Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Paradise Lost - In Requiem. Strona: 1

Artykuł: Paradise Lost - In Requiem

Paradise Lost - In Requiem Wysłany: 2009-07-27 22:10

Album kompletnie bez polotu. Niestety nie ma porównania nawet do najbardziej wykpiwanego przez fanów albumu brytoli "Host". Ostatnim dobrym albumem (robionym z serca a nie na zamówienie)był "Symbol of life".


kąt padania równa się kątowi odbicia


Wysłany: 2009-07-28 05:28

Ja tez lubie "Symbol of life" - nie zgodze sie że ta płyta była bez pomysłu. Co do "In Requiem" - PL mieli i lepsze i gorsze płyty. Ale zgadzam sie - "Icon" najlepszy :)


.


Paradise Lost Wysłany: 2009-07-28 07:22

Icon najlepszy ?? Nigdy w życiu :) Draconian Times jest najlepszym albumem PR :) Najlepsze melodie no i jak dla mnie ma najlepszy klimat :)
Co do In Requiem jest to naprawde dobra plyta. Zespol postanowil troszke ostrzej pograc i nawet om to wyszlo, owszem do poziomy starszym wydawnictw jesio brakuje ale ida w dobrym kierunku :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-07-28 07:35

Draconien ... lubie 2 pierwsze kawałki - naprawde genialne. Ale dalej ... płyta okropnie mnie męczy nie lubie jej słuchać.


.


Paradise Lost Wysłany: 2009-07-28 07:44

No widzisz :P A mnie Iconic troszku meczy choc slucham goz przyjemnoscia wiec jest to troszke inne meczenie niz Twoje w przypadku DT :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2010-07-19 13:18

ale czy nikt nie uważa, że na in Requiem znalazły się niestety bardzo słabe kompozycje? kompozycje z "Host" przeranżowane na ostro po prostu zwalały by z nóg a tu - same praktycznie gnioty


kąt padania równa się kątowi odbicia


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło