Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

randki gothów :-). Strona: 1

randki gothów :-) Wysłany: 2006-09-06 21:08

widziałam, że ten temat wystąpił parę razy w Waszych wypowiedziach :) żeby założyć temat dotyczący wzajemnego poznawania się :) było też parę krytycznych głosów, ale co mi tam.... jak ktoś nie chce to niech nie czyta :twisted: otwieram temat "biuro matrymonialne gothów" :D



Wysłany: 2006-09-06 21:21

czyli mamy wpisywać oferty? czy opisywać jak wyglądały "klimatyczne" randki?
:)


"Kocham ziemię , po której ON stąpa, powietrze nad jego głową; wszystko, czego dotknie jego ręka, każde jego słowo, każde spojrzenie, każdy postępek i Jego całego bez zastrzeżeń" http://listonic.pl/joannaachaja/choinka


Wysłany: 2006-09-06 21:35

głównie chodziło mi o szukanie bliskich osób, może uda mi się kogoś uszczęśliwić :) taka swatka :twisted: ale jeśli macie jakieś fajne randki za sobą, to też zapraszam!



Wysłany: 2006-09-07 14:29


Wysłany: 2006-09-07 14:50

czy to ma byc cos w stylu [i:b4b795b413]mlody, przystojny bez nalogow pozna pania w odpowiednim wieku w celu matrymonialnym[/i:b4b795b413] do tego trzeba dolaczyc CV i trzy zdjecia (w tym dwa akty) 8)

------------------
Jamal-Dub


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-09-07 16:20

Ja realnie wolny jestem :twisted: :twisted: :twisted: =P



Wysłany: 2006-09-07 16:24

ja niby tez ale nie wiem czy do wziecia :wink:

-----------------
Gentleman-Lion


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-09-07 17:57

Znaczy sie na jakis dobrych warunkach to moze w jakies dobre rece bym sie oddal :wink: w sumie na jesien czy zime miec jakas przytulanke to moglaby byc calkiem fajna sprawa :wink:

a co to za gadanie, ze Ciebie sie nie da uszczesliwic ? he? bo normalnie zaraz dam po glowce /nununu grozi palcem :wink:

-------------
Jamal-Halo,halo


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-09-07 19:15

nie ma sprawy, okazja bedzie juz w sobote :wink:
no i troche wiecej optymizmu noooo :wink:

-----------------
Matisyahu-Refuge (Live@Stubbs)


united we stand divided we fall


Re: randki gothów :-) Wysłany: 2006-09-07 19:52

[quote:bdeb87120e="SCHWEIGENDE"]otwieram temat "biuro matrymonialne gothów" :D[/quote:bdeb87120e]

to żeś wymyslila :D jesli chodzi o swatanie, to moj kumpel wyswatal moja kolezanke z facetem, ktory jej sie spodobal na imprezie. coz to byla za akcja, juz tak 2 tygodnie minely od tamtej imprezy a oni nadal sie spotykaja :)



Wysłany: 2006-09-07 20:51

no wiesz co :wink: bedziesz smiala podniesc swa reke na takiego malego slodkiego uroczego i cudownego malego kotka jak ja :wink:

-------------
Norma Jean-Pretty Soon, I Don't Know What But Something Is Going To Happen


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-09-07 20:58

no nieźle, nie było mnie jeden dzień, a Wy z randek zrobiliście bijatykę 8O
hehe, proponuję skasować ten temat, założony w stanie maksymalnej doliny i po spożyciu odpowiednio dużej ilości %... poważnie, szanowni admini, wywalcie to...... :cry:



Wysłany: 2006-09-07 21:55

Hmm Biuro matrymonialne;]...
Poprosze jednego Gotha, takiego swiezo wykopanego, w czarnej czerni, z farbowanymi na czarno wlosami, troche glodzonego aby w przenosnej trumnie sie zmiescil, czarnym lakierem na paznokciach (bede miala od kogo lakier pozyczac), niech pali (bedzie robil za zaslone dymna) i czasem smeci (podobno takie niskie mruczenie uspokaja) ;D

ps Mam nadzieje ze nikogo nie uraze tym


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2006-09-08 14:47

na namietne wyglaskanie to bym sie pisal, ale skoro to ma byc glaskanie butem to chyba jednak zrezygnuje :wink:

----------------
36 Crazyfists-The Great Descent


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-09-08 15:09

Młoda, piękna, inteligentna, studiująca politologię, robiąca karierę w radiu i za barem, bogata, z własnym komputerem, prawie-własnym mieszkaniem i prawie-własnym samochodem, z prawem jazdy, kartą klubu Nokia, Oriflame i Euro-26 pozna młodego, przystojnego, bogatego GOTHA, który będzie wierny, oddany i nie zazdrosny o kochanke...


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2006-09-08 15:45

eh cholera czemu nie jestem bogatym gotHem :mrgreen:

----------------
She Wants Revenge-Someone Must Get Hurt


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-09-12 19:56

młoda piękna urocza itd. :d pozna fajnego faceta, z basenem i uroczym uśmiechem obowiązkowo dłuzsze włosy :D zgłoszenia prosze przesyłać pocztą :D podać adres?????



Wysłany: 2006-09-12 20:39

potwierdzam, że urocza!!!!!!!! :)



Wysłany: 2006-09-12 20:44

[quote:9704a28680="wyploszontko"]młoda piękna urocza itd. :d pozna fajnego faceta, z basenem i uroczym uśmiechem obowiązkowo dłuzsze włosy :D zgłoszenia prosze przesyłać pocztą :D podać adres?????[/quote:9704a28680]

[color=red:9704a28680]Tejjjj !!! WYPŁOSZ kurde.... bo mi wszystkich facetów zabierzesz....... [/color:9704a28680] :cry: :wink: :twisted:


Meraviglisa creatura Sono sola al mondo


Wysłany: 2006-09-12 23:17

Hehe... :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło