Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Agonoize - Bis Das Blut Gefriert. Strona: 1

Artykuł: Agonoize - Bis Das Blut Gefriert

Agonoize - Bis Das Blut Gefriert Wysłany: 2009-06-27 23:56

chyba troche na wyrost te opnie o nie zostawianiu suchej nitki :> mysle ze jest troche inaczej ...



Re: Agonoize - Bis Das Blut Gefriert Wysłany: 2009-06-28 10:52

[quote:3ccbd9b4c5="soundcliniqum"]chyba troche na wyrost te opnie o nie zostawianiu suchej nitki :> mysle ze jest troche inaczej ...[/quote:3ccbd9b4c5]

Hmmm, z tego co czytałam na oficjalnej stronie wytwórni do której należy Agonoize, to oni sami mają świadomość obecności negatywnych publikacji w niemieckich mediach na temat zarówno tego projektu jak i innych reprezentujących gatunek harsh electro. Głównie dotyczą one wtórności i braku nowatorstwa.

Od siebie powiem, że jako tako podeszła mi ich pierwsza płyta "Assimilation: Chapter One". Reszta? Tonie w schematach.



Wysłany: 2009-06-28 11:22

gdzie to jest na stronie outofline napisane ? :>

jezeli chodzi o wtornosc to opinia jest taka, ze wszystko w niemczech brzmi jak agonoize. To ze graja oni miejscami na jedno kopyto to jedno, ale nie mozna im zarzucic ze nie maja swojego wlasnego stylu.

No i gdzie te schematy na 999 ( btw. ponoc najlepszej plycie )



Wysłany: 2009-06-28 12:36

[quote:2c9b9f19f5="soundcliniqum"]gdzie to jest na stronie outofline napisane ? :>

jezeli chodzi o wtornosc to opinia jest taka, ze wszystko w niemczech brzmi jak agonoize. To ze graja oni miejscami na jedno kopyto to jedno, ale nie mozna im zarzucic ze nie maja swojego wlasnego stylu.

No i gdzie te schematy na 999 ( btw. ponoc najlepszej plycie )[/quote:2c9b9f19f5]

Gdzie?

Zerknij do sklepu wytwórni. Tam w zapowiedzi płyty jest napisane co mniej więcej o gatunku harsh electro twierdzą niemieccy dziennikarze - choć jak dla mnie, jest to raczej pewna forma kokieterii ze strony wytwórni i ukazanie dystansu do pewnych opinii niż właściwe przejmowanie się problemem, którego według nich nie ma

Wszystko w Niemczech brzmi jak Agonoize? Powiedziałabym inaczej - Agonoize brzmi jak większość innych zespołów tego gatunku ze zdecydowanie dłuższym stażem :lol:

No widzisz, według Ciebie "999" jet ich najlepszą płytą. Twoje zdanie, ja po prostu mam na temat inne... 8)



Wysłany: 2009-06-28 13:08

No i co jest tam napisane ?
[quote:2428c60439]While some German sceney journalists are already predicting the creative death of the Harsh Electro genre[/quote:2428c60439]
bo i poniekad jest to prawda, bo skoro wszystko brzmi w niemczech jak agonoize,

[quote:2428c60439]Wszystko w Niemczech brzmi jak Agonoize? Powiedziałabym inaczej - Agonoize brzmi jak większość innych zespołów tego gatunku ze zdecydowanie dłuższym stażem[/quote:2428c60439]

przyklady jakies ?? :lol: :lol:


[quote:2428c60439]No widzisz, według Ciebie "999" jet ich najlepszą płytą. Twoje zdanie, ja po prostu mam na temat inne...[/quote:2428c60439]

czy ja pisze jakos nie zrozumiale ?

"No i gdzie te schematy na 999 ( btw. ponoc najlepszej plycie )" jest tu jakas forma osobowa wskazujaca na moja opinie ? :lol:

ponoc - bo mozna to wywnioskowac po opinia w internecie, sprzedazy plyt, i po ilosciach ludzi ktorzy w okresie 999 czy ultraviolent six chodzili na koncerty.



Wysłany: 2009-06-28 14:40

wez przeczytaj raz jeszcze co napisales i pomysl czy jakikolwiek ma to sens :lol: :lol: :lol:

slabe jest w jakim sensie ?

bo ze graja prosto i dyskotekowo - to sie zgodze. Tylko czy to jest wada? oni nie dopierdalaja filozofii do tego wszystkiego - na koncertach ma tryskac krew, ma byc szatan i zniszczenie :lol:
nurzery jak moze rzadzic skoro wydali jedna - i to patrzac ogolnie - wtorna plyte ? Ja osobiscie lubie sobie posluchac a i Circle of Pain to kiedys staly kawalek w moim setlistach, ale zeby juz mieli byc czolowka ?

moze jakas konstruktywna dyskusja wyniknie - chociaz zeby zaczaic o co chodzi w agonoize to trzeba pojezdzic do niemiec na koncerty.



Wysłany: 2009-06-28 16:27 Zmieniony: 2009-06-28 16:47

[quote:6252a1f6c5="soundcliniqum"]czy ja pisze jakos nie zrozumiale ?

ponoc - bo mozna to wywnioskowac po opinia w internecie, sprzedazy plyt, i po ilosciach ludzi ktorzy w okresie 999 czy ultraviolent six chodzili na koncerty.[/quote:6252a1f6c5]

Wiesz, po prostu cały czas żyłam w błędzie, że bazujesz na swoim zdaniu na temat tego projektu a nie anonimowych opiniach wyłowionych z sieci itp. :lol: Niech Ci będzie :lol:

[quote:6252a1f6c5="soundcliniqum"]bo i poniekad jest to prawda, bo skoro wszystko brzmi w niemczech jak agonoize[/quote:6252a1f6c5]

Mhm - wszystko, jasne.

[quote:6252a1f6c5="soundcliniqum"]moze jakas konstruktywna dyskusja wyniknie[/quote:6252a1f6c5]

Konstruktywna dyskusja? Nie sądzę, jeśli każde z nas ma po prostu inne podeście do Agonoize i ogólnie uprawianego przez nich gatunku a i sama rozmowa ogranicza się do przekonywania do (powiedzmy) swoich racji - rzeczywiście, jakie to twórcze. Ty patrzysz na nich z kontekstu koncertowego show i opinii w internecie, ja wartości (jakakolwiek by ona była lub nie) muzyki z ich albumów. Po drugie, nie wiem jaki wpływ na jakość krążka jednego czy drugiego ma koncert

Z mojej strony to tyle



Wysłany: 2009-06-28 16:46

chyba ktos tu studiuje/pracuje w dyscyplinie wodolejstwa.


na jakiej podstawie tworzy sie opinie o jakims materiale - na opiniach "znawcow" + na opiniach konsumentow.
Wiec co ma do rzeczy czy opinia jest anonimowa czy nie?
Jak cbs robi ankiety to tez podaje z nazwiskami?

druga sprawa dalej nie otzymalem przykladow kapel ktore wczesniej graly jak taki styl jak agonoize - czekam, bo chyba amatorka jest proba wyjscia z dyskusji
[quote:7efc672be3]Mhm - wszystko, jasne.[/quote:7efc672be3]

reszte bezsensownych tekstow nie komentuje. no to czekam teraz na konkret jakis :lol:


btw. jak juz cos piszecie na last.fm to mozna by sie bylo do tego przylozyc.

w dyskografii sa jeszcze
1. Evilution - promo z 2003
2. Sacrifice ep - wersja webdownload 2005
3. Assimilation chapter 2 z 2006
4. Ultraviolent six z 2006 - premiera odbyla sie 06.06.06 :twisted:



Wysłany: 2009-06-28 17:02

[quote:e616b709b9="soundcliniqum"]chyba ktos tu studiuje/pracuje w dyscyplinie wodolejstwa[/quote:e616b709b9]

No to jest nas dwoje

[quote:e616b709b9="soundcliniqum"]na jakiej podstawie tworzy sie opinie o jakims materiale - na opiniach "znawcow" + na opiniach konsumentow[/quote:e616b709b9]

Hm, nie wiedziałam, że swoje opinie budujesz na opiniach innych. Ja przynajmniej po odsłuchu krążka kieruję się swoim zdaniem, subiektywnym, ale jednak Owszem, przeglądam również recenzje z innych źródeł, jednak nie po to by konstruowały one mój osobisty pogląd

[quote:e616b709b9="soundcliniqum"]Jak cbs robi ankiety to tez podaje z nazwiskami? [/quote:e616b709b9]

:lol: Wiesz, nie wiedziałam, że CBS trudni się robieniem ankiet. Ja przynajmniej słyszałam o CBOS

[quote:e616b709b9="soundcliniqum"]no to czekam teraz na konkret jakis[/quote:e616b709b9]

wymagasz od kogoś konkretów skoro sam piszesz takie... dopisz sobie sam

[quote:e616b709b9="soundcliniqum"]druga sprawa dalej nie otzymalem przykladow kapel ktore wczesniej graly jak taki styl jak agonoize - czekam, bo chyba amatorka jest proba wyjscia z dyskusji[/quote:e616b709b9]

Kapele, które wcześniej grały taki styl jak Agonoize? :lol: Wiesz, mam wrażenie, że twórczość Agonoize traktujesz jako absolutnie pionierską. Faktycznie gatunek, który grają powstał z rokiem założenia Agonoize czyli mniej więcej siedem lat temu? Rzeczywiście, nie wiedziałam

dobra, reszty nie komentuję



Wysłany: 2009-06-28 17:14

[quote:71a3bbde2a] Agonoize brzmi jak większość innych zespołów tego gatunku ze zdecydowanie dłuższym stażem[/quote:71a3bbde2a]

no to czekam na te zespoly

poprzedni post w sumie po co byl ? na mnie chcesz wjechac czy obronic swoje argumenty ?



Wysłany: 2009-06-28 17:30

[quote:2ff32b8ce6="soundcliniqum"]no to czekam na te zespoly[/quote:2ff32b8ce6]

No. Widzę, że punktem zaczepnym całej Twojej dyskusji jest to jedno niesprecyzowane przeze mnie zdanie, które miało służyć raczej jako ogólny przykład, którym poparłam zarzut braku innowacyjności tego projektu

Obojętnie jaką nazwę projektu podam Ty stwierdzisz, że jak zwykle się nie zgadzasz więc czemu ma to służyć? Od początku tej dyskusji nie zgadzam się z Twoim zdaniem i każde moje zdanie spotyka się z Twoim apodyktycznym stosunkiem i systemem obronno-zaczepnym

[quote:2ff32b8ce6="soundcliniqum"]poprzedni post w sumie po co byl ? na mnie chcesz wjechac czy obronic swoje argumenty?[/quote:2ff32b8ce6]

Hm, widzę, że bardzo poważnie bierzesz do siebie ten dialog Post wyżej nie miał żadnego celu prócz grzecznościowego odpowiedzenia na Twój proszący się jakieś reakcji post.

[quote:2ff32b8ce6="soundcliniqum"]btw. jak juz cos piszecie na last.fm to mozna by sie bylo do tego przylozyc[/quote:2ff32b8ce6]

A to czasy komunizmu mamy, że mówisz do mnie w liczbie mnogiej? Zawsze można samemu dopisać



Wysłany: 2009-06-28 17:48

i w tym momencie dyskusja ma swoj koniec bo

[quote:eb0935eeff]które miało służyć raczej jako ogólny przykład[/quote:eb0935eeff]

a nie uczyli w szkole ze sie nie generalizuje,ze poglad musi byc podparty przykladem. no widac nie nauczyli.



Wysłany: 2009-06-28 17:53

No nie nauczyli, co ja poradzę. Winny system ówczesnego nauczania.

To tyle, pozdrawiam!



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło