Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kliamtyczne knajpy i kluby?. Strona: 1

Kliamtyczne knajpy i kluby? Wysłany: 2009-09-27 14:49

Znacie jakieś utrzymujące klimat miejsca gdzie można się wybrać? Knajpy, puby, kluby nieskażone techiawą i hiphopem? Najlepiej w Katowicach, Mysłowicach, Sosnowcu i okolicy:)



Wysłany: 2009-09-28 13:09

w Chorzowie chyba coś jest...powiem szczerze, że nie miałem jeszcze okazji się tam zakręcić ale to brzmiało jakoś "Zanzibar" czy coś takiego, już kilka-krotnie mi polecano wpaść tam z wizytą...ale póki co obowiązki nie pozwalają...


A co do Krk...niedaleko rynku, na którejś z tych wąskich małych uliczek, włazi się jakby do małego ogródka i jest zejście do piwnicy, super pub, najtańsze piwo przy rynku, wiele drinków, wszystko w klimatycznym kamieniu, jaka muzyka tam brzęczy- powiem szczerze, że nie wiem ale ja spędziłem tam 7h z życia i nie żałowałem


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2009-09-29 09:34

Jeśli chodzi o Wrocław to wszystkim polecam klub "Od zmierzchu do świtu"

http://www.odzmierzchudoswitu.pl/


enjoy the violence


Wysłany: 2009-09-29 11:58

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:8072286129="Violator"]Jeśli chodzi o Wrocław to wszystkim polecam klub "Od zmierzchu do świtu"

http://www.odzmierzchudoswitu.pl/[/quote:8072286129]

Teraz to wypaliłeś... Ładny moherowy beret musiałby chyba rakietą rzucony być do Katowic, żeby Wrocław znalazł się na Górnym Śląsku tudzież w Zagłębiu :lol:

A do tematu: kiedyś była bardzo fajna knajpka rockowa w okolicy za niesławnym dworcem PKP w mieście Kata zwana Kamienna Pubem. Nie wiem czy jeszcze istnieje, ale na after po spodkowym koncercie była jak ulał :)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-09-30 05:26

Troll Motor Pub w Ustroniu. Chciałabym tam kiedyś wrócić, niesamowity klimat ;D


Zniewolenie ciała uwalnia duszę.


Wysłany: 2009-09-30 08:37

[quote:f8ca57ac67="minawi"][quote:f8ca57ac67="Violator"]Jeśli chodzi o Wrocław to wszystkim polecam klub "Od zmierzchu do świtu"

http://www.odzmierzchudoswitu.pl/[/quote:f8ca57ac67]

Teraz to wypaliłeś... Ładny moherowy beret musiałby chyba rakietą rzucony być do Katowic, żeby Wrocław znalazł się na Górnym Śląsku tudzież w Zagłębiu :lol:

[/quote:f8ca57ac67]

Odwal się!! mialem tróję z gegry... :wink:


enjoy the violence


Wysłany: 2009-10-10 19:16

Thx Minawi, Kamienną sprawdzę jak tylko będę w Kacie. Heh, jak ktoś nie wie gdzie jest Śląsk to niech nie pisze ;P :P

A macie jeszcze jakieś pomysły? Słyszał ktoś np o Rock Pubie w Sosnowcu? Albo może w Mysłowicach / Będzinie / Dąbrowie cosik jest?



Wysłany: 2009-11-22 23:26

Vitriol Napisał:
Thx Minawi, Kamienną sprawdzę jak tylko będę w Kacie. Heh, jak ktoś nie wie gdzie jest Śląsk to niech nie pisze ;P :P

A macie jeszcze jakieś pomysły? Słyszał ktoś np o Rock Pubie w Sosnowcu? Albo może w Mysłowicach / Będzinie / Dąbrowie cosik jest?


Kamienna od dawna już nie istnieje z tego co wiem.
W Katosach za to jest Kultowa na placu Miarki i Korba na Złotej [fajne koncerty są tam czasem i jest relatywnie tanio. Chociaż lokal dość mały]. Do Źródła i Carpe Diem też można zajrzeć, aczkolwiek nie zawsze się na rockowe klimaty trafi, przynajmniej w karpiu - w Źródle nie wiem, bo byłem tam raptem dwa razy.

Jest też niby Zanzi w Chorzowie, ale jak byłem tam parę razy, to klimaty oscylowały w okolicach retro/reagge/lajtowego roczka. Co kto woli, mnie tam nie uświadczycie raczej :P

W Sosnowcu fajny jest Nietoperz.
W Mysłowicach wiem, że była - nie wiem czy jeszcze jest - knajpa o nazwie Pendragon, ale nie miałem okazji się tam wybrać nigdy.

A jak mi się nie chce dupy z Bytomia ruszać to w tutejszym Gotyku siedzę, chociaż wbrew nazwie nie jest to knajpa gotycko zorientowana Przekrój klimatyczny jest naprawdę duży i można trafić zarówno na klimaty długowłose jak i techniawowe - i niestety nie ma na to specjalnej reguły [no chyba, że się z kumplem do szafy grającej dorwiemy :P ]

A w Towerze w Tarnowskich Górach ktoś może był?



Wysłany: 2010-08-21 20:58

KULTOWA Katowice
http://www.kultowa.pl/kontakt/

Byłem tam ostatnio, POLECAM. Bardzo fajny klimat piwniczny z dobrą muzyką i klimatem. Piwo najtańsze chyba 6zł. Resztę dowiecie się ze stronki.



Wysłany: 2010-08-22 08:46

Katowice: Zaszyta na 3 Maja, Śruba na Mariackiej, Korba na Złotej Old Timers Garage Katowice-Piotrowice ul. Gen. Jankego.
Chorzów: Rebel ul. Sobieskiego, Hard Rock ul. Jagiellońska.
Gliwice: Rocka Pub na rynku, Jazz Club wejście od pl. Inwalidów Wojennych, Mleczarnia ul. Moniuszki 13, CD Pub ul. Pszczyńska, Dziupla ul.Pszczyńska.
Tarnowskie Góry: Detox ul. Piłsudzkiego, Red Route Pub ul. Kaczyniec 2.
Czeladź: Excalibur na ul. Bytomskiej.

Kamiennej już nie ma z tego co wiem, tak samo jak heavy metal pubu w Chorzowie i Ekslibrisa w Bytomiu. Jeśli chodzi o DG to nie mam pojęcia. Co z Sosnowcem też nie wiem, bo nie bywam za granicą :P.


Lepiej mieć głupią nadzieję,niż być beznadziejnie głupim


Wysłany: 2010-09-01 08:46

Kamienna nie istnieje - jej właściciel prowadzi teraz korbe i uczciciwe mówiąxc jest to najlepsza knajpa w klimacie w Katowicach :) Zdecydowanie :)


Don't try to show them, how much above them you are


korba? Wysłany: 2010-12-21 19:38

korba u polewa... tam sa ludzie tylko jak jest koncert....
szczerze mowiac to juz czegos takiego jak kamienna nigdy nie bedzie... a szkoda
az sie metalowa lezka w oku kreci


miarą miłości jest miłość bez miary


Wysłany: 2010-12-21 20:33

U mnie klimatyczna to jest tylko moja piwnica :) hehehe

[img:44d06f2aad]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:44d06f2aad]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2011-01-24 21:33

klimatyczna knajpa w Katowicach to na pewno Kultowa, szczególnie zapraszamy :
29 stycznia na D:GEN
INFO W KALENDARIUM


I'm always wanting more Anything I haven't got Everything I want it all I just can't stop Planning all my days away But never finding ways to stay Or ever feel enough today Tomorrow must be more ...


Wysłany: 2011-01-24 22:22 Zmieniony: 2011-01-24 22:27

U mnie tez brak na dziurze ,ale kidys byly :)
chyba czasy schodza na psy
Nie gadaj HK ,ale W Szczecinie napewno sa ,poprostu nie chodzisz:),ale w trojmiescie jest sporo szczegolnie w Sopocie i na Długiej w Gdansku


Chwytac chwile ?


Wysłany: 2011-01-24 22:48

Zephirus (Bicz)
Zephirus
Posty: 71
Za siedmioma cmentarzami

Polecam Alchemię na krakowskim Kazimierzu.


"I will sing my worst southamerican song at your funeral"


Wysłany: 2011-01-25 22:31

co do Krakowa zawsze można wpaść do Loch Ness przy samym dworcu
ale 5 lutego zapraszamy na bardzo klimatyczna imprezę w

Pub Kazamaty
Dietla 50
31-039 Kraków


Muzyka: Gothic Rock, Dark Wave, Cold Wave, Post Punk, Batcave, Death Rock, New Wave.

Prowadzenie :
*Void [ Deathcamp Project ]
*Rybak
*Frontman
*Lakers


dopieszczeni zostaniecie w każdym milimetrze swego zmysłu muzycznego

pozdrawiam beatha


I'm always wanting more Anything I haven't got Everything I want it all I just can't stop Planning all my days away But never finding ways to stay Or ever feel enough today Tomorrow must be more ...


Wysłany: 2011-05-11 08:33

Niedługo z powodów związanych z pracą pomieszkam jakieś 2 tygodnie w Katowicach. Może mi ktoś polecić jakieś fajne kluby blisko centrum i ogólnie inne rozrywki?


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2011-05-11 08:52

[quote:d6c172fa4d="beatha"]co do Krakowa zawsze można wpaść do Loch Ness przy samym dworcu
ale 5 lutego zapraszamy na bardzo klimatyczna imprezę w

Pub Kazamaty
Dietla 50
31-039 Kraków


Muzyka: Gothic Rock, Dark Wave, Cold Wave, Post Punk, Batcave, Death Rock, New Wave.

Prowadzenie :
*Void [ Deathcamp Project ]
*Rybak
*Frontman
*Lakers


dopieszczeni zostaniecie w każdym milimetrze swego zmysłu muzycznego

pozdrawiam beatha [/quote:d6c172fa4d]
O tak! W pełni się zgadzam! Byłem i załapałem się nawet na imprezę Cold Gothic Night (czy jakoś tak) i jestem pod wielkim wrażeniem. Cała knajpa to wysokie salki w czerwonej, wiekowej, piwnicznej cegle poprzedzielane wąskimi niskimi przejściami od, których nadproża można zyskać zawrotu głowy. Za każdym razem jak będę w Krakowie to wizyta w Kazamatach obowiązkowa. Polecam!


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2011-07-29 23:21

Morrison Hotel na ul. Mariackiej
mmmmmmmiodzio ^^



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło