Wysłany: 2010-03-12 08:21

Dokładnie tak :) Łezka mi się w oku zakręciła chyba sobie zapuszcze zaraz :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2010-03-12 09:31

[quote:884ba96551="cellar_door"]a mnie bardziej wzruszają pierogi z biedronki niż Darkthrone :-)[/quote:884ba96551]

Zapewne i one mają oczy i mogą z lodówki spierdolic xD


.


Wysłany: 2010-03-12 11:56

[quote:e2a7e99636="cellar_door"]a mnie bardziej wzruszają pierogi z biedronki niż Darkthrone :-)[/quote:e2a7e99636]

Hehehehe no raczej łezki przy A BLAZE...nie uronisz,jedyne co cie moze spotkac to "czarci kop w miche z superczarciego koooombojka" :)



Wysłany: 2010-03-16 23:28

wszystko mozna wyszydzic!!!lecz nie wyszydzi sie wspomnien ktore sa głeboko w nas:stary wokmen,łysa gora,pełnia,krzyz i chrystus;w słuchawkach:A Blaze....emocje.dreszcz,cos co zostaje,zostaje na zawsze.....


przewartosciowanie prawie wszelkich wartosci...


Wysłany: 2010-03-17 11:28

[quote:bfeece83e0="occulta76"]wszystko mozna wyszydzic!!!lecz nie wyszydzi sie wspomnien ktore sa głeboko w nas:stary wokmen,łysa gora,pełnia,krzyz i chrystus;w słuchawkach:A Blaze....emocje.dreszcz,cos co zostaje,zostaje na zawsze.....[/quote:bfeece83e0]

Co tyyyy
Noc,głeboki las,mroczne knieje,pól metra sniegu,minus dwadziescia,i ostre rozwolnienie,a na uszach w słuchawkach BAJM hehehe

Tak na powaznie to opisywanie tego co sie wówczas dzialo po A BLAZE,nie nadaje sie obecnie na forum publiczne



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło