Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Marilyn Manson w Polsce. Strona: 1

Artykuł: Marilyn Manson w Polsce

Marilyn Manson w Polsce Wysłany: 2009-08-21 10:56

Ile będą kosztować :?: :!:
Ja go uwielbiam,ale tyle kasy żeby oglądać starego i utuczonego Mansona o lekko boli... :?

Szukam sponsora 8)


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2009-08-21 11:24

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

Gra 17 listopada w Wawie i bilety za 176 zl dostepne
http://www.eventim.pl/portal/pl/muzyka/hard_heavy/marilyn_manson/157705/performance.html

Ale ja tam jade do Berlina :D
jak ktos sie wybiera do Berlina dawac info bo mam mala ekipe juz i chcemy wynajac autokar


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Wysłany: 2009-08-21 11:48

K_101 (Diabolista)
K_101
Posty: 10
Warszawa/Chełm

Droooogo....chociaż powoli trzeba będzie się przyzwyczaić do takich cen...heh, chyba jednak poprzestanę na Depeche Mode, chłopaki ostro się sypią a Manson pewnie jeszcze przyjedzie :roll:


<....>


Wysłany: 2009-08-21 12:15

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

No jak mozecie, MM jest najlepszy :D, to juz bedzie moj 3 koncert MM i jak tylko jest okazja to jade :D


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Wysłany: 2009-08-21 12:23

Na 5 postów są 4 stękania To jest możliwe tylko w Polsce. I właśnie dlatego tu się coś dzieje tak rzadko Zawsze jest możliwość zrobienia koncertu samemu i taniej Mamy wolny rynek - korzystajcie


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2009-08-21 12:55

[quote:16a5fcd25b="josefine"]Ale ja tam jade do Berlina :D
jak ktos sie wybiera do Berlina dawac info bo mam mala ekipe juz i chcemy wynajac autokar[/quote:16a5fcd25b]
Też o tym myślałam,ale stwierdziłam,że mnie nie stać. Na Warszawę może i udygam. Ostatni raz byłam na jego koncercie jak grał w Poznaniu,a to kupę lat temu było :P Tak,że odświeżyłabym sobie i zobaczyła czy faktycznie taki gruby jest :wink: :P


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2009-08-21 13:06

[quote:3ba330f196="Phantom"]Na 5 postów są 4 stękania To jest możliwe tylko w Polsce. I właśnie dlatego tu się coś dzieje tak rzadko Zawsze jest możliwość zrobienia koncertu samemu i taniej Mamy wolny rynek - korzystajcie [/quote:3ba330f196]

czyli mam rozumieć, że użytkowników z góry ma nagle ogarnąć euforia spowodowana samym faktem, że Manson jednak raczył przyjechać do Polski - nieważne, że karze płacić sobie za swój występ aż tyle, zwłaszcza, że jego ostatnie koncerty przypominają raczej około 40 minutową próbę podczas której muzycy stroją instrumenty, nie dogrywają kawałków do końca, mylą się a sam Manson wystękuje lub pomija większość tekstu (patrz: chociażby jego występ z 23 czerwca w czeskim Brnie lub tegoroczny Rock Am Ring)

moim zdaniem jednak za drogo jak na koncert z takimi "atrakcjami"



Wysłany: 2009-08-21 14:14

ale to nie jest relatywnie drogo. zobaczcie. do stodoly wchodzi 2000 osob, bilety sa po 176 zl. to wychodzi - 352000 tak? przeliczmy to na Euro zatem - to wychodzi jakies 80 tyś euro. to dużo? i dużo i mało. z tego domyslam sie polowa to stawka zespolu, reszta kosztow to: obsluga, technika, wynajem klubu, spelnienie warunkow zespolu, hotele i inne zachcianki plus zysk dla organizatora koncertu.

oczywiście Void ma racje. jego aktualne wystepy sa dalekie od tego co robil kiedys. z drugiej strony Live Nation moglo to zrobic w miejscu na 4 tysiace ludzi i wtedy bilety byly by relatywnie tansze po okol 100 zl - no ale badzmy szczerzy - ilu jest fanatycznych wielbicieli Mansona w tym kraju? mysle, ze Stodola bedzie przynajmniej w 3/4 zapelniona jak nie cala w tym wypadku pomimo tej ceny biletow.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-08-21 15:03

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:7a910c17fd="GoopiaPeezda666"]Nie idźcie, bo on jest teraz gruby :P[/quote:7a910c17fd]

ach, te hormony :lol:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-08-21 15:10

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:d0f1751660="GoopiaPeezda666"]Moje czy jaśnie je*niętego Marylina? 8)[/quote:d0f1751660]

Twoje to nie wiem 8) ale czasem hormony są powodem tycia, więc może Manson coś zakombinował nietentego :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-08-21 15:33

cHrzanek (Bicz)
cHrzanek
Posty: 46
Wrocław / Środa Śląska

gdyby chciał wystąpić w tym samym terminie co Madonna to jego koncert z pewnością były odwołany. Ciekawe jak będzie tym razem



Wysłany: 2009-08-21 15:46

dawno żadnych szopek nie odstawiał, wiec nie sądze, żeby ktoś coś marudzil tym razem. grał w Polsce obyło sie bez skandali, więc luźno.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-08-21 16:25

a może nie wpuszczą do Polski 8) ,tym razem tego świra :lol: hehehehehe

[img:1830abf900]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:1830abf900]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-08-21 16:34

Wpuszczą wpuszczą, nie te lata, gdy mógł jeszcze (kogoś) czymś zaszokować i rzeczywiście urazić uczucia religijne. Teraz teksty utworów mało kogo już poruszają, pozostaje show. No, ale niestety jego show sceniczne ogranicza się po prostu do odbębnienia setlisty a Manson jedynie wyje do mikrofonu od czasu do czasu turlając się po scenie, grzebiąc sobie w rowie tudzież w gębie i robiąc jakieś "pompki"(?) czy inne wygibasy. Wystrój sceniczny też już raczej oszczędny.



Wysłany: 2009-08-21 17:29

a ja się i tak wybieram, nigdy mi się nie udało trafić na jego koncert więc z czystej ciekawości pójde.


Fuck Redemption, Fuck Damnation, Stop being perfect, lets evolve


Wysłany: 2009-08-21 17:33

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

szkoda, że nie grają znowu w poznańskiej Arenie - miałabym dosłownie 3 minuty pieszo :> no cóż, WarszaFFka odpada w dodatku wtorek :? :evil:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-08-22 08:37

Wpadłam właśnie w ciężką depresje :P
Bo cholernie bym chciała pojechać,ale cholernie mi nie pasuje,bo do pracy na 7 rano trzeba iść,a lata już nie te... :lol: :lol:

Z drugiej strony będzie kameralniej niż w Arenie, więc to też może być ciekawe przeżycie 8)

Nadal szukam sponsora 8) I zastępstwa w pracy :lol: :P


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2009-08-23 08:59

ja szukam kogokolwiek z Rzeszowa ,kto by pojechal ze mna na ten koncert ,od znajomych nikt nie jest chętny


''trzeba zakłócić ten poukładany tryb życia,do tego ma służyć rock and roll ,bede to robił-jeśli się to skończy,to znaczy że mnie już nie ma .... ''


Wysłany: 2009-08-23 19:03

MANSON OD DAWNA JEST W POLSCE!!!

http://zapodaj.net/images/c6023ee6ebc2.jpg

:D


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-08-23 22:03

hahhaha :D no cóż, ciekawe czy też się ceni na 176 pln za bilet


Fuck Redemption, Fuck Damnation, Stop being perfect, lets evolve


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło