Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Psyclon Nine - We The Fallen. Strona: 1

Artykuł: Psyclon Nine - We The Fallen

Psyclon Nine - We The Fallen Wysłany: 2009-07-20 18:47

słyszałam kilka utworów rewelacja


wódka jest bardzo niedobra, zwłaszcza niedobra wódka...


Wysłany: 2009-07-20 18:54

fajne fajne i ten głos Nero:)



Wysłany: 2009-07-20 20:08

akurat nie jest to jakiś mój ulubiony zespół ale cierpliwie poczekam na nową płytkę.



Wysłany: 2009-07-24 20:05

no jeden z niewielu takich wykonawcow co po pierwszym kawałku jaki usłyszałam już ich polubiłam xD


Nie chcemy się zmienić, ponieważ wierzymy w swoją doskonałość.Ogień im jaśniej zapłonął, tym szybciej gaśnie.Panować nad sobą to najwyższa władza.Po to zostały dane prawa, by silniejszy nie mógł wszystkiego.Na bezsensowne pytanie odpowiada się milczeniem


Wysłany: 2009-07-24 20:38

a jezeli chodziłoby o jakiś konkretny kawałek to ako pierwszy usłyszałam "parasitic" bo chyba dosc popularny jest i jak do tej pory najbardziej mi sie spodobał aczkolwiek mam nadzieje ze PSYCLON NINE jeszcze mnie czyms zaskoczy :P


Nie chcemy się zmienić, ponieważ wierzymy w swoją doskonałość.Ogień im jaśniej zapłonął, tym szybciej gaśnie.Panować nad sobą to najwyższa władza.Po to zostały dane prawa, by silniejszy nie mógł wszystkiego.Na bezsensowne pytanie odpowiada się milczeniem


Wysłany: 2009-08-10 11:18

Psyclon jest świetny! Nie słyszałem ich na żywo niestety. Może zrobią jakąś trasę po wydaniu płytki, chętnie bym się wybrał


ludzkość to zaraza


Wysłany: 2009-08-16 22:34

o trasie powiem szczerze nic nie słyszałam. No nie wiem czy na żywo są tak samo dobrzy, warto by sie przekonac


Nie chcemy się zmienić, ponieważ wierzymy w swoją doskonałość.Ogień im jaśniej zapłonął, tym szybciej gaśnie.Panować nad sobą to najwyższa władza.Po to zostały dane prawa, by silniejszy nie mógł wszystkiego.Na bezsensowne pytanie odpowiada się milczeniem


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło