Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Overkill - Ironbound. Strona: 2

Artykuł: Overkill - Ironbound

Overkill Wysłany: 2009-11-27 21:12

Dzięki to bardzo miło z Twojej strony :)

Przesłuchałem go już kilka razy natomiast WPB raptem 3 i w zupełności wystarczy :P


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-11-27 21:58

Ja ostateczny werdykt wydam po przesłuchaniu całego krążka co napewno nastąpi :wink: . Tym niemniej jeśli cały materiał będzie miał taki poziom - o kurde to chyba nigdy nie wyjdzie z mojego odtwarzacza :lol: . Choć mimo wszystko nadal uważam, że szykuje sie Thrashowy krążek 2010 r. i raczej wątpie czy coś zagrozi jego pozycji :) . No chyba, że Testament nas zaskoczy choć nie liczyłbym na ich nowy materiał w 2010


Wszystko się kiedyś kończy


Overkill Wysłany: 2009-11-27 22:15

Testament raczej nie :) Ale Exodus ma wydać nastepce The Atrocity Exhibition... Exhibit A :)
Się doczekać nie moge :) :) :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-11-28 09:35

[quote:a7e936179c="BarTolmai"]

sorry ale... pier*olisz jak potłuczony, ziomek. Przeczysc uszy i ogarnij sie :)[/quote:a7e936179c]

Tak wiec przegrzebałem ucha me dwa,a i grzebykiem przejechałem po włosie,ubrałem garnitur z krawatem, wrzuciłem słuchaweczki, zapodałem IRONBOUND i co?I dalej mnie nie opuszcza przeswiadczenie ze IRONBOUND to tylko zlepek zrecznie zagranych patentów wymyslonych juz wczesniej przez najwiekszych takiego grania,tak dla przykładu THE GOAL IS....zaczyna sie na patencie HARWESTER OF SORROW by po chwili wplesc 4 sekundowa rozkretke zywcem wyrwaną z ORIONA,a potem to juz pitolenie rodem z MEGADETH,co do MEGADETH to THE HEAD AND HEART duchem przypomina CONDTOWN TO EXTINCTION,w partiach wokalnych tez słychac znajome nuty. Nie chce mi sie wchodzic w ten album głebiej ale takich patentów na tej płycie jest mnóstwo,zrecznie przerobionych oczywiscie przez OVERKILL,swietny pomysł na oryginalnosc?,lecz ja sie na to nie łapie i twierdze ze po UNDER THE INFLUENCE ta ekipa nie ma nic swojego do zaoferowania.HAWK
:wink:



Overkill Wysłany: 2009-11-28 12:00

Spojrz na produkt :) A własciwei jego wykonanie :)

Slayer wypuscil na rynek - bubel - liczac ze sie sprzeda siła marki - Slayer. Niestety ten ruch był udany i ludzie i tak te plyte kupia

Z farbyki o nazwie Overkill wyjechal bardzo dobry pojazd
co prawda nie jest to Bugatti czy Bentley ale Mercedes klasy C :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Re: Overkill Wysłany: 2009-11-28 12:06

[quote:d50b52b18a="Sumo666"]Spojrz na produkt :) A własciwei jego wykonanie :)

Slayer wypuscil na rynek - bubel - liczac ze sie sprzeda siła marki - Slayer. Niestety ten ruch był udany i ludzie i tak te plyte kupia

Z farbyki o nazwie Overkill wyjechal bardzo dobry pojazd
co prawda nie jest to Bugatti czy Bentley ale Mercedes klasy C :)[/quote:d50b52b18a]

Ok!Do produkcji i brzmienia sie nie czepiam,jest swietna,jednak biorac pod uwage to co napisałem wyzej mam niedosyt. :)

PS SLAYER wypuscił to co gra od wieków i chwała im za to,a OVERKILL wypuscił to co kopiuje od wieków i jakos mi ich szkoda hehe :wink:



Overkill Wysłany: 2009-11-28 12:13

Te 2 sprawy czyli produkcja i brzmienie materiału mają to kluczowe znaczenie. Może kiedyś jak wyjdzie reedycja WPD z poprawionymi w/w elementami to się skuszę :)
O ile się nie myle autor recki napisał, że płyta brzmi płasko i pusto.
Dla mnie WPB nie ma cojones (a szkoda) :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-11-28 12:22

Za mało zeby oceniac płyte tylko po produkcji,no ale zgadzam sie, to jest tez wazne w takim gatunku jakim jest thrash metal.A co do WPB,inne brzmienie,bardziej surowe,agresywne i chamskie nie przekresla tej płyty,czy bedzie ona nam sie podobała czy nie to juz osobista sprawa odbiorcy



Overkill Wysłany: 2009-11-28 12:31

A se Overkilla załączę :P


If i can`t be my own i feel better dead.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło