Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Multimedialne Dyski Twarde. Strona: last

Multimedialne Dyski Twarde Wysłany: 2010-02-27 10:13

Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem > Multimedialnego Dysku Twardego,osobiście myślę o firmie > Western Digital < o pojemności co najmniej 1 Tera lub 2 Tera.

Być może ma już ktoś z was podobny Dysk twardy multimedialny,ciekawy jestem waszych opinii o tego typu urządzeniach.Wszelkie rady,uwagi mile widziane.


[img:7b11b983ba]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:7b11b983ba]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-02-27 10:15

Czym sie rozni multimedialny od niemultimedialnego?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2010-02-27 10:48

Tego to ja nie wiem,ale zapewne Amorphousie wiesz o co mi chodzi :) to bardziej rozbudowany zewnętrzny dysk twardy,a więcej mam nadzieję,że dowiem się w tym temacie > multimedialne dyski twarde podobno posiadają procesory...?.

Założyłem ten temat z nadzieją że być może dowiem się czegoś więcej o tych dyskach twardych :) od tych którzy już takowe być może posiadają.

Opis jednego z takowych Dysków :

Teraz, dzięki tzw. dyskowi multimedialnemu można dane nie tylko przechowywać, ale także w prosty sposób przesyłać i wyświetlać na ekranie wielkoformatowego telewizora LCD, będącego coraz częściej głównym wyposażeniem pokoju telewizyjnego. Wreszcie można w pełni doświadczyć wrażeń i emocji, których brakuje podczas oglądania filmów na stosunkowo niewielkim ekranie monitora komputerowego. Wystarczy podłączyć dysk multimedialny do złącza USB w komputerze, przekopiować na dysk ulubione pliki multimedialne i podłączyć dysk do telewizora lub zestawu audio (za pomocą Eurozłącza lub złącz audio/video). Tyle wystarczy, by móc wygodnie usiąść i odtwarzać wybrane pliki za pomocą pilota.

Posiadam zewnętrzny dysk twardy firmy > Westetrn Digital < o pojemności 80 GB :) ale jakoś wcześniej nie spotkałem się ,z określeniem > Dyk multimedialny,stąd ten temat,w którym mam nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej.




[img:dfd7741102]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:dfd7741102]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-02-27 11:00

Bana masz na góglu? :D Dżołk.

Wczoraj chyba sobie o tym czytałam i też sobie coś takiego kupię, jak tylko będę miała możliwość - głównie do przechowywania zdjęć w dużym formacie. W sumie to dobra sprawa taki dyske zewnętrzny - jeśli byś chciał 1TB to chyba byś mógł mieć kopię wszystkiego co masz na kompie
A rzeczy martwe potrafią być złośliwe.
Ale w sumie to zastanawiasz się nad kupnem, nad firmą, nad funkcjonalnością czy jak?


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-02-27 11:04

Moim zdaniem jest sens jezeli masz stary telewizor albo projektor. Nowe maja usb do podlaczania zwyklego twardziela czy pendrive albo DLNA i po prostu laczysz TV z kompem po LAN albo WI-FI.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2010-02-27 11:10

A co jak komp się rozkraczy? Lepiej być przezornym i ubezpieczonym :)


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-02-27 11:13

no ale ja właśnie nie chcę łączyć kompa z TV,a użyć takiego właśnie multimediala :) 2 tera,to jest coś ^_^

[img:045cb57cdf]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:045cb57cdf]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło