Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

NILE - Black Seeds Of Vengeance. Strona: 1

Artykuł: NILE - Black Seeds Of Vengeance

NILE - Black Seeds Of Vengeance Wysłany: 2006-08-26 15:10

Czy naprawdę uważacie, że Nile zasłużyli na miano nowych królów death metalu ? Bo wydaje mi się, że jest kilka lepszych zespołów od nich ...


.


Wysłany: 2006-08-26 21:35

Ile razy mam powtarzać, że warunki na scenie death metalowej dyktuje Morbid Angel? Przeciec Nile to uczniowie Treya :!: Ale fakt, faktem Nile gra zajebiscie dobrze i warto poświecić tej kapelce czas.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-08-27 18:43

Cannibale? Kiedyś...obecnie fatalny krążek im wyszedł i mi się osobiscie nie podoba. Uwielbiam płyte "Gore Obsessed" oraz "Gallery Of Suicide". A Nile swoim najnowszym krążkiem przebija najgrubszy buton i przerabia na mąke. Zaś istoty żywe przerabia na kisiel i ciastka, hehehe :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-08-27 18:57

Canibale ? Lubie "Vile" i "Bloodthirst" bo są dosyć strawne, a reszta to stuku-puku ... nie dla mnie kapela :?


.


Wysłany: 2006-08-27 21:14

Co Ty pie(#)? Jak nie dla Ciebie? Nile i Morbidów przełknie a Cannibali nie. Weź chłopie mów do mnie po polsku bo ja nie rozumiem chińskiego :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-08-27 21:24

Ej no Kostuś :twisted: MorbidAniołki grają z klasą, Nile rozwleka wszystko - na codzień rzadko ich słucham, a Canibale straszliwie mnie męczą ... a z resztą Mazurkiewicz nie gra niczego ciekawego ... ale solówki mają fajowskie :twisted:


.


Wysłany: 2006-08-27 21:26

No cóż, bywa i tak.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-08-27 21:40

Mi chyba mięsko z samczyka lub samiczki [b:53405db178][i:53405db178]homo sapiens[/i:53405db178][/b:53405db178] powoduje niestrawność :roll:


.


Wysłany: 2006-08-27 22:54

Te posłuchaj czegoś co by Ci to szybko przepchało :twisted:

U mnie właśnie Houwitser :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-09-06 17:15

Taa ja ich uważam za królów 8) Choć nie jedynych powiem tak DM ma wiele tronów i wielu królów :) Co do Morbidów lubie ich i szanuje ale świat DM ewoluje i MA a tym bardziej CC nie sa juz jakimis wyznacznikami w tym swiatku.A tak wogole to witam :P



Wysłany: 2006-09-06 18:23

Hehe no juz zyskałem płeć :D
Ja własnie nie twierdze ze Canibale sa jakis tam znaczącym wzorcem ale napewno inspirowali rzesze domorosłych brutali No i nie mozna odmówic Alexowi Websterowi opanowania instrumentu :
http://youtube.com/watch?v=QOb6JSQd-Qw
A Nile lubie za to ,ze własnie niejako odcieli sie od tych wyeksplatowanych wzorców i stworzyli cos nowego.Co prawda teraz wałkują tą swoją formułe ale idzie im dobrze i poki co dalej sa orginali i nasladowców za bardzo nie widac
choc troche moze ostatnio Behemot cos tam zalatuje.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło