Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Jest taka fajna akcja ( ważne -przeczytaj!!). Strona: last

Jest taka fajna akcja ( ważne -przeczytaj!!) Wysłany: 2006-09-07 19:16

Akcja skierowana jest do osob z Wroclawia ktorzy chcieliby pomoc lub wszystkich chetnych
Odwiedzcie te strone po wiecej informacji:
http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/potrzebna_pomoc.html


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2006-09-08 11:17

jejku... ja bym pomogła... ale do Wrocławia mi daleko...



Wysłany: 2006-09-08 13:08

Zawsze zostaje konto bankowe lub 1% podatku...
a jesli chce sie pomoc to mozna tez poszukac w swojej okolicy Duzo jest takich miejsc

Dzieki:)


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2006-09-09 20:03

Wymiękłem.



Wysłany: 2006-09-10 10:35

pozytywnie czy negatywnie??


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2006-09-11 17:13

ja chętnie przekażę te procenty od swojego podatku, tylko kurde najpierw pojmę, jak to się robi :?
ale możecie na mnie liczyć!



Wysłany: 2006-09-26 17:55

kurwa... jak słyszę o różnych okrucieństwach, wyrządzanych zwierzętom, to się wstydzę, że jestem człowiekiem!!!!! :evil: :evil: :evil: a podobno człowiek to istota inteligentna... gówno prawda, zwykłe szmatławe bydło w większości!!!!

jak macie więcej takich akcji, dawajcie je tutaj, proszę!!! albo jak znacie kogoś, kto się znęca nad zwierzątkiem!!!!! zrobię mu sito z głupiego łba!



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło