Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Towarzysko i z rozmachem. Strona: last

Towazysko i z rozmachem Wysłany: 2009-05-20 13:59

nyyger (Bicz)
nyyger
Posty: 11
Frankfurt am Main

Szukam wesolych i chetnych do rozrywki ludzi , najlepiej z pozytywnym nastawieniem do zycia.
Wypadzik na piwko i calonocne imprezowanie.


"Shet happen"


Wysłany: 2009-05-20 14:26

Nie wiem czy to ort czy literkę się ominęło, ale mnie osobiście to już odpycha :P

O tytuł mi tu chodzi. Życzę powodzenia.


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-05-20 21:12

nyyger (Bicz)
nyyger
Posty: 11
Frankfurt am Main

No tak , wiedz rozumiesz moj problem :)
Zycze ci powodzenia.
Tylko dla czego Wrocław?


"Shet happen"


Wysłany: 2009-05-21 02:57

nyyger (Bicz)
nyyger
Posty: 11
Frankfurt am Main

Nie powiem ze mi przykro bo nie uważam zeby dziecko bylo powodem do współczucia ale raczej radosci.
Powodzenia i wszystkiego dobrego


"Shet happen"


Wysłany: 2009-05-21 10:53

nyyger (Bicz)
nyyger
Posty: 11
Frankfurt am Main

Ot znalazl sie dorosly!!!
Po co byla ta uwaga na temat mojego wieku?!
Zeby pokazac swoje prostactwo i jak ze rozwinieta inteligencje puszki pomidorow?
To ze jak byles/as w moim wieku a rodzice pchali cie do kosciola co niedziele nie znaczy ze mozesz mi najezdzac!!!


"Shet happen"


Wysłany: 2009-05-21 16:39

[quote:1fd8d3f360="Paskievicz"]idź se na BroWro Festung :lol: :lol: :lol: :lol: imprezę towarzyską z najchujowszą nazwą jaką dotąd słyszałem :wink:[/quote:1fd8d3f360]

No co Ty? Nie słyszałeś o serze "Dziurdamer"? Twoje życie do tej pory nie miało sensu... :mrgreen:



Wysłany: 2009-05-21 17:19

[quote:48b09b5cdf="GoopiaPeezda666"][quote:48b09b5cdf="nyyger"]No tak , wiedz rozumiesz moj problem :)
Zycze ci powodzenia.
Tylko dla czego Wrocław?[/quote:48b09b5cdf]

Albowiem dzieciaka się spodziewam a sprawca mieszka w tym mieście. Rozumisz?^^[/quote:48b09b5cdf]
hehehe,jeżeli to nie wypust to też się do gratulacji podepne :wink: :)



Wysłany: 2009-05-21 19:31

[quote:f6471eacff="GoopiaPeezda666"][quote:f6471eacff="DEMONEMOON"][quote:f6471eacff="GoopiaPeezda666"][quote:f6471eacff="nyyger"]No tak , wiedz rozumiesz moj problem :)
Zycze ci powodzenia.
Tylko dla czego Wrocław?[/quote:f6471eacff]

Albowiem dzieciaka się spodziewam a sprawca mieszka w tym mieście. Rozumisz?^^[/quote:f6471eacff]
hehehe,jeżeli to nie wypust to też się do gratulacji podepne :wink: :)[/quote:f6471eacff]

Nie wierzysz to badej foty najnowsze^^ Ten brzuch nie kłamie :lol: A żeby było smaczniej, to ci powiem, że to już drugie moje będzie 8) Cóż za egzotyka na DP, nie? Zamiast łapać nietoperze i cyckać tampony w poszukiwaniu krwi ja się rozmnażam jak ten pasikonik.[/quote:f6471eacff]
No już teraz nie wiem jak intensywnie będziesz cyckać to przez jakiś czas na pewno jej nie znajdziesz :wink:



Wysłany: 2009-05-28 20:04

Paskievicz moze nazwa niezbyt wyszukana(w sumie nie bede jej krytykowac bo to chyba jest autorstwa Miecha)ale za to jakie towarzycho sie zbiera :D
A na marginsie nie miales przypadkiem dotrzec na 1"edycje"(czytaj popijawe ) :D


"..Przed nikim czoła nie chylę Odrzucam te chwile I wszystkie słowa, którymi Złamali, opętali Odrzucam boga, dogmaty, świętości, herezje Odrzucam pustą poezję "


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło