Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Czeska edycja festiwalu Sonisphere. Strona: 1

Artykuł: Czeska edycja festiwalu Sonisphere

Czeska edycja festiwalu Sonisphere Wysłany: 2010-03-02 09:16

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Widać, że Czesi mają więcej szczęścia - jak dla mnie termin o niebo lepszy (sobota) i więcej fajnych kapel (np. Stone Sour).

Jakbym miała ekipę i nocleg to bym pojechała, a co ;]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2010-03-02 09:21

Też myślałem nad tym festiwalem, ale tylko w kontekście Heaven & Hell (pytanie tylko, czy z Dio na wokalu). Reszta zespołów dla mnie, mogłaby nie istnieć


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2010-03-02 09:57

Tez mnie chęci i nęci ten festiwal:D Zobaczymy co się da zrobić:d


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2010-03-02 10:17

[quote:7284da7171="Paskievicz"]...wystarczy mi wyłącznie bejbe...[/quote:7284da7171]

No Kolego, w pełni się z Tobą zgadzam! :)


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2010-03-02 10:25 Zmieniony: 2010-03-02 10:25

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:b7ed469dcb="Benjamin_Breeg"][quote:b7ed469dcb="Paskievicz"]...wystarczy mi wyłącznie bejbe...[/quote:b7ed469dcb]

No Kolego, w pełni się z Tobą zgadzam! :)
[/quote:b7ed469dcb]

a mi nie wystarczy nie mam tak niskich wymagań

poza tym nigdy nie byłam w Pradze i nie bardzo wiem, jak tam się poruszać i gdzie nocować, to nie jakis łutstok że się można pierdzielnąć namiotem gdzie popadnie :/

a tak naprawdę to żałuję, że to nie jest w Berlinie, bo tam można się szybko dostać i szybko wrócić


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2010-03-02 10:31 Zmieniony: 2010-03-02 10:31

Minawi, przynajmniej zawsze mam kierowcę


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2010-03-02 10:56

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

ja nie mam w dupie, ponieważ taki wyjazd to nie tylko sam koncert a cała otoczka, zwłaszcza że to nie wyjazd do jakieś Koziej Wólki zabitej dechami 10km od miejsca zamieszkania. ale każdy ma swoje priorytety


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2010-03-02 11:03 Zmieniony: 2010-03-02 11:04

Minawi, też się z Tobą zgodzę. Jak jesteśmy na jakimś koncercie poza granicami Poznania, zawsze sobie połazimy nawet jeżeli jest to tylko stolyca

a Praga podobno piękna jest...


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2010-03-07 13:33

[quote:c1d353a276="minawi"]
poza tym nigdy nie byłam w Pradze i nie bardzo wiem, jak tam się poruszać i gdzie nocować, to nie jakis łutstok że się można pierdzielnąć namiotem gdzie popadnie :/
[/quote:c1d353a276]
Minawi, jedna rzecz - lokalizacja Sonisphere to nie jest sama Praga, tylko to jest stare wojskowe lotnisko kilkadziesiąt km od Pragi, generalnie zabita dechami dziura.
Generalnie jesteśmy teraz na etapie szukania większej ekipy, póki co jedziemy z kumplem we dwójkę, ale po wstępnym przeliczeniu kosztów doszliśmy do wniosku, że najbardziej opłacalne byłoby zebranie 9-12 osób i wynajęcie busika. Pytanie ile osób by się zebrało.



Wysłany: 2010-03-07 22:08

Najprawdopodobniej z górnośląskiego wygwizdowa (Pasek, z pozdrowieniami dla Ciebie ) byłby wyjazd, chyba że znalazłaby się większa ekipa z Poznania/Wawy/Wro/skądkolwiek indziej :P Sprawa jest otwarta i myślę że bez problemu możnaby się dogadać, jeżeli zebrałoby się dość ludzi - na chwilę obecną są dwie osoby pewne [tzn. ja i kolega]+ jakieś 4 osoby nadal niezdecydowane.
Jakby nie zebrało się dość ludzi - to mamy 3 miejsca w samochodzie, ale w tym momencie wyjazd raczej na bank z Rudy Śląskiej.

I jedna rzecz - bilety na golden circle wychodzą taniej niż do stolycy, to tak na marginesie.



Wysłany: 2010-03-31 18:43

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:4ea49cc26e="alagner"]Najprawdopodobniej z górnośląskiego wygwizdowa (Pasek, z pozdrowieniami dla Ciebie ) byłby wyjazd, chyba że znalazłaby się większa ekipa z Poznania/Wawy/Wro/skądkolwiek indziej :P Sprawa jest otwarta i myślę że bez problemu możnaby się dogadać, jeżeli zebrałoby się dość ludzi - na chwilę obecną są dwie osoby pewne [tzn. ja i kolega]+ jakieś 4 osoby nadal niezdecydowane.
Jakby nie zebrało się dość ludzi - to mamy 3 miejsca w samochodzie, ale w tym momencie wyjazd raczej na bank z Rudy Śląskiej.

I jedna rzecz - bilety na golden circle wychodzą taniej niż do stolycy, to tak na marginesie.[/quote:4ea49cc26e]
Z Piekar śląskich z chopokami kombinujymy busa na tyn koncert. Wszystko jest narazie na etapie załatwiania. Gdy byda wiedzioł coś wiecej napewno napisza. Narazie autokar mamy na AC DC


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2010-05-01 23:26

Fafal, dej znać jak bydziesz coś wiedzioł ło tym busie, dobra?

Póki co, jakby kogoś interesowało - 80 zł przejazd z Breslau i z powrotem.

http://www.pwevents.pl/pl/autokary-wroclaw.html



Wysłany: 2010-06-22 13:32

Sorry za posta pod postem, ale chciałbym odświeżyć temat.

Jak wrażenia, był ktoś?
Ja przyznam się szczerze, że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Anthrax, Megadeth imho też zagrał bardzo udany koncert. Alice In Chains średnio mnie interesowało, ale brzmieli co najmniej zawodowo.
Na Slayerze i Mecie natomiast zawiodłem się nieco - o ile w przyadku Metalliki potwierdziły się po prostu moje przekonania o marności ich ostatniego albumu, tak przy Slayerze... no cóż, Jeff się postarzał bardzo i odnoszę wrażenie że nie wyrabiał już swoich partii. Tom podobnie, chociaż aż tak się to wyraźnie w oczy [a raczej uszy] nie rzucało.

I pytanie do ludzi uczestniczących częściej w imprezach na terenie Czech - czy nasi sąsiedzi zawsze są tak drętwi? Ja nie mówię o mosh picie pod sceną non-stop, ale mogliby chociaż brawo bić. I o ile w przypadku Anthraxu czy innego Megadeth to jeszcze było zrozumiałe, tak nie rozumiem dlaczego Metallica też spotkała się z relatywnie chłodnym przyjęciem.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło