Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Sąd Ostateczny: Maj 2009. Strona: 1

Artykuł: Sąd Ostateczny: Maj 2009

Sąd Ostateczny: Maj 2009 Wysłany: 2009-06-02 16:47

Enjoy the violence - zapraszam do lektury i wyrażania własnych opinii i wyboru muzycznego miss&mister miesiąca maja


.


Wysłany: 2009-06-02 17:27

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Ja się nie zgodzę z opinią na temat nowego Marilyn Mansona - po prawdziwym shicie dokonań z poprzednich lat, wreszcie mamy album, który w jakiś sposób się wybija, zapada w pamięć po przesluchaniu, jest calkiem sporo dobrych kawałków, choć oczywiście - nigdy nie będzie to poziom z lat 90-tych: nie te czasy. Ale 7/10 bym dała :)

Jeśli chodzi, Gniewol, o Twój album miesiąca, to niestety Vangough mnie nie zachwycił - zbyt wiele podobieństw do wspomnianego przez Ciebie Pain Of Salvation, za którym, co by tu duzo gadać - nie przepadam w ogóle, choć progmetal jest mi bliski. Takie tam ot


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-06-02 18:09

Kaśka, zgodzę sie z Tobą w jednym też nie lubie POS


.


Wysłany: 2009-06-02 18:44

1349 - Revelations Of The Black Flame ...ocena - brak (czytaj kupa)

kapela ze środka stawki black metalowych hord jak do teraz, płyta przekombinowana muzycznie z straszliwie wymuszonym klimatem, bez pomysłu. Muzycy zdecydowali: nagrać płytę, która zostanie zapomniana, a szkoda poprzedni album >>> "Hellfire" prezentowała ciekawą dla ucha siekę ;;;o odsłuchu czuje lekki zaciąg klimatu z ostatnich dokonań Mayhem (np. utwór "Unceration"),
--- który (=Mayhem) w osobistym rankingu nie wywołuje zachwytu ale wiadomo kult to kult 8) (dla niektórych)--- mała dygresja

z mojej strony to tyle w temacie 'uzupełnienia', resztę przełknę :wink:


nie miewam dobrych nastrojów !


Wysłany: 2009-06-03 23:37

Terrorfrequenz - In Der Dunkelheit - to jest jakies nieporozumienie - ocena chyba 1/10 za odwage wypuszczenia tego



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło