Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

BEHOLD ... THE ARCTOPUS - Nano-nucleonic cyborg summoning. Strona: 1

Artykuł: BEHOLD ... THE ARCTOPUS - Nano-nucleonic cyborg summoning

BEHOLD ... THE ARCTOPUS - Nano-nucleonic cyborg summoning Wysłany: 2006-09-06 20:39 Zmieniony: 2006-09-10 16:45

No to jest naprawde zakręcone gówno.Słyszyłałem tylko tą epke i pierwsza myśl:"kolejni intsrumentali onanisci nie patrafiący napisac prostego kawałka"
Po 2 przesłuchaniu juz mi się podobało mimo wszystko goscie mają jakis i to nie banalny pomysł na muzyke to jest normalnie jazz w metalowym instrumentarium.Naprawde jestem zachwycony i czekam na ich LP.Dobrze ,ze nie ma wokali :) nie wiem jak musiałby brzmiec wokal do tych połamańców



Wysłany: 2006-09-06 21:39

Oj, chłopaki grają, aż strach pomyśleć co bedzie napełnym albumie. Pierwsza EP-ka tez dobra jest :twisted:


.


Re: BEHOLD ... THE ARCTOPUS - Nano-nucleonic cyborg summonin Wysłany: 2006-09-07 12:20

[quote:97a363dfc0="stanki"]No to jest naprawde zakręcone gówno.Słyszyłałem tylko tą epke i pierwsza myśl:"kolejni intsrumentali onanisci nie patrafiący napisac prostego kawałka"
Po 2 przesłuchaniu juz mi się podobało mimo wszystko goscie mają jakis i to nie banalny pomysł na muzyke to jest normalnie jazz w metalowym instrumentarium.Naprawde jestem zachwycony i czekam na ich LP.Dobrze ,ze nie ma wokali :) nie wiem jak musiałby brzmiec wokal to tych połamańców[/quote:97a363dfc0]

stanki, to sciagniej sobie taka mathcore'owa kapele Psyopus. To taki Arctopus z krzyczanymi wokalami.


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło