Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Różni. Strona: last

Wysłany: 2009-08-02 08:12

Podpisuję się pod postem Raoula obydwiema rękami. To, co robi bądź czego nie robi Nergal z Dodą, to jego sprawa (o ile nie jest to karalne). Fakt, to są muzycznie dwa kompletnie różne światy, jednakże teksty o zaprzedawaniu się i o tym, jak tak można są kompletnie żenujące, zwłaszcza na forum, na którym funkcjonują tematy o tolerancji (czytaj: biadolenie, jacy to ludzie są wredni, bo gdy jestem ubrany/a na czarno, to żegnają się na mój widok).

Zresztą, co jak co, ale Behemoth jest bardzo znaym zespołem, więc szczerze wątpię, by potrzebne im były jeszcze jakieś dodatkowe zagrywki celem zwiększania popularności.


I prefer to remain silent


Wysłany: 2009-08-02 10:42

I tak już pewno wszyscy się z niego polewają w zespole, zostawmy go w spokoju, niech się dupcy z kim chce :P



Wysłany: 2009-08-02 15:21

Jakim zamknieciem?Niech troche ludzi sie wypowie na temat "plotkarsko medialny"



Wysłany: 2009-08-02 16:04

Nie powiedziałbym, że idiota czy paranoik, po prostu ogórkowe tematy są na topie jak Nergal i Doda :D



Wysłany: 2009-08-02 16:16

Tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i czytam i wtrącę swoje trzy grosze. :twisted: Po pierwsze Nergal się nie musi lansować. Po drugie związek z Dodą może wpłynąć na karierę muzyczną,ale Dody.Zauważcie,że to raczej Doda rozpowiada,że zmienia styl itd.Nawet zrezygnowała z różowego koloru,na rzecz czarnego,jakby to miało zmienić jej opinię wśród fanów Behemotha buhahahahaha.I z tego akurat jest polewa.Pytanie kto jest znany w USA,a komu pokazano figę z makiem? Wniosek nasuwa się sam.

Raoul- wpływ na rozwój zespołu może nie,ale nie zdziw się jak będziesz miał drugi Unsun.Masz rację,że Nergal stał się medialny po sprawie z Nowakiem,ale na pewno oburzenie fanów nie wypływa z zazdrości o lalę,która w wyglądzie tak naprawdę nie zbyt wiele do zaoferowania.A tak jeszcze odnośnie zazdrości lasek na forum,zdziwiłbyś się ile tutaj jest przepięknych kobiet.



Wysłany: 2009-08-02 17:53

[quote:fb9eb16001="Raoul_Duke"]

eee nie, nie lubię takich wieśniar. lubię normalne kobiety, znaczy się ubierające się normalnie, kolorowo i kobieco, a nie mroczne nastolatki w glanach :lol:[/quote:fb9eb16001]

Raoul ,a czy to nie przypadkiem ty napisałeś,że
Doda to fajna laska i chętnie byś ją przeleciał? Wszystko to co tutaj piszesz to podsumowując :ale jesteście zazdrosne.Również odpisałeś mi,że nie jestes fanem Behemotha,a więc i tak tego nie zrozumiesz.Co do zazdrości,to coś Ci wyjaśnię.Na Darskiego to raczej,żadna z nas nie leci.Nie będę tłumaczyć dlaczego.A Dodzie to na pewno niczego nie zazdrościmy,raczej na odwrót.Nie wiem jak inne dziewczyny,ale ja i Goopia to na pewno mamy coś swojego co nie musiałyśmy powiększać. :wink:



Wysłany: 2009-08-02 18:44

[quote:d00ec5d605="sphinxia"]Racja, racja
A ja ze swoich też jestem dumna i za nic bym nie powiększyła !
Zresztą tak szczerze, to miseczka większa niż D wygląda już komiksowo [/quote:d00ec5d605]

To czy wyglądają komiksowo,to też zależy od budowy reszty ciała. I bardzo dobrze,że jesteś z niego dumna.Rozmiar nieważny,ważne,że umiesz go nosić z dumą.

Raoul-Doda nie wygląda jak wieśniara?Przepraszam Cię bardzo .A widziałeś jej ubranko na ostatnim z jej koncertów? Kokarda na głowie mnie rozbroiła na drobne...To jeden tylko przykład. Dobra,wyjaśnie Ci o co tak dokładnie chodzi zbulwersowanym fanom.A o to,właśnie jak zachowuje się Doda. Zdaniem wielu ludzi Darskiego stać na kobietę z klasą ,Doda jej po prostu nie ma i tyle.Na temat seksapilu już nie będę pisać.A stwierdzenie,że ciało ma ok,to nie trzeba być nawet facetem,żeby to stwierdzić.A nie każdy facet ma też ochotę ją zaliczyć.



Wysłany: 2009-08-02 19:25

Słuchaj czy raczej patrz uważnie Raoul, nie wiem czy zauważyłeś,ale ja piszę o ogóle fanów tego zespołu. I denerwuje mnie Twoje zdanie,że Doda jest taka super ,że każdy ma na nią ochotę,a jak ktoś nie ma to jest pedałem.Denerwuje mnie również Twoje zdanie ,że kobiety są zazdrosne o Nergala. Fani Behemotha to nie tylko kobiety,chciałabym zauważyć.
A może z nią jest,bo tej klasy nie ma? Może takie właśnie kobiety on lubi(to co pisałeś,że nie wiedzą czego on oczekuje),a fanom to właśnie ciężko zrozumieć?
Może wiedząc na co stać Dodę,że zrobi wiele dla kariery,po prostu wyrażają jakąś swoją obawę ,nie zawsze dobrze to precyzując?

Co do wyglądu na koncertach,taka specyfika muzyczna to i taki wygląd u Nergala.

To by było wszystko z mojej strony na ten temat.



Wysłany: 2009-08-02 19:30

Ale K***A zajebisty temat macie :lol: hehehehhe ,ale rozumiem że to przez te upały ostatnie :D xD

[img:00beef317a]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:00beef317a]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-08-02 19:38

[quote:7ae4f77927="Raoul_Duke"]

albo to Nergal nie ma klasy skoro z nią jest :roll:[/quote:7ae4f77927]

O,to też jest możliwe. :twisted:



Wysłany: 2009-08-03 10:32

[quote:b5cb6c7273="Raoul_Duke"]Keyra dobrze pisze 8) Faktem jest też że metalówki to na ogół mroczne paszczury jebane i jak ktoś się za nimi ugania, zamiast poszukać fajnej seksownej normalnie się ubierającej dziewczyny, to współczuje :roll:[/quote:b5cb6c7273]

Mała prośba,jakbyś mógł przemyśleć to co chcesz zatwierdzić to byłoby miło.
Mam wrażenie,że jak ktoś ma inny gust od ciebie to albo pedał ,albo idota. Piszesz tutaj ,że trzeba uszanować wybór innych,a czy ty szanujesz? Jakoś tego tutaj nie widać.



Wysłany: 2009-08-03 11:38

[quote:0a40791731="Raoul_Duke"]no ja generalnie nie lubie ludzi i mało kogo szanuję :D[/quote:0a40791731]

Aaaa,to tak.Powodzenia w życiu życzę.



Wysłany: 2009-08-03 19:07

[quote:1350327212="Vika"] Ciekawe, czy Nergalowi poświęci cały rozdział, podrozdział czy tez...kilka linijek :wink: :lol: :P[/quote:1350327212]
Tez mi sie zdaje ze Nergal to tylko "przystanek alaska"



Wysłany: 2009-08-09 18:40 Zmieniony: 2009-08-09 19:08

no i szafa gra :lol: xD

[img:281a10d01b]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:281a10d01b]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2009-08-09 18:50

i gitara też :D



Wysłany: 2009-08-15 17:27

Łee... Poza samym wyrazem gęby Nergala i umiejętnym naśladowaniem głosu Dody w tej parodii to reszta straszna cienizna :P
http://www.plejada.pl/3,22602,wideo,,111191,doda_z_nergalem_u_majewskiego,artykul.html



Wysłany: 2009-08-31 15:48

[quote:4704c21ec6="Rochu"]Łee... Poza samym wyrazem gęby Nergala i umiejętnym naśladowaniem głosu Dody w tej parodii to reszta straszna cienizna :P
http://www.plejada.pl/3,22602,wideo,,111191,doda_z_nergalem_u_majewskiego,artykul.html[/quote:4704c21ec6]

Hahahahah moim zdaniem zajebista parodia :lol:
Bo to ma być parodia właśnie, beka z black metalu przy okazji.
"Zasypiam w piekarniku uaaaa jestem strasznie groźny powiem coś strasznego kurwa aaaa" ...... hahahah :lol:



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło