Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Marlin Manson- pozer czy true. Strona: 4

Wysłany: 2009-09-20 13:30

[quote:1957f55e2f="Raven"] Oceniaj muzyka po muzyce nie po wizerunku - lepiej na tym wyjdziesz, jeśli zrobisz na odwrót on lepiej na tym wyjdzie :P :wink:[/quote:1957f55e2f]


Wszystkie Raveny myślą tak samo :wink:, ja też zawsze powtarzam, że nie liczy się wizerunek tylko muzyka. Tak pisałem w przypadku Nergala, po jego wybrykach z dodą, tak pisałem o Gaahlu kiedy okazało się, że jest gejem 8)


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2009-09-20 13:42

[quote:1b1ef068b5="thistle89"]Ekhm - cały czas piszę, ŻE WYGLĄD NIE JEST WAŻNY, co nie oznacza, że nie można go wykorzystać w taki czy inny sposób.[/quote:1b1ef068b5]

W tym temacie tak.

[quote:1b1ef068b5="Raven"]Słowem Nihil Novi. Dlatego tak jak napisałem w pierwszym poście - na dłuższą metę śmieszna ta cała dyskusja. Oceniaj muzyka po muzyce nie po wizerunku - lepiej na tym wyjdziesz, jeśli zrobisz na odwrót on lepiej na tym wyjdzie :P :wink:[/quote:1b1ef068b5]

Yeah! 8)


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-09-20 18:22

[quote:c8bccaa4bb="Paskievicz"]

w ogóle jak możesz przypieprzać się do wyglądu Mansona skoro sam na pierwszy rzut oka wyglądasz na fotach jak braciszek Tuck z filmu o Robin Hoodzie :lol: i biegasz w śmierdzących ciuchach tworzonych w bractwach najczęściej z tapicerki samochodowej :wink: [/quote:c8bccaa4bb]

Wiesz...zadam Ci pytanie. Jakie masz pojęcie o bractwach, strojach historycznych ,aby się wypowiadac na ten temat???? Materiały z jakich robimy stroje to są aksamit, len i wełna. A robię to bo jest to moją pasją i nie robię tego dla pieniędzy. Jeżeli nie masz zielonego pojęcia o RR to się nie wypowiadaj, bo w tym momencie obraziłeś nie tylko mnie ale całą rzesze ludzi którzy się Tym zajmują...


Trzy są rycerza przymioty święte: czystość w miłości i prawdzie; cześć rycerska moc uczynku rodząca; sprawność oręża, ku obronie słabych i przestrodze niesprawiedliwych


Wysłany: 2009-09-20 18:26

[quote:dcd692440f="fx"]Co do wypowiedzi, ktorej nie chce mi się cytować - Manson nigdy nie ukrywał, ze lubi narkotyki, więc moje uwagi o ćpaniu maja sens.[/quote:dcd692440f]
Ale nie wyolbrzymianie, że "go na ćpanie nie stać więc dlatego nagrywa płyty" bo to jest pieprzenie kotka przy pomocy młotka :roll:

Blood_Cherry :arrow: Nie oburzaj się tak. Pasek ostatnio stwierdził, że wszyscy metale to cioty, takze czasami trzeba lekko wziąć poprawkę na to co w/w pan wypisuje :wink:
A poza tym Ty sie czepiasz to on też się czepia i tak sie będzie czepiać :P


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2009-09-20 19:05

Dokładnie - nie dajcie się wciągać w offtop :P Pasek ma racje ale oczywiście nie byłby sobą gdyby wyraził ją jak kulturalny człowiek- musiał kogoś przy tym obrazić. Ale on tak ma więc się nie przejmuj tylko uznaj to za coś na co nie masz wpływu. :wink:


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2009-09-21 11:46

To spotkałeś się widac z bardzo "mrocznymi" kolesiami...nie spotkałem się jeszcze w swojej karierze żeby w jakikolwiek sposób używac tapicerki samochodowej...ale co może wiedziec laik , osoba która nigdy osobiście nie miała styczności z RR i nie poznała tego od kuchni Dobrze tyle na ten temat.

Nieodbiegajmy od tematu


Trzy są rycerza przymioty święte: czystość w miłości i prawdzie; cześć rycerska moc uczynku rodząca; sprawność oręża, ku obronie słabych i przestrodze niesprawiedliwych


Wysłany: 2009-09-21 11:48

Nie wiem czy manson udawał dziwaka dla pieniędzy, ale po tylu latach udawania musiał się tym zachłysnąć i na pewno w jego dziwactwie jest sporo szczerości.

Lubię sporą część twórczości mansona, a jego image zblazowanego świra dodaje klimatu muzyce.



Re: Marlin Manson- pozer czy true Wysłany: 2009-10-04 11:42

[quote:f6d13cd5e9="matianox"]No a teraz wypowiedzcie się na ten temat bo według mnie Manson to ściema. Populistyczna gwiazda robiąca wokół siebie duzo szumu[/quote:f6d13cd5e9]
Ale o co biega konkretnie? O to co mowi w wywiadach,jakie ciuchy,nosi,z kim sypia czy jaka muzyke robi?
Ja wywiadow z reguly nie czytam,na modzie sie nie znam,innym do wyra nie zagladam i generalnie mam w d. co robi MM poza scena muzyczna,natomiast Antichrist Superstar uwazam za jeden z lepszych albumow jaki slyszalem do tej pory.



Wysłany: 2009-10-04 14:35

Sam wygląd Mansona i zachowanie na scenie nie podchodzą mi w wiekszości przypadków - ale każdy ma jakis pomysł na zdobycie popularności. A sposób Mansona się sprawdza od lat.

Co do muzyki, człowiek ma niesamowity i bardzo charakterystyczny głos - świetnie pasuje do mrocznych albo psychodelicznych kawałków. Jest kilka piosenek MM, które uwielbiam, acz żaden album nie jest w całości arcydziełem.

Jako osobę szanuję Mansona za odwagę, podążanie pod prąd, bezkompromisowość i wszechstronność - on jest nie tylko muzykiem, ale i poetą, malarzem, pisarzem i aktorem. Mimo że jego wiersze i grafiki do mnie nie przemawiają, podziwiam ile zainteresowań ma ten pan. Poza tym on jest ikoną popkultury, symbolem dzikiej wolności i buntu. Do tego potrafi mówić sto razy mądrzej niż wszyscy ci burżuje u władzy. Jak napisała Thistle - polecam wywiad z MM do filmu "Bowling for Columbine". Po masakrze w Columbine High School pół Ameryki oskarżało Mansona, że to przez jego muzykę nastolatki prują do rówieśników z automatów. Tymczasem on sam najsensowniej mówi o powodach tragedii, o polityce USA i ludzkiej hipokryzji:
http://www.youtube.com/watch?v=cYApo2d8o_A&feature=related

A tu nieco okrojone dla tych, którzy nie znają jankeskiego
http://www.youtube.com/watch?v=OGWYNzlOqVM

Zwłaszcza ostatnie zdanie - jeden z najlepszych cytatów z MM. Znacie jakąś inną zblazowaną gwiazdeczkę, która potrafi tak mądrze mówić?



Wysłany: 2009-10-10 16:55

ja do Jego fanów nie należę ale kilka kawałków wpadających w ucho nagrał i to się liczy. A swoich fanów ma i nagrywa nadal choć obecne dokonania są dla mnie lekko denne...


wódka jest bardzo niedobra, zwłaszcza niedobra wódka...


Wysłany: 2010-04-28 16:50

Ja tam się nigdy nie zastanawiałam czy jest pozerem czy nie.
Ważne że muzyka w miarę dobra i szybko wpada w ucho :]



Wysłany: 2010-04-28 17:21

Cenię go za jego twórczość i niektóre poglądy :) Według mnie ma własny styl i trzyma się swoich zasad


+Non Omnis Moriar+


Wysłany: 2010-04-28 21:03

Ostatnio oglądałem ciekawy dokument o kolesiu i powiem szczerze, że kiedyś robił fajniejsza muzykę za czasów The Spooky Kids


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2010-04-29 18:54 Zmieniony: 2010-04-29 18:55

[quote:238ec2321d="Raven99"]Ostatnio oglądałem ciekawy dokument o kolesiu i powiem szczerze, że kiedyś robił fajniejsza muzykę za czasów The Spooky Kids[/quote:238ec2321d]

Zgadzam się, chociaż myślę, że jak każdy artysta miewał lepszą i gorszą muzykę Zależy też co się komu podoba.


+Non Omnis Moriar+


Wysłany: 2010-04-29 21:45

ogólnie to nie przepadam za jego nowymi albumami
Pociesza fakt ze ma tytuł kapłana nadany przez Antona Szandora LaVey


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2010-05-01 13:35

[quote:0bd81a5346="Raven99"]ogólnie to nie przepadam za jego nowymi albumami
Pociesza fakt ze ma tytuł kapłana nadany przez Antona Szandora LaVey [/quote:0bd81a5346]

Też prawda :) Chociaż sam stwierdził, że z tego tytułu nie korzysta


+Non Omnis Moriar+


Wysłany: 2010-05-01 14:25 Zmieniony: 2010-05-01 14:26


Wysłany: 2010-05-13 17:21

Odświeżę Temat. Co Wy na TO :D?






Zawszę wiedziałem ,że jest pozerem :D


Trzy są rycerza przymioty święte: czystość w miłości i prawdzie; cześć rycerska moc uczynku rodząca; sprawność oręża, ku obronie słabych i przestrodze niesprawiedliwych


Wysłany: 2010-05-13 18:07 Zmieniony: 2010-05-13 18:07

[quote:2185f9d1bb="Nozdormu"]najbardziej podoba mi się jego operowanie głosem [/quote:2185f9d1bb]
Mnie się najbardziej podoba jego operowanie żebrami.


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2010-05-13 18:33 Zmieniony: 2010-05-13 18:34

[quote:c04ef69d00="Blood_Cherry"]Odświeżę Temat. Co Wy na TO :D?






Zawszę wiedziałem ,że jest pozerem :D [/quote:c04ef69d00]


Chwytac chwile ?


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło