Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Ostatnie tematy. Strona: last

"Ostatnie tematy" Wysłany: 2009-10-28 11:37

Czy mnie się tylko wydaje, czy w kolumnie "Ostatnie tematy" na forum nie pojawiają się już ostatnio założone tematy tylko te, w których ostatnio zostało coś napisane, nawet jeśli temat jest stary?

Czy to celowa zmiana, czy przypadkowa pomyłka?

Muszę przyznać, że wolałam, gdy wyświetlały się najnowsze tematy, bo po kilku dniach nieobecności na forum nie mogę się odnaleźć i nie widzę, czy pojawiły się jakieś nowe ciekawe rozmowy.

Widzę, że jest u góry zakładka "ostatnie tematy", ale wyświetla się to samo - czyli tylko tematy z najnowszymi postami. Może to jakoś rozdzielić? "Najnowsze tematy" i "Najnowsze posty".



Wysłany: 2009-10-28 22:06

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

ale przecież w "Ostatnie tematy" zawsze były na górze tematy, w których najpóźniej napisano jakiegoś posta. Nawet jeśli zostały założone w 666 roku p.n.e.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-10-29 18:58

Nie.

Na stronie głównej u góry - tak. Ale na stronie forum po lewej wyświetlała się lista ostatnio założonych tematów.



Wysłany: 2009-10-30 00:03

Ok. Bedzie osobno ostatnie posty i ostatnie tematy. Zastanowie sie jeszcze gdzie co umiescic.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-10-30 13:41

O, propozycja Pana mi się podoba.

Nowych postów jest więcej, niż nowych tematów, więc te 10 pozycji na liście na stronie głównej powinno wystarczyć a dłuższa lista w lewej kolumnie na forum na nowe posty będzie spełniała zadanie.

Tylko wtedy należałoby też na stronie głównej uwzględnić tematy, które do tej pory tam sie nie wyświetlaly, np. z ogłoszeń.



Wysłany: 2009-11-06 01:54

O ile dobrze rozumiem na glownejs tronie zamiast ostatnich postow maja pojawiac sie nowe tematy? Tyle ze one pojawiaja sie stosunowo rzadko. Tematy ze smietnika czy ogloszen zdecydowanie nie powinny sie tam pojawiac.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-12-03 14:24

Jak dla mnie - powinny się pojawiać gdziekolwiek - czy na stronie głównej czy po staremu. Może faktycznie wersja "po staremu" byłaby lepsza, bo tam mogłyby wskakiwać tematy ze śmietnika i z ogłoszeń.

Amorphous - przyznam szczerze - przestaję w ogóle zaglądać na forum, bo nie mam ochoty przekopywać się przez każdy dział, czy pojawiły się nowe wątki. Kiedyś wchodziłam ==> forum, po lewej miałam listę nowych tematów, klikałam sobie te, które mnie zaintrygowały, i wiedziałam, co się dzieje, co nowego. Dzisiaj wchodzę np. po 2 dniach przerwy i mogę co najwyżej zerknąć na odgrzewane tematy, no, chyba że nowy jest ładnie wałkowany, bo znów ktoś komuś wrzuca i jest gorąco. Nie wiem, może zrobić 2 listy na stronie forum, bo nie wszystko się pojawia na głównej (np. w/w dział "śmietnik").

"Ostatnie posty" wyświetlane i na stronie głównej i na stronie forum to chyba za dużo szczęścia.

Ale - zrobisz, jak uważasz. Ja jakoś nie mogę się odnaleźć w nowej sytuacji.



Wysłany: 2010-01-28 17:47

Specjalnie dla Ciebie opcja przywrócona. Po wejsciu gdziekolwiek na forum obok "Wyloguj" są "Ostatnie Tematy" (Ostnio poruszane tematy). To Menu rozwija się w "Ostatnie Posty" i "Nowe Tematy" (posortowane wg daty utworzenia). Rzeczywiscie to przydatne.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2010-02-02 01:37 Zmieniony: 2010-02-02 01:39

Jeszcze raz ślicznie dziękuję, od razu przejrzyściej i przyjaźniej mi się zrobiło :)

P.S. Ooo, jaka sympatyczna żółta kuleczka mi się w poście pojawiła, zupełnie niekotycka (to nie krytyka, jestem za nią! )



Wysłany: 2010-02-02 17:08

Nie ma sprawy


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2010-02-02 20:59

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:ade8ecaad7="Alpha-Sco"]
P.S. Ooo, jaka sympatyczna żółta kuleczka mi się w poście pojawiła[/quote:ade8ecaad7]

no nie? mała rzecz a cieszy :>


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2010-02-14 16:39

Napiszcie jakich emot wam brakuje. Zbierzemy tez jakis podreczny zestaw i wstawi sie go w edycje postow zeby mozna bylo tylko kliknac i wybrac.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2011-02-10 21:53

Ceiphied (Bicz)
Ceiphied
Posty: 1556
Nowa Sól - Zielona Góra

[quote:4523a672f3="Alpha-Sco"]

P.S. Ooo, jaka sympatyczna żółta kuleczka mi się w poście pojawiła, zupełnie niekotycka (to nie krytyka, jestem za nią! )[/quote:4523a672f3]

M&M's !! ;-]


''Sztylet rani ciało, słowo - umysł.'' - Menander


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło