Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

3miasto - mytyng. Strona: last

3miasto - mytyng Wysłany: 2009-11-17 22:05

Może jest niedoinformowana czy coś, ale z tego co zauważyłam, to użytkownicy DP spotykają się w Poznaniu, Wrocławiu, ale nie na północy - tak więc wyjeżdżam z propozycją spotkania użytkowników z owej części kraju :D

Jako, że sama jestem z głębi północy i 3miasta nie znam za bardzo :wink: proponuję by tubylec tamtejszy zaproponował jakiś lokal :)

Mam nadzieję, że mój chory zamysł wypali i spotka sie choć parę osób :)


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-11-17 22:08

Sam chetnie wpadne bo juz sie długo wybieram.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-11-17 22:12

O - i jest nas dwoje :lol:

Jeno mało troszkę :D

Mam nadzieję, że do rana ktoś się jeszcze znajdzie :wink:


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-11-17 22:17

Oj thistle bardzo chętnie bym przyjechał,ale z wiadomych tobie powodów,nie dam rady w najbliższej przyszłości :? ale potem z miłą chęcią :D

[img:79cca91fd1]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:79cca91fd1]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-11-27 23:48

No i tak jak myślałam - chętnych od cholery, wiadomości zawalają mi skrzynkę, mnóstwo zainteresowanych :|

Wiedziałam, że to złudne marzenie :|


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-11-29 09:33

Ja tam się chętnie pojawię:)



Wysłany: 2009-11-29 16:21

odrade (Bicz)
odrade
Posty: 80
Trójmiasto

Why not? :wink:
Jest w 3city kilka dobrych miejsc, ale to też zależy od ilości osób.
Jeśli chodzi o Gdańsk to nie jestem w kursie, ale Sopot to np. Daily Blues, Józef K. lub Kinski, a Gdynia to np. Blues Club lub Desdemona (na górze)


In meiner Badewanne bin ich Kapitän.


Wysłany: 2009-11-29 16:29

No ja tam 3city nie znam prawie wcale, więc miejsce musi ktoś dać (poczytam o tych miejscach, popytam).

Ale widzę, że są trzy panie już chętne - tylko chłopa jakiego też by się przydało zwerbować 8)


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-11-29 16:45

Wszystko zależy od tego co chcemy robić. Siedzimy i pijemy, czy w grę wchodzą też jakieś "tańce". Józef K. jest strasznie fajnie urządzony, ale miejsca to tam nie ma... Daily Blues jest faktycznie ciekawy. Polecam też Stary Rower-muzycznie bywa różnie, ale siedzi cię bardzo przyjemnie. Czarne ściany, świece i takie tam W Gdyni przychodzi mi na myśl jedynie Ucho i Rockz. W Desdemonie niestety nie byłam Moja knajpiana znajomość Gdańska ogranicza się do Rock Cafe, Patio i Orbitala. No i dla piwoszy są jeszcze obie Degustatornie... Aha, słyszałam jeszcze o Pralni Muzycznej w Oliwie



Wysłany: 2009-11-29 17:06

odrade (Bicz)
odrade
Posty: 80
Trójmiasto

Rockz to dawna Anawa przypomina bardziej kurnik niż miejsce do posiedzenia - straszna klita. Jak nie będzie nas więcej niż 10 osób to Józio w zupełności wystarczy 8) powyżej 10 (w co wątpię...) to chyba Alrauna ma rację, że Ucho będzie ok.
Zapomniałabym!! Przecież nie ma "sezonu plażowego" więc może Kontrast Cafe - w Gdyni, na plaży, może szumi, turystów niet...?


In meiner Badewanne bin ich Kapitän.


Wysłany: 2009-11-29 17:32

Z tego co pamiętam w Gdyni nad morzem jest przyjemnie.

Już pisałam z odrade - w sprawie terminu mytyngu i na moje grudzień odpada - święta, Sylwek itp, za dużo ludzi, hałasu itp.

Więc zaproponowałam termin 15.(piątek) bądź 16.(sobota) - później już podobno sesje się zaczynają, więc myślę, że to dobra data :)
Teraz tylko zebrać ekipę i miejsce jakieś wybrać.


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-11-30 18:50

Nie wiem czy wydarzenia tez potrzebują akceptacji modów, więc napiszę tutaj też.

Data: 16. stycznia 2010, godzina 20:00
Miejsce: Gdynia, Blues Club (rezerwacja jest) http://www.bluesclub.pl/

Zapraszamy wszystkich chętnych i mających czas na spotkanie w DarkPlanetowym gronie :>

A co tam - w Poznaniu się spotykacie, we Wrocku to i w 3city można :D


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-12-11 23:05

Wydarzenie było w kalendarzu i zniknęło.
Ale będzie.

Plakat jest fajny :twisted:
(dzięki Szymonowi za tło, Kasiu - za resztę)

Jak będzie ponownie to zapisujcie się śmiało - nie gryziemy. Chyba.

(Muszę odświeżać "wontek", bo zginęło forum regionalne)


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2012-11-08 12:47

E ! Kurde... Ejże ! Szkoda że to tak dawno było... bo chętnie bym poznała nowe osoby ! Jak będzie sie coś kroiło by poznać kogoś z Da w 3mieście , Bić do Mnie Drzwiami i Oknami :)


uważaj na to co 'liczy sie tu i teraz', bo zanim skończysz czytać to zdanie... będzie Ono już Przeszłością. ~moje własne


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło