Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Moonfog Festiwal. Strona: 1

Artykuł: Moonfog Festiwal

Moonfog Festiwal Wysłany: 2009-08-17 19:46

hejka mam pytanie do tych co jada mianowicie wyszlo tak ze z mojego miasta jade sama i mam pytanie czy ktos nie wiem nie chcial by jakos kwaterki razem lub cos


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Wysłany: 2009-08-18 07:30

A może jest tu ktoś z Nysy, kto mógłby polecić jakieś miejsce na nocleg?


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-08-18 10:01

tz.na tej stornie festiwalu jest podane mozliwosc noclegu,a po za tym sa jeszcze tu http://www.eholiday.pl/noclegi-nysa-29461.html
http://meteor.turystyka.pl/noclegi,nysa,0.html
mi o to chodzi ze jade sama i wolalabym z kims bo 1. taniej bedzie niz samemu 2. w grupie zawsze razniej :wink:


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Wysłany: 2009-08-18 11:44

Ja sie wybieram z Poznania. Ktos jeszcze?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-08-29 20:38

Chodzą słuchy że impreza okazała się straszną porażką. Prawda to? Może ktoś z uczestników zaspokoi moją ciekawość?


Własne skrzydła pożerając oswojon zostałem...


Wysłany: 2009-08-30 07:56

Impreza wyszla swietnie. Naprawde niezle jak na pierwsza edycje. Swietne miejsce, klimat a zwlasCza ludzie. Pozdrawiam wszystkie zapoznane osoby.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-08-30 11:07

Gizbern (Bicz)
Gizbern
Posty: 11
Paczków (woj.opolskie)

Polecam przeczytać oświadczenie zespołu Horrida w sprawie tej imprezy: http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=83710277&blogId=507852519



Wysłany: 2009-08-30 13:36

Eldarion (Specjalny)
Eldarion
Posty: 18
Poznań (no, pod Poznaniem ;) )

O kurde... czy jacyś inni uczestnicy tego festiwalu się wypowiedzą? Ilu było ludzi? Ile zespołów ostatecznie nie wystąpiło?


"Darkness inprisoning me, all I see, absolute horror!"


Wysłany: 2009-08-30 15:56

Nie wystąpila tylko Horrida. Czekamy na wersje organizatorow.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-08-30 16:39

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

[color=violet:9871ac681f]Noo mi sie tez bardzo podobalo :D
No tylko kicha z Horrida bo szczerze jechalam glownie na nich [i nawet info nie dali oficjalnego tylko trza sie bylo organizatorow zapytac]..
A tak to super ludzie, miejscowa z zajebistym klimacikiem [nawet klimatycznie opakowane toitoie :D].. No i zajebiscie spodobalo mi sie Agapesis ^^
[/color:9871ac681f]


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Wysłany: 2009-08-30 17:09

Eldarion (Specjalny)
Eldarion
Posty: 18
Poznań (no, pod Poznaniem ;) )

No masz wyżej oficjalne oświadczenie


"Darkness inprisoning me, all I see, absolute horror!"


Wysłany: 2009-08-30 20:49

Generalnie organizacja (a raczej dez-organizacja) byla wrecz razaca;/ Mam nadzieje, ze za rok, bedzie lepiej (o ile bedzie).

Dla mnie najlepszy muzycznie wystep zaliczyl Darzamat, ktory doslownie zmiazdzyl brzmieniem i energia. Pokazali wszystkim, ze sa polska czolowka. Negura Bunget mnie zawiodla, choc bylo to w duzej mierze spowodowane naglosnieniem, ktore bylo na ich wystepie wrecz tragiczne (glownie wokale i gitary). No i zagranie tylko 6 kawalkow, pozostawilo pewien niedosyt.
Uwage oczywiscie tez zwrocili Agapesis, ktorzy mnie muzycznie nie zachwycili (aczkolwiek wokalistka daje rade), ale zrobili takie show, jakiego nikt tam nie zrobil:)
Jesli ten Fest odbedzie sie za rok, to na pewno pojade, bo klimat fortu jest fenomenalny. Tylko aby lepsza organizacja byla przy drugiej edycji.


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2009-08-30 23:57

Pierwsze foty z festiwalu:

http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&start=0&op=browse_gallery&licz=tak&gal_id=8073

Wkrotce koncertowe


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-08-31 06:31

[quote:891e103b27="Infidel"]no z tym Darzamatem bym się kłócił. Grają identyczne koncerty od paru lat a nowe kawałki do bólu przypominają te z Transkarpatii, czyli są co najwyżej niezłe. Oczywiście, jest energia ale powoli zaczynają zjadać własny ogon, ja spodziewałem się po 4 latach czegoś więcej niż trochę kombinacji z klawiszami... a i czy ja byłem tak narąbany czy Flauros miał wąsy ala Wałęsa? :twisted:[/quote:891e103b27]

Wiesz, biorąc pod uwagę kwestie techniczne i muzyczne (bo o takie mi chodzi), to zmiażdżyli prawie. A czepiać się o powtarzalność koncertów nie mam zamiaru, bo 1/2 zespołów tak właśnie robi:) Co do nowych kawałków, to zgodzę się z Tobą i tu czuję pewien niesmak, bo spodziewałam się po nowej płycie czegoś więcej;/ A no cóż... nie można mieć wszystkiego.
A co do wąsów Flaurosa - Ty wiesz, że też m się tak wydawało?;P xD


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2009-08-31 08:04

Jak zostało tu już powiedziane, pod względem organizacyjnym słabiuteńko (m.in. duże opóźnienia koncertów). Jeśli planowana jest druga edycja festiwalu, organizatorzy będą musieli trochę bardziej przyłożyć się do sprawy. Samo miejsce ma świetny klimat i idealnie nadaje się na tego typu imprezy :)
A pomijając samą organizację, ludzie fantastyczni (mimo że kameralnie dość było :wink: ), atmosfera świetna, muzyka miła dla ucha :D
Miało to wszystko swój klimat :) Jest potencjał na kolejne lata, jednak potrzebne jest trochę bardziej profesjonalne podejście do organizacji :)



Wysłany: 2009-08-31 12:03

[quote:58ef667c19="ewkamarchewka"] A pomijając samą organizację, ludzie fantastyczni (mimo że kameralnie dość było :wink: ), atmosfera świetna, muzyka miła dla ucha :D
Miało to wszystko swój klimat :) Jest potencjał na kolejne lata, jednak potrzebne jest trochę bardziej profesjonalne podejście do organizacji :)[/quote:58ef667c19]

Dokładnie:) Multum świetnych ludzi i dobra muzyka uratowały finalne odczucia po festiwalu:) Mam jednak nadzieje, że za rok zajmą się organizację profesjonalne jednostki.


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2009-08-31 12:43

[quote:240ee7d569="Paskievicz"]a czy ktoś w końcu powie ilu było tych 'świetnych ludzi' :?: :wink: zdałyby się jakieś info o frekwencji :idea:[/quote:240ee7d569]

dokładnie, to nie wiem, ale tak "na oko", to coś między 200 a 250 osób. czyli frekwencja jednym słowem - marna


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2009-08-31 13:09

[quote:35268a3791="Infidel"]pod koniec dnia drugiego, na Negura Bunget nie było już nawet 100 osób [/quote:35268a3791]

a nawet nie przypominaj! ja nie wiem co się ludziom stało, ale jak się odwróciłam podczas występu Negury, to mi gały wyszły! no cóż, jak się komuś opłacało odpuszczenie sobie gwiazdy, to trudno. ich strata, bo zagrali super:)


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2009-08-31 15:04

A tu zdjęcia koncertowe:
http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&start=0&op=browse_gallery&licz=tak&gal_id=8076


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-09-02 14:07

cHrzanek (Bicz)
cHrzanek
Posty: 46
Wrocław / Środa Śląska

ma ktoś zdjęcia z koncertu Darzamat?



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło