Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Przystanek Woodstock 2009. Strona: 1

Artykuł: Przystanek Woodstock 2009

Wysłany: 2009-07-17 08:33

Sorry shamankha, że się wtrącę

[color=red:5ac7722de9][b:5ac7722de9]KOSTRZYN N/O
niech ktoś to zmieni :)[/b:5ac7722de9][/color:5ac7722de9]

my ruszamy samochodami z Poznania, ale w piątek rano :)


si vis amari, ama


Wysłany: 2009-07-17 10:43

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

A ja chyba pociągiem wczesnym popołudniem w piątek lub w sobotę rano. Oczywiście też z Poznania.


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2009-07-17 11:43

[quote:b55832c700="Paskievicz"]doskonałym nowym pomysłem organizatorów jest według mnie płatne strzeżone pole namiotowe z 'bajerami' = ciepłą wodą, prądem itp

to krok w stronę osób, które nie wybierały się na broodstock właśnie z powodu panującego tam wszechogarniającego syfu i zbrudasionych lumpów, którzy stanowią większość 'festiwalowiczów'
[/quote:b55832c700]
Czyżby w końcu wkraczała tam cywilizacja ? Oby pomysł się utrzymał.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-07-17 11:52

A wiecie może, ile kosztuje pobyt na tym strzeżonym polu namiotowym z bajerami? :)


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2009-07-17 12:07

Diesel (Anciliae)
Diesel
Posty: 445
Generalna Żubernia

http://www.toicamp.pl/cennik.php


Alkoholowi mówię stanowcze: CZEMU NIE


Wysłany: 2009-07-17 12:49

[quote:63e667485a="Paskievicz"]doskonałym nowym pomysłem organizatorów jest według mnie płatne strzeżone pole namiotowe z 'bajerami' = ciepłą wodą, prądem itp

to krok w stronę osób, które nie wybierały się na broodstock właśnie z powodu panującego tam wszechogarniającego syfu i zbrudasionych lumpów, którzy stanowią większość 'festiwalowiczów'

jeśli za rok te pole będzie wciąż w 'ofercie' i kapele będą sprzyjać to może się wybiorę :idea:[/quote:63e667485a]

ja też :) w sumie chciałbym chociaż raz zaliczyc castle party :) trzeba bedzie wziać dłuuuuuższy urlop


.


Wysłany: 2009-07-17 13:01 Zmieniony: 2009-07-17 14:26

[quote:becca50ef7="Cynthia"]Sorry shamankha, że się wtrącę

[color=red:becca50ef7][b:becca50ef7]KOSTRZYN N/O
niech ktoś to zmieni :)[/b:becca50ef7][/color:becca50ef7]

my ruszamy samochodami z Poznania, ale w piątek rano :)[/quote:becca50ef7]

Nazwa miasta to Kostrzyn nad Odrą. Powyższego skrótu nie stosujemy już od 3 lat i jest on niepoprawny. :wink:



Wysłany: 2009-07-17 13:11

[quote:370dec8702="Harlequin"][quote:370dec8702="Paskievicz"]doskonałym nowym pomysłem organizatorów jest według mnie płatne strzeżone pole namiotowe z 'bajerami' = ciepłą wodą, prądem itp

to krok w stronę osób, które nie wybierały się na broodstock właśnie z powodu panującego tam wszechogarniającego syfu i zbrudasionych lumpów, którzy stanowią większość 'festiwalowiczów'

jeśli za rok te pole będzie wciąż w 'ofercie' i kapele będą sprzyjać to może się wybiorę :idea:[/quote:370dec8702]

ja też :) w sumie chciałbym chociaż raz zaliczyc castle party :) trzeba bedzie wziać dłuuuuuższy urlop [/quote:370dec8702]
Urlop to największy problem. Powinni organizować te festiwale dzień po dniu, ewentualnie z dniem przerwy na dojazd, żeby można było je obskoczyć w standardowym urlopie :) Ja do tej pory nie wiem kiedy dostanę urlop. Ponoć w sierpniu, ale data jest mglista :/


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-07-17 16:13

A ja może trochę z innej beczki pytanie zadam:

Może jakieś spotkanko Darkplanetowiczów już na miejscu? proponuje by się dogadać na gg i powymieniać się tam telefonami kontaktkomórkowymi tak by na miejscu móc się umówić na jakieś piwko. Może wymyślimy jakiś znak rozpoznawczy? xD wydrukuje sobie każdy logo DP i przylepi na namiot :PP xD


Nauka uczyniła z nas Bogów, zanim jeszcze zasłużyliśmy na to by być Ludźmi...


Wysłany: 2009-07-17 17:49

lacrima (Bicz)
lacrima
Posty: 113
Oborniki/Poznań

[quote:11b4519661="Paskievicz"]doskonałym nowym pomysłem organizatorów jest według mnie płatne strzeżone pole namiotowe z 'bajerami' = ciepłą wodą, prądem itp

to krok w stronę osób, które nie wybierały się na broodstock właśnie z powodu panującego tam wszechogarniającego syfu i zbrudasionych lumpów, którzy stanowią większość 'festiwalowiczów'

jeśli za rok te pole będzie wciąż w 'ofercie' i kapele będą sprzyjać to może się wybiorę :idea:[/quote:11b4519661]

Pomysł fajny i popieram...choć jak ktoś chciał się umyć na Woodstocku zawsze ciepłą wodę umiał znaleźć...
A tak jestem ciekawa- czy to będzie jakaś nobilitacja dla tej imprezy jeśli akurat Pan sie nań wybierze??


"Beata est vita conveniens naturae suae"... (Najszczęśliwsze, najlepsze jest życie w zgodzie z własną naturą)


Wysłany: 2009-07-17 17:51

lacrima (Bicz)
lacrima
Posty: 113
Oborniki/Poznań

[quote:e7fcd0ab5a="Diarmad"]A ja może trochę z innej beczki pytanie zadam:

Może jakieś spotkanko Darkplanetowiczów już na miejscu? proponuje by się dogadać na gg i powymieniać się tam telefonami kontaktkomórkowymi tak by na miejscu móc się umówić na jakieś piwko. Może wymyślimy jakiś znak rozpoznawczy? xD wydrukuje sobie każdy logo DP i przylepi na namiot :PP xD[/quote:e7fcd0ab5a]

Pomysł fajny, tylko czy zwolenników znajdzie?? Jeśli chodzi o mnie, już się na to piszę :) Im więcej ludzi, tym lepszy nastrój, tym lepiej się czlowiek bawi...A piwo to tylko dodatek bedzie, wszak imprezę i atmosferę tworzą ludzie. :D


"Beata est vita conveniens naturae suae"... (Najszczęśliwsze, najlepsze jest życie w zgodzie z własną naturą)


Wysłany: 2009-07-18 07:45

[quote:19da1fe107="Diesel"]http://www.toicamp.pl/cennik.php[/quote:19da1fe107]

Spoko, samochód + 2 osoby to jest 80 dych za dobę! czyli tyle co na CP na kwaterze!!!
Świat się kończy.


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2009-07-18 18:34

Drac-Moongroow (Matuzalem)
Drac-Moongroow
Posty: 146
Zielona Góra (okolice)

Ja jadę czwartek rano autobusem :P / ale wypad DP to dobry pomysł :D


"Dracofobijna przypadłość Moongrowasydy"


Wysłany: 2009-07-20 14:36

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

No ja też bym była za jakimś spotkankiem :lol:


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2009-07-20 21:35

A ja szukam znajomych ludków z Poznania do których mogłabym się doczepić ;] bo mi się ekipy wszystkie posypały albo będą się rozbijać na płatnym polu gdzie ja nie zamierzam...


"psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie"


Wysłany: 2009-07-21 09:55

E tam, woodstock w getcie to jakaś poracha. Rozumiem, jak ktoś ma kilku letnie dziecko, co mu trzeba tyłek umyć. Ale jak ktoś nie ma takich obowiązków i jedzie tam siedzieć w jakimś więzieniu, to współczuję. Zwłaszcza, że po koąpieli i tak brud lepi się szybciej niż przed. I nie sądzę by mogło to ochronić kogokolwiek przed kradzieżami (że niby strzeżone). Z resztą tylko idioci zabierają laptopy albo indeksy (tacy też byli) na wood. A poza tym co z koncertami? Osobna scena z parkietem dla czyściochów? LMAO


Co nas nie zabije, to nas sponiewiera.


Wysłany: 2009-07-21 10:06

[quote:817c6b5eeb="Diarmad"]A ja może trochę z innej beczki pytanie zadam:

Może jakieś spotkanko Darkplanetowiczów już na miejscu? proponuje by się dogadać na gg i powymieniać się tam telefonami kontaktkomórkowymi tak by na miejscu móc się umówić na jakieś piwko. Może wymyślimy jakiś znak rozpoznawczy? xD wydrukuje sobie każdy logo DP i przylepi na namiot :PP xD[/quote:817c6b5eeb]

ja tez jestem bardzo za tym pomyslem ^ ^
jak ktos jedzie z krakowa to niech da znac xD

nie wiem co za sens jest płacic kupe kasy by odgrodzic sie od "brudasów". jak sie nie chce obcowac z tego typu ludźmi to się nie jedzie po prostu na taki festiwal, chyba proste..


"everynight i cast my spell and i wish upon a star.."


Wysłany: 2009-07-21 10:23

Nie chodzi o odgradzanie się od brudasów, tylko o możliwość biwakowania w ludzkich warunkach, a to spora różnica :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-07-21 10:28

chodzilo mi o to co napisał Paskievicz ;]


"everynight i cast my spell and i wish upon a star.."


Wysłany: 2009-07-21 17:38

lacrima (Bicz)
lacrima
Posty: 113
Oborniki/Poznań

[quote:5697b91218="TatumiMorgan"]A ja szukam znajomych ludków z Poznania do których mogłabym się doczepić ;] bo mi się ekipy wszystkie posypały albo będą się rozbijać na płatnym polu gdzie ja nie zamierzam...[/quote:5697b91218]

Zapraszam na doczepkę to mojej szalonej ekipy... :D Zamierzmy wyruszyć już w czwartek gdzieś w południe..W razie jakiś ustaleń co do miejca "zbiórki" bądź czym pojeziemy, ogólnie - żebyśmy się nigdzie nie szukali - zapraszam do kontaktu gg-owego :)


"Beata est vita conveniens naturae suae"... (Najszczęśliwsze, najlepsze jest życie w zgodzie z własną naturą)


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło