Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Dog In The Fog. Strona: 1

Artykuł: Dog In The Fog

Dog In The Fog Wysłany: 2006-09-11 12:02

szczerze mówiąć po fajnych reklamach w tv powiedziałem sobie spróbuje tego browarka szczerze mówiąc dużo się po nim spodziewałem a tu klapa, kupiłem i strasznie mi nie smakował taki to nijaki , jeżeli chodzi o słodkie to już okocim palone albo redds cytrynowy (który się pije jak soczek) są lepsze

moja ocena to 2/6


wszystko to co napisałem to moje subiektywne odczucia :wink:


cóż o mnie pomieszkuje sobie w Gdańsku :) jak widać zajęcie student jeśli można to nazwać zajęciem :p ogólnie to siedzę i nic nie robię dlatego czasem jestem na dp :D


Wysłany: 2006-09-11 13:15

Kurde dla mnie to piwo to jest totalna porażka, wiem, bo udalo mi sie przelkanac jednego lyka i wiecej nie dalam rady :?

No, kwestia gustu, ja tam w ogole nie gustuje w tzw. "kobiecych napojach typu piwo", reddsach, karmi itp.m moze dlatego mi nie smakowalo...

Pilsner rządzi 8)

Razem z Budweiserem :wink:



Wysłany: 2006-09-11 13:24

ogólnie w słodkich też nie gustuje ale soki lubie a redds to jak sok tylko drogi :lol:


cóż o mnie pomieszkuje sobie w Gdańsku :) jak widać zajęcie student jeśli można to nazwać zajęciem :p ogólnie to siedzę i nic nie robię dlatego czasem jestem na dp :D


Wysłany: 2006-09-11 14:40

Tej no co Wy misie moje pluszowe, gdzie [i:e37b9eac26]pies[/i:e37b9eac26] to babskie piwo :roll: toz to normalny bronio przeca :wink: jak dla mnie moze byc, chociaz ostatnimi czasy nie pijam nic co produkuje [b:e37b9eac26]KP[/b:e37b9eac26] -> niech sie wypchaja czlonki jedne :evil:
teraz tylko [i:e37b9eac26]Warka[/i:e37b9eac26] (nowe oblicze Lecha :wink: )


----------------
Placebo-The Bitter End


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-09-11 16:21

ee z soczkow to ja tylko freeq czerwony. z lodowki. jakos tak mnie wzielo;P. Warka strong dla mnie tez za slodka, ale efekt inny;P.
Przeskoczylam na pewien czas na freeq jak pijac tyskie smakowalo mi jak slodki sok:D... mialam przez pewien czas zboczone kubeczki smakowe.



Wysłany: 2006-09-12 10:08

Ja sobie wypijecie jakiegos mocniejszego browarka, a po nim Doga, to zobaczycie ze ma pomarańczowy posmak. Dla mnie średniak, piłem gorsze szczyny ...


.


Wysłany: 2006-09-12 12:47

ja nie pilem tego browara, ale slyszalem, ze ma posmak groszku konserwowego. hehehe


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2006-09-12 16:03

no dokałdnie to piwko jest bleee:P lepszy juz kolega leszek i debowy :)



Wysłany: 2006-09-12 17:02

Ja lubię Stronga, Dębowe i Palone a Dog mi totalnie nie smakował. jakoś tak nie było w nim czuć piwa? Do tego ojciec mojego qmpla (chirurg) stwierdził że od tego bronka zalatuje szpitalem :-P Nie twierdzę ze to babskie piwo a z soczków to Redds jabłkowy. Dog jakos nie podchodzi mi pod nic. Dlatego też nie pijam bo są gorsze szczochy ale i jest wiele innych lepszych piw.


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło