Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Sabaton. Strona: 1

Artykuł: Sabaton

Sabaton Wysłany: 2009-09-01 21:31

Eldarion (Specjalny)
Eldarion
Posty: 18
Poznań (no, pod Poznaniem ;) )

Generalnie nie wiem co ludzie widzą w tym zespole. Wyczuli nasi nordyccy bracia koniukturę na bohaterstwo Polaków i teraz koszą kasę...
Żeby nie było - jestem dumny z naszej historii, ale nie w wersji powermetalowej. Cierpienie i śmierć, nieodłączne elementy wojny, w ich piosnkach przegrywają ze sztampowymi gitarami i wokalem ;]


"Darkness inprisoning me, all I see, absolute horror!"


Wysłany: 2009-09-02 05:56

[quote:892bccb188="Ravenheart"]po prostu lubię taką muzykę i to, że jako jedyni podjęli się tematyki II wojny[/quote:892bccb188]

oraz I wojny;] kawałęk "Price of a Mile" jest o bezsensowej bitwie pod Passchendaele z 1917 roku.

a tak a propos, tez mnie wkurza, ta cala szopka wokol Sabaton'a za "40:1". oni juz nie jeden kawalek napisali o bohaterskich wyczynach zolnierzy roznych nacji, ale jakos nikt do tej pory nie uznal i za bohaterow narodowych za taka piosenke:/ nie sadze zeby chlopaki z Sabaton jakos szczegolniej do Naszego kraju podchodzili. wszystko (udzial w uroczystosciach, skladanie kwiatow itp. itd.) jest po prostu czysta grzecznoscia zespołu oraz... kasą ktora im sie proponuje


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2009-09-02 06:42

[quote:0be44ce678="Aligator"]Oj przecie wspomniałem o Gallipoli (1915 rok) nie?? :P

Ale co tam kto był w Warszawie?

Ps. Co by nie mówić power jaki miał w sobie 40:1 zagrany na Bemowie był jednak nieopisany [/quote:0be44ce678]

dobra dobra, Ty wspomniałeś:D

Ja byłam w Poznaniu na Sabatonie no i fakt - power byl;] aczkolwiek nie najwiekszy na "40:1", tylko "Nuclera Attack". Publika byla rewelacyjna i chlopaki dali niezlego kopa:)
W ta niedziele sie do Strekowej Gory wybieram:) Ciekawe jak tam bedzie:)


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło