Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Dimmu Borgir nagrywa nową płytę. Strona: 1

Artykuł: Dimmu Borgir nagrywa nową płytę

Dimmu Borgir nagrywa nową płytę Wysłany: 2009-09-09 09:31

[quote:1fe1a08c5f]eśli mielibyśmy w kilku słowach opisać dotychczas zarejestrowany materiał to byłoby to na pewno: masywny, ciężki, epicki i mroczny"[/quote:1fe1a08c5f]

jeszcze zapomnieli dodać: szybki, wściekły, brutalny i na pewno najlepszy w ich dorobku :lol:


.


Dimmu Borgir Wysłany: 2009-09-09 09:55

Tak tak jak zwykle :)
Ja tam ich lubie ale takie pieprzenie roznych kapel ze nastepna plyta bedzie no 1 jst zalosne :P


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-09-09 10:54

fakt ale i tak chetnie przesłucham jeśli pojawi się cos nowego.


wódka jest bardzo niedobra, zwłaszcza niedobra wódka...


Wysłany: 2009-09-09 12:59

Oni zawsze robili przeciętny materiał zakrapiany śmierdzącymi organkami :twisted:


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2009-09-09 14:48

[quote:a6217fcf6c="Raven99"]Oni zawsze robili przeciętny materiał[/quote:a6217fcf6c]

Czym dla Ciebie jest przeciętny materiał? Zdefiniuj proszę.

[quote:a6217fcf6c="Raven99"]zakrapiany śmierdzącymi organkami :twisted:[/quote:a6217fcf6c]

Co jest śmierdzącego w organach? Możesz wymieniać konkretne ich części albo organy jako całość jeśli chcesz, ale jak sprawdzę i nie będą śmierdzieć to wyjdzie tylko na niepotwierdzony zarzut o niemiłym zapachu organ z Twojej strony.

W kwestii muzyki zawsze byłem upierdliwy i zawsze staram się wpoić ludziom, że opinie (lub gusta) i fakty to zupełnie inne sprawy.


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-09-09 14:53

Cholera, znów zakompleksieni będą pluć, a reszta sobie posłucha Mi tylko żal Simena


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2009-09-09 14:57

[quote:bfe58e5b02="zsamot"]Cholera, znów zakompleksieni będą pluć, a reszta sobie posłucha Mi tylko żal Simena[/quote:bfe58e5b02]

Zapewne większość zakompleksionych też przesłucha i niejeden z nich czasem do tego wróci

Hestnaes jest jednym z najlepszych wokalistów jakich w życiu słyszałem, ale wolę jego dokonania np z Borknagar czy Arcturus niż z Dimmu, gdzie śpiewa prościej, mniej finezyjnie


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


:) Wysłany: 2009-09-09 15:00

Taaaa :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Re: :) Wysłany: 2009-09-09 15:15

[quote:70d32d6d34="Sumo666"]Taaaa :)[/quote:70d32d6d34]

Twój logiczny argument dobitnie mnie przekonał, przyznaję się do błędu a w ramach pokuty wymierzam sobie 666 batów na gołe pośladki


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-09-09 17:49

[quote:d4bb63a221="Freakstranger"]Co jest śmierdzącego w organach? Możesz wymieniać konkretne ich części albo organy jako całość jeśli chcesz, ale jak sprawdzę i nie będą śmierdzieć to wyjdzie tylko na niepotwierdzony zarzut o niemiłym zapachu organ z Twojej strony. [/quote:d4bb63a221]

"śmierdzące" nie wiem czy jeśli tak to zapisze to rozjaśni ci to jakoś umysł 8)
Chodzi o to, że oni przesadzają z tym instrumentem jak dla mnie, a że go nienawidzę więc użyłem słowa "śmierdzące"

Jeśli chodzi o słaby materiał to czynią go takim wcześniej wspomniane organy, przez nie muzyka staje się sztuczna, poza tym wokal jest ostro przeciętny.


[quote:d4bb63a221="zsamot"]Cholera, znów zakompleksieni będą pluć, a reszta sobie posłucha Mi tylko żal Simena[/quote:d4bb63a221]

gust jest jak dziura w dupie każdy ma swoją 8)

Na koniec chciałbym powiedzieć jedną istotną rzecz, że ja szanuje wasze zdanie na temat dokonań Dimmu Borgir, a na forum każdy może przedstawić swoje zdanie na wybrany temat. No bo gdyby wszyscy w tym temacie napisali, że kochają Dimmu Borgir, albo że im się podoba ten album to było by nudno, nie sądzicie ???


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2009-09-09 17:58

[quote:ad5efdf552="Raven99"]"śmierdzące" nie wiem czy jeśli tak to zapisze to rozjaśni ci to jakoś umysł 8)
Chodzi o to, że oni przesadzają z tym instrumentem jak dla mnie, a że go nienawidzę więc użyłem słowa "śmierdzące"[/quote:ad5efdf552]

Zagęszczenie i brzmienie klawiszy - kwestia gustu.

[quote:ad5efdf552="Raven99"]gust jest jak dziura w dupie każdy ma swoją 8) [/quote:ad5efdf552]

A jak się jej nie myje regularnie to śmierdzi. Z gustem tak samo.

[quote:ad5efdf552="Raven99"]Jeśli chodzi o słaby materiał to czynią go takim wcześniej wspomniane organy, przez nie muzyka staje się sztuczna, poza tym wokal jest ostro przeciętny.[/quote:ad5efdf552]

Technicznie organy są w porządku, umiejętności wokalne Shagrath'a zaś nie spadają poniżej średniej blackmetalowej


[quote:ad5efdf552="Raven99"]Na koniec chciałbym powiedzieć jedną istotną rzecz, że ja szanuje wasze zdanie na temat dokonań Dimmu Borgir, a na forum każdy może przedstawić swoje zdanie na wybrany temat. No bo gdyby wszyscy w tym temacie napisali, że kochają Dimmu Borgir, albo że im się podoba ten album to było by nudno, nie sądzicie ???[/quote:ad5efdf552]

Oczywiście, potrzebne są wszelkie opinie, od jeżdżenia po wazeliniarstwo, wtedy jest zabawa i na forum coś się dzieje, inaczej ludzie z nudów popadaliby jak muchy :) ja się ustawiam dokładnie pośrodku


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-09-09 19:03

[quote:87c0ccf5c3="Freakstranger"]A jak się jej nie myje regularnie to śmierdzi. Z gustem tak samo. Wink [/quote:87c0ccf5c3]

Za chuja nie wiem jak to ma się do siebie 8O


[quote:87c0ccf5c3="Freakstranger"]Technicznie organy są w porządku, umiejętności wokalne Shagrath'a zaś nie spadają poniżej średniej blackmetalowej Wink [/quote:87c0ccf5c3]

Nie obchodzi mnie średnia ja słucham wszystko co powyżej średniej, a że Dimmu Borgir ją zaniża wg mnie to już kwestia gustu :wink:


W dupie mam motto ;p


Wysłany: 2009-09-09 19:09

[quote:b9c47abd78="Raven99"]

Nie obchodzi mnie średnia ja słucham wszystko co powyżej średniej, a że Dimmu Borgir ją zaniża wg mnie to już kwestia gustu :wink:[/quote:b9c47abd78]

Jeśli nie obchodzi cię średnia to skąd wiesz,że to czego słuchasz jest powyżej tej średniej?



Wysłany: 2009-09-09 19:20

[quote:015e828751="Raven99"][quote:015e828751="Freakstranger"]A jak się jej nie myje regularnie to śmierdzi. Z gustem tak samo. Wink [/quote:015e828751]

Za chuja nie wiem jak to ma się do siebie 8O[/quote:015e828751]

To akurat była tylko gra słów, więc nie zaprzątaj sobie tym głowy.


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-09-09 20:20

[quote:61ba724795="Gabriela"][quote:61ba724795="Raven99"]

Nie obchodzi mnie średnia ja słucham wszystko co powyżej średniej, a że Dimmu Borgir ją zaniża wg mnie to już kwestia gustu :wink:[/quote:61ba724795]

Jeśli nie obchodzi cię średnia to skąd wiesz,że to czego słuchasz jest powyżej tej średniej?[/quote:61ba724795]

bo pewnie średnia, też jest jak dziura w dupie :lol: 8)

prawda jest taka, ze 3/4 ludzi ktorzy mowia o DB, ze sa "nie tru", "cukierkowi" i ogolnie do dupy, sluchaja ich sobie w domkach i tupia nuzkami 8)


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2009-09-09 20:29

Drac-Moongroow (Matuzalem)
Drac-Moongroow
Posty: 146
Zielona Góra (okolice)

Oczywiście nie mogę się doczekać - mojego ukochanego zespołu :D ale pierwsze płyty ;> to było coś...


"Dracofobijna przypadłość Moongrowasydy"


Wysłany: 2009-09-10 06:57

kto bedzie chciał przesłucha kto nie to nie... boshe ludzie co za dyskusja dla mnie szajs to jedno dla kogoś co innego.



Wysłany: 2009-09-10 07:02

[quote:5b385bdf9d="Decadence"][quote:5b385bdf9d="Gabriela"][quote:5b385bdf9d="Raven99"]

Nie obchodzi mnie średnia ja słucham wszystko co powyżej średniej, a że Dimmu Borgir ją zaniża wg mnie to już kwestia gustu :wink:[/quote:5b385bdf9d]

Jeśli nie obchodzi cię średnia to skąd wiesz,że to czego słuchasz jest powyżej tej średniej?[/quote:5b385bdf9d]

bo pewnie średnia, też jest jak dziura w dupie :lol: 8)

prawda jest taka, ze 3/4 ludzi ktorzy mowia o DB, ze sa "nie tru", "cukierkowi" i ogolnie do dupy, sluchaja ich sobie w domkach i tupia nuzkami 8)[/quote:5b385bdf9d]

To ja jestem w tej 1/4 nie no, pierwszych 2 płyt mogę posłuchac. Ale od "Puritinical cośtam ...' zajeżdżaja plastikiem, eternitem i całą gamę tekstylnych, spreparowanych gówien.


.


Wysłany: 2009-09-10 07:25

[quote:4e17667c6e="Harlequin"]To ja jestem w tej 1/4 nie no, pierwszych 2 płyt mogę posłuchac. Ale od "Puritinical cośtam ...' zajeżdżaja plastikiem, eternitem i całą gamę tekstylnych, spreparowanych gówien.[/quote:4e17667c6e]

No i tutaj przyznaje koledze racje:) Ale nie będziemy tutaj teraz ubolewać nad tym "jak to oni kiedys fajnie grali, a teraz...", bo juz to nie raz w innych tematach poruszano
Wracając do tematu... Ja na pewno sobie posłucham jak tylko ich nowa plytka ujrzy swiat:) Nie mam nadziei na "powrot do przeszlosci", ale nowy material zawsze ciekawi:)


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2009-09-10 08:09

posłucham lubie choc niczego nowego i nieziemskiego sie nie spodziewam...



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło