Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Yann Tiersen / Orka / Tymon Tymański & The Transistors. Strona: 1

Artykuł: Yann Tiersen / Orka / Tymon Tymański & The Transistors

Yann Tiersen / Orka / Tymon Tymański & The Transistors Wysłany: 2009-09-23 18:32 Zmieniony: 2009-09-25 08:03

zapewne wśród większości społeczności DP prędzej znany będzie Tymański aniżeli Yann Tiersen...ale co tam.Zwykle wymienia się dla charakterystyki kompozytora znane filmy, takie jak Good By Lenin:




czy właśnie Amelia:




Warto dodać mniej znany tytuł...Wyśnione zycie aniołów:




Oprócz muzyki filmowej polecam też inne "kawałki"




:)


In these days I’m breathing stone


Wysłany: 2009-09-23 20:30

Widze, że nie tylko ja nie moge doczekać się koncertu Yann'a :)


Sic itur ad astra !


Wysłany: 2009-09-23 21:04

Niecierpliwość to jedno...Mnie niestety pozostanie obejrzenie relacji z koncertu. Się podziel wrażeniami jak wrócisz :wink:


In these days I’m breathing stone


Wysłany: 2009-09-24 06:21

Nom niestety tak bywa..
Co do relacji dołożymy wszelkich starań :P W Poznaniu Tiersen dopiero jutro... ale fajno, że wprowadził kotoś już Tiersenowy klimat :]


Sic itur ad astra !


Wysłany: 2009-09-24 09:48

A ja idę sam i jakoś tak dziwnie - Aeg może się zgadamy przed koncertem , w końcu w kupie raźniej :twisted:


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2009-09-24 13:18

No luzik, odezwij się na GG.


Sic itur ad astra !


Wysłany: 2009-09-26 10:10

Jestem pod wielkim wrażeniem koncertu. Wprawdzie nie był to występ Yanna Tiersena a występ Orki z Yannem Tiersenem gościnnie ale jestem tym co zaprezentowali na scenie porządnie i pozytywnie wstrząśnięty :twisted:


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2009-09-26 14:34

Orka to bodajże mniej więcej takie klimaty? :wink:







słowem, do pozazdroszczenia :D

Yann nie zapowiadał może rychłego powrotu? :wink:


In these days I’m breathing stone


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło