Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Kącik narzekania na zime. Strona: last

Kącik narzekania na zime Wysłany: 2010-01-28 04:04

Nie wiem jak was ale mnie ta zima już zaczyna nudzić. Ani na rower wyjsc ani pobiegac. Tu można powylewać swoje żale na lokalne ochłodzienie.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2010-01-28 04:25

Po pierwsze - idź spać :D Chłopie... 4 rano!
Po drugie - mocna zima nie jest zła! Ja pamiętam większe mrozy niż -25 i jakoś mi to nie przeszkadza aż tak...
Komarów będzie mniej!


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-01-28 08:56

Nie jest źle co dzień do pracy dojeżdżam autem i jak najmniej raz dziennie w poślizg jakiś nie wpadnę to dobrze, to jak sporty ekstremalne, adrenalina itd. fajnie, ale kur... za którymś razem jeszcze nie wrócę... o dzikiej zwierzynie na drogach nie wspomnę, jadę patrzę dzik, sarna, dzik, martwa sarna, lis i tak w koło


Każdy człowiek jest odpowiedzialny za swój los


Wysłany: 2010-01-28 09:45

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:1e4bea3062="thistle89"]Po pierwsze - idź spać :D Chłopie... 4 rano!
Po drugie - mocna zima nie jest zła! Ja pamiętam większe mrozy niż -25 i jakoś mi to nie przeszkadza aż tak...
[/quote:1e4bea3062]

Ja myślę, że Kuba pamięta mrozy większe niż -35 i zaspy większe niż 2 metry

a 4 rano to normalna pora egzystencji naszego admina

I zgadzam się: znudziła mi się zima po stokroć. Jedynie Strasznie Mroczne Zimowe Ogniska vol. % wypadają zimą znacznie urokliwiej niż w pozostałych porach roku. Reszta jest do dupy, a na nartach nie jeżdżę ;]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2010-01-28 10:04

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

ja nienawidze zimy od zawsze, nie wiem kto moze ja chociaz troche lubic - dla mnie zima to ograniczenie wolnosci czlowieka [ani wyjsc, ani ISC]..

w dodatku po raz pierwszy od kilku lat mam goraczke ;/ na dodatek gdzies mi wcielo szalik, tak wiec nienawidze zasranej zimy :foch:


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Wysłany: 2010-01-28 10:54

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

Znów spadł śnieg, znów spadł śnieg, znów spadł śnieg...niech to się wreszcie skończy...


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Kącik narzekania na zime Wysłany: 2010-01-28 11:16

[quote:49653b649a="amorphous"]Nie wiem jak was ale mnie ta zima już zaczyna nudzić. Ani na rower wyjsc ani pobiegac. Tu można powylewać swoje żale na lokalne ochłodzienie.[/quote:49653b649a]
Mi tam zima w bieganiu nie przeszkadza Co prawda, odpuszczam sobie jak temperatura spada poniżej - 10, ale w pozostałe dni biegam. Zresztą bieganie po oblodzonym chodniku dostarcza niezapomnianych wrażeń
Jedyne co mnie wkurza w zimie, to paraliż w mieście, bo zima zawsze zaskakuje drogowców.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2010-01-28 19:35

Vanique (Anciliae)
Vanique
Posty: 57
Wodzisław Śl.

[quote:0945a2044b="1"]Dla mnie może być tak przez cały rok[/quote:0945a2044b]

Hehe, wariat xD Jak większość mam dość, nawet się wychodzić nigdzie nie chce... Zimno i dla urozmaicenia zimno oraz abyśmy się specjalnie nie nudzili zimno -.- Co jest dla was gorsze, to że jest zimno czy to że jest biało i ślisko ? xD


"tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota" Albert Einstein


Wysłany: 2010-01-28 22:25

Proponuję okres zimowy,ustanowić jako wolny od pracy i nauki ;P a tak poważnie niby to Shit...Shit...z tą zimą,mam jej już dość,a tu znowu zapowiadają opady śniegu z piątku na sobotę takie jak ostatniej nocy...Shit, no i zimnicho ma powrócić...Shit...

[img:d02909ba71]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:d02909ba71]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-01-28 22:46 Zmieniony: 2010-02-27 23:01

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:dab1289515="HardKill"]Proponuję okres zimowy,ustanowić jako wolny od pracy
[/quote:dab1289515]
Marian a ty masz rodzine? Jak chcesz w zimie przetrwać bez roboty i zarabiania forsy? Tak sie nie da cza napierdalać za przeproszeniem żeby coś do gęby wrzucić. Taka jest prawda... brutalna ale jednak prawda

Nie chciołch cie urazić po prostu pierwsze co mi sie narzuciło na myśl to napisałem, a że tak mom że co mi sie ciśnie na jęzor to zaro pisze;]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2010-01-28 23:05

FAFAL Napisał(a):

[quote:5b1d77a45a]Marian a ty masz rodzine? Jak chcesz w zimie przetrwać bez roboty i zarabiania forsy? Tak sie nie da cza napierdalać za przeproszeniem żeby coś do gęby wrzucić. Taka jest prawda... brutalna ale jednak prawda [/quote:5b1d77a45a]

Drogi Czesławie ;P z tym wolnym okresem od pracy,to był tylko żart,widocznie nie załapałeś ^_^

A to wszystko co wyrabia się tej zimy,to wina Gieni :P


[img:5b1d77a45a]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:5b1d77a45a]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-01-28 23:10 Zmieniony: 2010-01-28 23:12

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

tak jak godos Gienia stara lafirynda to wszystko jej wina. Niech idzie wonchać stopy starych pelikanów :P hehehhe Fuck off starej gieni


Ale sie podupczyły te posty ;/ Można rzec że pomieszanie z poplontaniem


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2010-01-28 23:23

A mi tak teskno za zimka ze w marcu bede w TRONDHEIM. :)



Wysłany: 2010-01-29 14:53

to żem se qurwa pochwalił (przy innym temacie) zimową aurę... :/


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2010-01-29 17:12

KU....wa nienawidze zimy.Temperatura do dupy,slisko a moje glany-zero przyczepnosci do tego dzis odkrylam ze przeciekaja gdzies i mialam mokro w bucie
Zamiast sie skupiac na innych rzeczach tudziez sutuacjach :) skupiam sie na tym zeby nie wywinac orla..ja chce juz lato(a conajmniej wiosne)


"..Przed nikim czoła nie chylę Odrzucam te chwile I wszystkie słowa, którymi Złamali, opętali Odrzucam boga, dogmaty, świętości, herezje Odrzucam pustą poezję "


Wysłany: 2010-01-29 19:53 Zmieniony: 2010-01-29 19:54

grr zasypało wszystko, czasami nie idzie przejechać, już kilka razy bym się zakopała za to można bałwany lepić



Wysłany: 2010-01-29 20:08

Ja będę zimy bronić.

Dziś przez godzinę odkopywałam ścieżki na podwórku - nie ma nic lepszego na rozgrzanie ]:>


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-01-29 20:14

[quote:e35e317015="thistle89"]Ja będę zimy bronić.

Dziś przez godzinę odkopywałam ścieżki na podwórku - nie ma nic lepszego na rozgrzanie ]:>[/quote:e35e317015]

podziwiam zapał



Wysłany: 2010-01-29 20:21

Szczerze? Chociaż troszkę rozrywki :>

A dla tych co zimy i śniegu nie lubią:
niech mi ktoś powie, że widok iskrzącego śniegu w blasku Księżyca nie jest piękny?

To chyba jeden z najprzyjemniejszych widoków.


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-01-29 21:55

[quote:158046b6b6="thistle89"]Szczerze? Chociaż troszkę rozrywki :>

A dla tych co zimy i śniegu nie lubią:
niech mi ktoś powie, że widok iskrzącego śniegu w blasku Księżyca nie jest piękny?

To chyba jeden z najprzyjemniejszych widoków.[/quote:158046b6b6]

Piekny moze i jest ale mimo to uwazam ze powinien zniknac,piekny jest rowniez wieczor spedzony przy ognisku w milym towarzystwie i z flacha dobrego winka,niestety temperatury i "piekny"sniego uniemozliwiaja przezywanie takich chwil)nie liczac SMOG'u ofc)


"..Przed nikim czoła nie chylę Odrzucam te chwile I wszystkie słowa, którymi Złamali, opętali Odrzucam boga, dogmaty, świętości, herezje Odrzucam pustą poezję "


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło