Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Pzycho Bitch. Strona: last

Pzycho Bitch Wysłany: 2006-08-25 19:14

Pewnie mało kto zna ten zespół. Sama o nim niewiele wiem, ale wystarczająco dużo żebym mogła polecić go osobą które lubią schizową muzykę elektroniczną :D

Zespół z niemiec, śliczna różowowłosa wokalistka, mają chyba dwie płyty na koncie, koncertują tylko w niemczech, austrii, chyba belgii, holandii. w polsce nigdy nie byli, ale mam nadzieję, że to się zmieni (może CP2007 ... byłoby cudownie)

http://mp3real.ru/mp3/pzychobitch/ --> tutaj macie cały album do ściągnięcia

Polecam utwory: "Big Lover" , "pzycho Pop Grove", "Breakdown"

a najbardziej schizowe kawałki wg mnie to: "insane", "Upside Down". "Sweet Kiss"

:) to tyle co chciałam powiedzieć na ten temat (narazie)


"Muminek wyobraził sobie, że jest Buką. Zgięty wpół posuwał się wolno przez stosy martwych liści, a potem stanął, rozpościerając wokoło siebie mgłę. Wreszcie westchnął i spojrzał tęsknie w okno. Czuł się najbardziej samotnym stworzeniem na świecie."


Wysłany: 2006-08-26 06:49

ja znam i rowniez polecam z zespolem zetknalem sie jakies 2 lata temu....maja dwie plytki nakonice... : )


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-08-26 08:24

czyli się nie pomyliłam :D ja znam PB od grudnia, albo od stycznia usłyszałam w StreamElite ich kawałek i mi się bardzo spodobał.


"Muminek wyobraził sobie, że jest Buką. Zgięty wpół posuwał się wolno przez stosy martwych liści, a potem stanął, rozpościerając wokoło siebie mgłę. Wreszcie westchnął i spojrzał tęsknie w okno. Czuł się najbardziej samotnym stworzeniem na świecie."


Wysłany: 2006-08-26 11:43

[quote:d1f9a71a9f="Phantom"]ja znam i rowniez polecam z zespolem zetknalem sie jakies 2 lata temu....maja dwie plytki nakonice... : )[/quote:d1f9a71a9f]
A ja zetknełam się z zespołem przez Phantoma... za co mu bardzo dziękuję i także polecam zespół :D :wink:



Wysłany: 2006-10-07 18:15

bardzo lubię Pzychobitch. mam jej 2 płyty. bardzo lubię Nightmare, Upside Down, Caress, Sweet Kiss i cała Electrolicious



Wysłany: 2006-10-07 18:37

lubię :wink: ogólnie wprowadza mnie w stan całościowego rozweselenia i nastawienia na dobrą imprezę (no i zadowolenia z siebie :twisted: )

najbardziej... Go Pussy Go ;P i można iść na imprezę ;P


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-10-07 18:44

no to chodz na impreze :P 28.10 mega party w posen :P 12h muzy elektronicznej:P


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-10-08 13:25

kotku, chyba bym musiała dojechać ;P


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-10-08 13:27

no to kotku przyjezdzaj


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2006-10-08 14:44

znane są jakieś konkrety?? :D



Wysłany: 2006-11-12 17:00

A mi się najbardziej podoba " Nightmare," wprowadza we mnie niesamowity niepokoj...

Ale fakt faktem, są godne polecenia(:



Wysłany: 2007-04-20 18:13

Ja Pzychobitch lubię parę starszych rzeczy, nowa płytka zupełnie do mnie nie przemawia za to... zamiast wyrąbistych bitów i klimatu typu "My Day" mamy jakieś takie wesołe zagrywki... Dla mnie na ten dzień nad Pzycho góruje Ayria, dawna wokalistka Epsilon Minus, też niby mało mroczne ale chwytliwe i z charakterem 8)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło