Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Amphi Festival - Kolonia, Niemcy (18-19.07.2009). Strona: 1

Artykuł: Amphi Festival - Kolonia, Niemcy (18-19.07.2009)

Re: Amphi Festival - Kolonia, Niemcy (18-19.07.2009) Wysłany: 2009-08-08 14:54

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:7b6d416291="RuczajDJ"][quote:7b6d416291]Ceny były zaporowe, jednak nie ma sensu nawet przeliczać ich na naszą wschodnioeuropejską walutę, aby nie pogrążyć się w rozpaczy...[/quote:7b6d416291]

Noż ku..wa! ŚRODKOWOEUROPEJSKIEJ! Jestesmy w Europie Srodkowej a nie Wchodniej (Europa Wschodnia to kraje d. Zwiazku Radzieckiego). Wschodnioeuropejska waluta jest np rubel :D[/quote:7b6d416291]

To miało być mrugnięcie okiem do czytelnika :wink:
Zamysłem zaś zaakcentowanie różnicy jaka nas jeszcze dzieli w drodze do Europy Zachodniej :wink:

kurde, myślałam, że się skapniecie :P w rezultacie teraz żałuję, że nie zastosowałam mocniejszej ironii i nie napisałam o Azji Mniejszej, hehe. Oczywiście, wcale tak nie uważam, ale czasem dobrze jest z samych siebie pożartować, co nie? :P

ale widać, że przynajmniej ktoś przeczytał artykuł :D


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-08-09 17:18

ja do zakupu doliczałem sobie hipotetyczne ceny wysyłki tego co chce z DE do PL i od razu 'kurs' sie poprawiał :P

niestety out of line shop u nas za prędko się nie otworzy heh

ale wracając do głównego wątku

organizacyjnie-technicznie-całościowo - rewelacja

za rok obowiązkowo trzeba tam znów być!



jeśli na festiwal EBM, to tylko za granicę Wysłany: 2009-08-10 10:03

Byłem w Kolonii po raz drugi. Pod względem organizacyjnym festival się rozrasta - dodano nową scenę Rheinparkhalle, miejsce do spania dla przyjezdnych. Stosunkowo mały Teatr nie był wstanie pomieścic w zeszłym roku tłumów np na genialnym występie Combichrist. Tym razem, tak jak napisała autorka, miało to być miejsce na chill-out z filmami i prezentacjami. Nie zagościłem tam do chwili przeniesienia koncertów z drugiej sceny, więc nie wiem jaka była atmosfera. Poślizgi w występach były niewielkie i prawdopodobnie związane z przenosinami do nowej hali. Jeśli chodzi o dojazd, to polecam samolot, koszty biletu na 2 miesiące przed koncertem to ok 400-500 zł a nie ma takiego zmęczenia i szaleństwa jak przy innych środkach transportu. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to polecam hostele - jeden znajduje się ok. 10 min od Tanzbrunnen, zaraz koło stacji kolei, więc lokalizacja genialna. Koszt za 3 doby ok 80E.
Ogólnie polecam pod każdym względem.
A w przyszłym roku? Kto wie zależy kto gdzie zagra, konkurencja jest spora, niestety zawsze jest to za naszą zachodnią granicą.


ludzkość to zaraza


Wysłany: 2009-08-11 06:58

Z drugiej strony ciekawe jakby w Polsce wygladala sprawa przeniesienia polowy festiwalu na druga scene w ciagu paru godzin Wink[quote]
nie wyglądałoby i wszyscy o tym wiemy :wink: wystarczy poczytać na temat problemów technicznych na mRock fest gdzie nie przenoszono sceny. Śmieszy dopoki o tym czytasz.
A przy okazji, może to wiadomość na nowy temat:
http://www.lastfm.pl/event/1143146+The+Christmas+Ball
trzy dni muzyki w klubie. Może ktoś się wybiera?
Klub jest ok, mieści się w budynku dworca głównego i jest całkiem przestronny. Jeśli ktoś był np. na warm-upie to wie :D


ludzkość to zaraza


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło