Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Burzum - Den Hvite Guden. Strona: 1

Artykuł: Burzum - Den Hvite Guden

true;D Wysłany: 2009-11-19 22:54

Ostatni prawdziwy blackmetalowiec :D


Niemożliwe nie istnieje


Wysłany: 2009-11-19 23:03

Nie lubie gościa, ani jego muzy. Dużo bardziej wole pozerskie Dimmu Burger niż kolesia co ma głos jak kastrowany na żywca nietoperz. :P



Wysłany: 2009-11-20 09:45

Nie ma jak to zanegować innych, jeszcze kretyn pluje na system penitencjarny- gnój- w Polsce gówno by mia,l z życia i kasy. Kretyn i frustrat. Każdy, kto narzeka na innych, jest zerem, które musi innych deprecjonować, by sobie zrobić dobrze.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2009-11-20 10:59

Jakby miał nagrywać 'pimpołki' to by nie gadał tyle o niskim poziomie sceny blackmetalowej. :D


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-11-20 17:02

Neron_Kesar (Bicz)
Neron_Kesar
Posty: 18
Bergen/Warszawa

[quote:90b43c1e01="Rochu"]Nie lubie gościa, ani jego muzy. Dużo bardziej wole pozerskie Dimmu Burger niż kolesia co ma głos jak kastrowany na żywca nietoperz. :P[/quote:90b43c1e01]
Czytając ten artykuł byłem święcie przekonany, że Varg zjeżdża głównie Dimmu. :P
Z jednej strony w cale mu się nie dziwie, bo z jego punktu widzenia to aż żal dupę ściska patrząc na ich marny image, który nieudolnie stara się ciągle pokazać "oh jacy to my mhroczni i źliiii, gramy symfoniczny super black metal i to my jestesmy trVe!". Z drugiej strony zaś, lubię Dimmu za ich muzykę - innowacyjność która nie ujmuje im na jakości tej muzyki, nic poza tym.


Ukrutt forgår ikke så lett...


Wysłany: 2009-11-21 00:00

wspomniany "kretyn, frustrat i gnój" nagrał mniej lub więcej dobrego gówna w przeszłości,,, czasami mam ochotę to posiadać...

a współcześnie to często jestem zniesmaczony współczesnością, więc mały zakres wypowiedzi jest zgodny z moim doświadczeniem


nie miewam dobrych nastrojów !


Wysłany: 2010-01-24 14:55

sodomia (Bicz)
sodomia
Posty: 5
Kalwaria Zeb.

Chciałbym tylko przypomnieć , iż Varg którego uważacie za kretyna i frustrata uważny ciągle jest za jednego z najważniejszych twórców Blacku , i to w czasach kiedy ta muzyka była w podziemiu. Zresztą sam słucham Burzum bardzo długo i mogę powiedzieć że w tej muzyce jest wszystko czego mógłbym chcieć. Pozatym zawsze lepsze Burzum niż Mayhem !!!!!!!!!


Nie ma Boga nad Człowieka !!!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło