Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Czysta Nienawiść. Strona: 1

Artykuł: Czysta Nienawiść

Czysta Nienawiść Wysłany: 2009-08-20 01:43

Nienawidzisz ludzkości? Strzel sobie w łeb.

Nie, nie staram się Ciebie obrazić. Po prostu to co piszesz, jest pewnego rodzaju hipokryzją. Zdaje się nikt nie broni Ci wieść życia leśnego pustelnika, zaś owa nienawiść do ludzi powinna chyba obejmować również i Twoją osobę?

Ale, zapędziłem się. Zarzucam Ci hipokryzję nie zapytawszy najpierw - co kieruje Tobą w Twojej nienawiści do człowieczeństwa?

Pozdrawiam;


Aut inveniam viam aut faciam. || Nie bierz życia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego żywy.


Wysłany: 2009-08-21 17:25

Niekoniecznie, ostatecznie wśród zainteresowań podał m.in. powieści fantasy. Chyba, że nie kwalifikujesz tychże do literatury.


Aut inveniam viam aut faciam. || Nie bierz życia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego żywy.


Wysłany: 2009-08-21 19:15

Dunnasal (Anciliae)
Dunnasal
Posty: 14
Poznań, Słupsk

Powiem wam, że nie jednego w życiu doświadczyłem i dlatego żywię nienawiść do ludzkości... jednak chodziło mi o nienawiść do ogółu a nie do osoby jako tej jednej konkretnej... I wielokropka nie używam, by usunąć wulgaryzmy. To zwykły nawyk choć zapewne to była ironia z waszej strony... I nie mówcie, że jestem hipokrytą. Lepiej mi pokażcie kto nim w tych czasach nie jest ;]


Motta są dla skurwieli...


Wysłany: 2009-08-22 17:01

Dunnasal (Anciliae)
Dunnasal
Posty: 14
Poznań, Słupsk

Jestem jeszcze młody i nie doświadczony. Dopiero idę do liceum. Jeśli potraficie nakierować mnie na jakikolwiek tor, który w otaczających mnie realiach mógłby mi odpowiadać i czegoś nauczyć to zróbcie to.


Motta są dla skurwieli...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło