Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

a może by tak zrobić zlot np gdzieś w katowicach ??. Strona: last

a może by tak zrobić zlot np gdzieś w katowicach ?? Wysłany: 2010-01-12 18:56

co wy na to ?? nie wiem jak z organizacją ale pomysł jest..



Wysłany: 2010-01-12 19:57

Vanique (Anciliae)
Vanique
Posty: 57
Wodzisław Śl.

Brzmi fajnie :D Jeśli by to było w ferie to się piszę xD


"tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota" Albert Einstein


Wysłany: 2010-01-12 23:35 Zmieniony: 2010-01-13 02:54

Rozumiem, że myślisz o zlocie Dark Planet, tak?
No w sumie ok,
jak Poznań przyjedzie to kilka monopolowych na Ślasku odrzyje.
Pytanie tylko gdzie to zrobić?
Ja proponuje Stadion Sląki (ponad 10k userów).
A poważnie to Mega Club?Wiatrak?


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2010-01-12 23:49

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

To mi sie podoba Proponuje Mega Club. ;]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2010-01-13 00:37

Khamill (Anciliae)
Khamill
Posty: 222
Toruń/Września

a czemu nie w Toruniu ?? :P


...miej żabę zawsze pod ręką


Wysłany: 2010-01-13 00:56

taa..albo w Szczecinie ;-D


[img:38d3c22f3b]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:38d3c22f3b]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-01-13 07:26

Heh, co miesiac zlot w innym mieście?:P A ta w ogóle to nie marudzić tylko przyjechać 13marca na urodziny i zlot DP do Poznania


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2010-01-13 10:01

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:5e9d13477f="Paskievicz"]w Nowej Hucie se zlot zróbcie najlepiej hehehe albo w innym Zapizdowie Śląskim
[/quote:5e9d13477f]

Pasek, p***dolisz jak potłuczony. Poczytaj sobie choćby w Wikipedii gdzie leży Nowa Huta.

A tak szczerze - to wątpię, aby ludzie z Poznania czy okolic albo z Wybrzeża masowo wpadali na jedną imprezę do np. Katowic Ale życzę powodzenia, zawsze można robić regionalne zlociki


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2010-01-13 10:47

[quote:5ed8e48a2c="Paskievicz"]ja to pierdole i ewentualnie zjawię się na DP Night 4. Oczywiście jeśli ktoś dorzuci do tych trzech smutnych kapel jeszcze jakąś biciarska imprezkę 8)[/quote:5ed8e48a2c]
Nikt za Tobą tęsknić nie będzie:P Biciarską imprezę to sobie sam zrób:P


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2010-01-13 13:23

ja też jestem za tym Mega Clubem co myślicie ??? powiedzcie że wam pasi i będziemy reszte rzeczy ustalać



Wysłany: 2010-01-13 14:38

Ja jabie - przestańcie marudzić tylko zróbicie se ten zlot w Katowicach czy w innym Zamosciu ... kto bedzie chciał ten i tak przyjedzie, a kto nie, ten nie :)) a zlot DP nr 4 tak czy siak bedzie w Poznaniu i też kto bedzie chciał przyjechac ten przyjedzie, a kto nie ten nie przyjedzie :) i chuj :)


.


Re: Wysłany: 2010-01-13 18:47

gasnik (Bicz)
gasnik
Posty: 3
Bielsko-Biała

Na jednym z forów, na których się udzielam, robione są zjazdy regionalne, tj. zrzuca się 10 napaleńców (np. do Bieska przyjeżdżają z Rybnika, Wodzisławia, Żor, Cieszyna itp), wybieramy jakieś ustronne miejsce (np. Bielska Galeria Sfera) i spotykamy się o określonej godzinie. Na Głównej stronie jest nawet cała tabelka, co, gdzie i kiedy. Gdy są np. 3 zloty w jednym czasie, czasami nawet robią sobie konferencje na Skype'ie :)

Ogólnie jest bardzo miło, i nie jest to jakieś ogromniaste forum (89000, ale userów nieaktywnych jest gdzieś z połowa), a nawet na największych zadupiach są jakieś zloty (przykład - Bielsko Biała)

Katowice by mi pasowały, ale gdzieś za pół roku, jak już zdobędę prawko :)


Nawet Głupiec czasem zabłyśnie.


Wysłany: 2010-01-13 19:09

ja tez zdecydowanie Katowice. chyba że ktoś mi przyjedzie do Tychów xd ale na to nie licze. więc jak? debata na temat kiedy i co? bo miejscem będzie Mega Club. pasuje wam ??



Wysłany: 2010-01-13 19:15

Vanique (Anciliae)
Vanique
Posty: 57
Wodzisław Śl.

Jak ktoś tu mówi o Tychach to ja proponuje Wodzisław lub Rybnika xD nie no żartuje :) Jestem za i chętnie przyjadę pod warunkiem że ktoś obrazkowo przedstawi mi drogę do tego kluby :D I jeśli mogła bym zaproponować termin to może jakoś w ferie to jest druga połowa lutego?


"tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota" Albert Einstein


Wysłany: 2010-01-13 22:23 Zmieniony: 2010-01-13 22:24

[quote:8e29f35a51="Black_Lady"]ja tez zdecydowanie Katowice. chyba że ktoś mi przyjedzie do Tychów xd ale na to nie licze. więc jak? debata na temat kiedy i co? bo miejscem będzie Mega Club. pasuje wam ??[/quote:8e29f35a51]

Ja przyjadę do Tychów he he, może być? A tak ogólnie jestem za.



Wysłany: 2010-01-13 22:35

Katowice są najlepszym miejscem na tego typu zlot, ponieważ mają jeszcze w miarę sensowną komunikację z resztą miast GOP oraz poza wojewódzkich! Tylko Katowice na taki zlot na Śląsku. Wybaczcie ale Wodzisław? Tychy? Naprawdę są kiepsko skomunikowane ,szczególnie dla osób spoza Śląska a raczej GOP-u
Jestem za zlotem ale w miejscu sensownym, i terminie w miarę realnym.


"Wyrażać siebie i tylko siebie, własną unikalność, nie być baranem w stadzie szarości i schematów.."


Wysłany: 2010-01-13 22:40

Jutro popołudniu u mnie na podwórku - wydepczecie ten śnieg :D


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-01-13 22:40

Paskievicz tak się składa że rejon GOP-u zamieszkuje więcej ludzi niż teren Warsafki....
Więc żadne zadupie to nie jest, jak ktoś tak pisze to ma chyba problemy z geografią i wiedzą nt. zaludnienia w poszczególnych regionach.


"Wyrażać siebie i tylko siebie, własną unikalność, nie być baranem w stadzie szarości i schematów.."


Wysłany: 2010-01-13 23:40

Zróbcie - redakcja przyjedzie


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2010-01-14 00:34

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:782311a5f7="amorphous"]Zróbcie - redakcja przyjedzie [/quote:782311a5f7]

jak stawiasz samolot lub teleport to nie ma sprawy :P tylko w dwie strony i poproszę miejsce przy oknie, hihi


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło