Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Co miłego wam sie dziś przydarzyło?. Strona: 6

Wysłany: 2006-10-20 17:44

żadne pa ruski... taka kapelka... no i ich Moonlight Pogo... bo przy tym spadłam :lol:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-10-20 17:55

jak mi podasz maial to ci wysle... to jest pozytywnie nakrecony utwor... dobry na doła albo zeby jeszcze bardziej poprawic sobie humor i sie troche rozruszac :wink:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-10-20 20:15

Co miłego? hmm... :D:D:D A no ZAKUPY :D:D:D
no cóż... bo co robi kobieta gdy ma zły dzień a ma trochę kasy? Dla poprawy humoru idzie na zakupy :D Jestem bardzo zadowolona z zakupów :D A jutro ciąg dalszy :D muaaa ^^ mrrrau



Wysłany: 2006-10-20 20:16

[color=blue:ad117523c1]Co miłego? hmm... :D:D:D A no ZAKUPY :D:D:D
no cóż... bo co robi kobieta gdy ma zły dzień a ma trochę kasy? Dla poprawy humoru idzie na zakupy :D Jestem bardzo zadowolona z zakupów :D A jutro ciąg dalszy :D muaaa ^^ mrrrau[/color:ad117523c1]



Wysłany: 2006-10-20 20:22

Miły chyba tylko z tego względu iż zaczął się weekend...


Chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć? Spytaj...


Wysłany: 2006-10-20 20:56

no milego:ogladalam fajny filmik z kolezankami i bylo calkiem zabawnie .... :) a pozniej jak zawsze humor mi sie popsul przez pare innych osob :evil:


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-21 09:37

wreszcie czuje się wypoczęta :twisted:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-10-21 09:41

A ja czuje się chuda :) haha juz mnie nawet moje sadelo nie wkurza 8)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-21 15:26

heh a ja bylam na basenie i nie zapomnialam bielizny :)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-21 22:56

zajebisty wieczór w operze i później ...... :) :) :)

trochę to jakoś niegramatycznie brzmi, ale proszę dziś zbyt wiele ode mnie nie wymagać........ :twisted:



Wysłany: 2006-10-22 00:08

Hmn...SCHWEIGENDE a jaka opera?Tak z ciekawości pytam :)



Wysłany: 2006-10-22 08:42

byliśmy wczoraj Darkplanetową grupą na operze Verdiego "Ernani" (wykonanie koncertowe) :) :) :)

jeszcze raz dziękuję dobrej duszy za bilety! :)



Wysłany: 2006-10-22 15:20

ja niedlugo spedze w operze wiekszosc wieczorów przez prawie miesiać.... to bedzie fajne :twisted:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-10-22 16:04

hehe mnie wpuszczaja to i Ciebei wpuszczą:)


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-10-22 17:06

Narea, Ty się do mojej siostry lepiej nie przyznawaj, bo będziesz miała WSZĘDZIE dożywotni zakaz wstępu :lol: :lol: :lol:



Wysłany: 2006-10-23 10:52

miałam dziś 2 godziny jazdy i nikogo nie przejechałam, nie spowodowałam żadnego wypadku i sama też jeszcze żyję..... :lol:

co prawda raz przejechałam na stopie, raz wjechałam na chodnik, 5 minut jechałam złym pasem przy akompaniamencie znaczących pochrząkiwań instruktora oraz ścigałam się z autobusem, zamist go przepuścić....... ale to takie drobne błędy przecież...... :twisted: :twisted: :twisted:

potem z zszarganymi nerwami udałam się do sklepu celem nabycia dowolnego napoju alkoholowego... i przemiły, kochany, cudowny sprzedawca poprosił mnie o DOWÓD OSOBISTY !!!!!!!! :D :D :D jak mu powiedziałam, ile lat mi odjął, to nie mógł uwierzyć.....



Wysłany: 2006-10-29 13:14

No u mnie dziś nic miłego .. moze mam troszke leprzy humor niz np przed wczoraj ale i tak nie ma co robic, brzydka pogoda , kot sie na mnie obrazil, nic mi sie nie chce i wszyscy mnie wkurzają i olewaja z miłych zeczy to tylko dobre sniadanie


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-30 15:07

dzisiaj jest zajebisty dzień! :) :) :) :) :) :D

- dostałam pozytywną ocenę dorobku zawodowego

- oddałam wszystkie dokumenty do wydziału oświaty

- dokumenty, które oddałam, są DOBRZE!!!!!! a często zdarza się, że wywalają tam nauczycieli za drzwi, bo mają mnóstwo błędów w papierach

- udało mi się załatwić jazdy tak, żebym zdążyła jeszcze raz podejść do egzaminu na prawko, zanim skończy mi się teoria!

- no i mam teraz mnóstwo wolnego czasu, bo już nie muszę pisać żadnych cholernych papierków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D



Wysłany: 2006-10-30 15:19

[color=blue:16e5b1a918]miłego? ehh. no niestety nic.

Ale samo to że przeżyłam poniedziałek jest już jakimś sukcesem...
No dobra. Miłe było gdy mój piesoperz mnie ślicznie przywitał. tak,. to było miłe.

tak... eee.... no niby koleżanki podeszły do mnie gdy słuchałam samotnie muzyki i zapytały czemu tak sama siedze, czy coś się stało itd. Ok to było miłe, ale w niczym mi raczej nie pomogło. nadal nie jest dobrze! eh.[/color:16e5b1a918]



Wysłany: 2006-10-31 11:32

wczoraj spotkałam kogos, kogo dawno nie widziałam... miłe potkanie :twisted:

a dzisiaj ustalilam wreszcie konkretny termin korepetycji z matmy i nie bedzie migania sie z mojej strony teraz juz jest ustalone


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło