Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Lordi - ciekawi ludzie. Strona: last

Wysłany: 2009-09-17 19:13

proponuje zrobić temat: "Pozerzy na scenie Metalowej" czy coś w tym rodzaju :wink:


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2009-09-17 19:20

Zazwyczaj każdy kto wyzywa dany zespół czy innych subkulturowców od pozerów okazuje się jeszcze większym pozerem... :roll:



Wysłany: 2009-09-17 19:32

[quote:7daadfc1b5="matianox"][quote:7daadfc1b5="Rochu"]Zazwyczaj każdy kto wyzywa dany zespół czy innych subkulturowców od pozerów okazuje się jeszcze większym pozerem... :roll:[/quote:7daadfc1b5]

nie wyzywaj mnie od pozerów ok? ja jestem jak najbardziej true[/quote:7daadfc1b5]

Jeśli to zdanie jest napisane serio jeszcze bardziej utwierdziło mnie w moim przekonaniu :lol:



Wysłany: 2009-09-18 18:47

[quote:5ee4ad688d="Rochu"]Zazwyczaj każdy kto wyzywa dany zespół czy innych subkulturowców od pozerów okazuje się jeszcze większym pozerem... :roll:[/quote:5ee4ad688d]

Ciekawe stwierdzenie hehe :wink:


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2009-09-20 09:54

Zespół Lordi nazwałbym bandą komercjonalistów i przebierańców. Zauważcie ,że Ci co robią naprawdę dobrą muzykę nie muszą się przebierac w jakieś stroje "potworów" czy innych kreatur. Do póki nie zagrażają prawdziwemu metalowi niech sobie robią co chcą
Fakt jak wygrali eurowizje to zaczołem ich słuchac na jednej linii z RHCP. To było fajne wtedy ,a teraz raczej wydaje mi się to śmieszne :]

Nie kłuccie się kto jest true czy kto jest pozerem , bo każdy jest tym za kogo się uważa. Najważniejsze ,że masz poczucie że jesteś prawdziwy ;]


Trzy są rycerza przymioty święte: czystość w miłości i prawdzie; cześć rycerska moc uczynku rodząca; sprawność oręża, ku obronie słabych i przestrodze niesprawiedliwych


Wysłany: 2009-09-20 10:16

[quote:421509efc0="Blood_Cherry"]Nie kłuccie się kto jest true czy kto jest pozerem , bo każdy jest tym za kogo się uważa. Najważniejsze ,że masz poczucie że jesteś prawdziwy ;][/quote:421509efc0]

Prawdziwość nie tkwi w wyznaczaniu kto jest "true" a kto pozerem. Każdy się czuje prawdziwy. Ale są true i są "true". "True" jest tak samo odłamem kinderstwa opierającym się na wyznaczaniu kto jest true a kto pozerem. A prawdziwy true ma to wszystko gdzieś i robi po prostu dalej to co mu rozum i serce dyktują bez zabawy w głupie przepychanki.


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-09-20 10:31

[quote:7039a26ffa="Freakstranger"] A prawdziwy true ma to wszystko gdzieś i robi po prostu dalej to co mu rozum i serce dyktują bez zabawy w głupie przepychanki. [/quote:7039a26ffa]
Święta Prawda. Polac mu :D!


Trzy są rycerza przymioty święte: czystość w miłości i prawdzie; cześć rycerska moc uczynku rodząca; sprawność oręża, ku obronie słabych i przestrodze niesprawiedliwych


Wysłany: 2009-09-20 10:37

[quote:067c735b40="Blood_Cherry"]Zauważcie ,że Ci co robią naprawdę dobrą muzykę nie muszą się przebierac w jakieś stroje "potworów" czy innych kreatur.[/quote:067c735b40]

A Slipknot ? przecie panowie noszą maski, a muzykę robią całkiem spoko :wink:


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2009-09-20 10:48

[quote:91447ce49a="Raven99"][quote:91447ce49a="Blood_Cherry"]Zauważcie ,że Ci co robią naprawdę dobrą muzykę nie muszą się przebierac w jakieś stroje "potworów" czy innych kreatur.[/quote:91447ce49a]

A Slipknot ? przecie panowie noszą maski, a muzykę robią całkiem spoko :wink:[/quote:91447ce49a]

Nie muszą, ale mogą. Zawsze jednak dzięki charakterystycznemu wizerunkowi zespół staje się łatwiej rozpoznawalny. Myślę, że dla muzyków jest mimo wszystko świetną zabawą tworzenie własnego wizerunku, chociaż wielu zarzuci im z jego powodu później to czy tamto. Ale jeśli zespołowi naprawdę chodzi o muzykę - i tak będą mieć gdzieś posądzanie o pozerstwo czy jedynie kierowanie się kwestiami promocyjnymi z powodu ich image'u.


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-09-20 11:12

Ja tu żadnej kapeli nie posądzam o pozerstwo. Niech sobie robią co chcą. Dla mnie to mogą nawet na golasa wyskoczyc xP To jest moje,skromne zdanie na ten temat :)


Trzy są rycerza przymioty święte: czystość w miłości i prawdzie; cześć rycerska moc uczynku rodząca; sprawność oręża, ku obronie słabych i przestrodze niesprawiedliwych


Wysłany: 2009-09-20 12:19

A mnie się zawsze wydawało, że Lordi grają hard rock... :?

Lordi - pozerzy? Nawet jeśli, to przynajmniej jest się z kogo pośmiać. Świetne mają te lateksowe maski :P Że też się nie boją, że im się cera od tego zniszczy :lol:



Wysłany: 2009-09-20 12:21

Pewnie używają dobrych kremów nawilżających :D


Trzy są rycerza przymioty święte: czystość w miłości i prawdzie; cześć rycerska moc uczynku rodząca; sprawność oręża, ku obronie słabych i przestrodze niesprawiedliwych


Wysłany: 2009-09-22 12:50

[quote:d77b835760="matianox"][quote:d77b835760="Blood_Cherry"]Ja tu żadnej kapeli nie posądzam o pozerstwo. Niech sobie robią co chcą. Dla mnie to mogą nawet na golasa wyskoczyc xP To jest moje,skromne zdanie na ten temat :)[/quote:d77b835760]
ciekawe jakby to wyglądało?? heheh w samych maskach:P heheheheheh[/quote:d77b835760]


Pewnie w krocze też maskują :D

Na marginesie:
Naucz się edytować te cholerne posty, a nie pizgasz jeden pod drugim 8)


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2009-09-24 13:18

[quote:e438305987="soundasleep"]hhmmm, tak sobie czytam i myslę, pozerzy czy nie pozerzy? a cóż to za różnica? ludziska ważna jest muzyka a nie image! a muzycznie są słabi, ja jestem na nie.[/quote:e438305987]


Całkowicie zgadzam się z koleżanką, aczkolwiek czasami można się pośmiać z ludzisk z zespołu.
Ja również jestem na NIE.
Koniec!!! 8)


W dupie mam motto ;p


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło