Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Kosciol vs homosexualisci. Strona: last

Kosciol vs homosexualisci Wysłany: 2009-05-17 10:41

Heh, no wlasnie jak to jest w koncu? Niby kochaja 'wszystkich ludzi' a jakos nie darza sympatia gejow :]

Pisze akurat o tym, poniewaz kilka miesiecy temu poznalam fajnego kolesia, zaprzyjaznilismy sie, wszystko z nim bylo w porzadku poza tym ze byl ze byl katolikiem. Nie, nie na pokaz :) Kiedy pol roku pozniej wyszlo ze nie dosc ze nie JA nie jestem, + nie mam nic do gejow, okazalo sie ze jestem wrogiem. Bo podobno zdaniem kosciola tylko 4% gejow to geje, a reszta to zboczency. I skoncze w piekle przyjazniac sie z nimi. Oh well.

Myslalam ze orientacja seksualna nie decyduje o wartosci czlowieka =.=


v_v


Wysłany: 2009-05-17 11:03

[quote:a0969b329e="GoopiaPeezda666"]Aha, żebyś miała zupełną jasność, bo jak widzę chyba trzeba to powiedzieć: jak w Biblii jest napisane, że Bóg jest przeciwny homoseksualizmowi, to automatycznie Kościół Katolicki również, bo na niej opiera swoje założenia.[/quote:a0969b329e]

Niekoniecznie. Kościół lubi dostosowywać Biblię do swoich potrzeb, twierdząc że książkę tą trzeba odpowiednio zinterpretować. Oczywiście, z pewnych nieznanych mi powodów, ich interpretacja jest zawsze tą jedyną i właściwą.

Nanette:
Ja tylko dodam, że z takimi ludźmi nie warto się zadawać. Pokazuje to przy okazji, jak przy pomocy religii można manipulować ludźmi.


"To me, everything is a joke but very serious"


Wysłany: 2009-05-17 11:15

‚Nie wolno ci położyć się z mężczyzną tak, jak się kładziesz z kobietą. Jest to obrzydliwość.
[KPŁ18;22]
‚A gdy jakiś mężczyzna kładzie się z inną osobą płci męskiej, tak jak mężczyzna kładzie się z kobietą, obaj dopuszczają się obrzydliwości. Mają bezwarunkowo być uśmierceni. Spadnie na nich ich własna krew
[KPŁ20;13]-cytaty ze starego testamentu
w takim razie kosciół powinien akceptować czy potepiać homoseksualizm



Wysłany: 2009-05-17 11:25

DEMONEMOON: A co pisze ciekawego o kobietach? :P

Tak - kosciol lubi sie 'dostosowywac'. Szkoda ze nie moze do takiego prostego zagadnienia jak homoseksualizm. W szczegolnosci ze to praktykuje i to na niemala skale.

pureatheist: nie warto sie zadawac, no coz....nie mozna tez do kazdej nowopoznanej osoby uderzac "jestes katholem? tak? to FO". :/ W szczegolnosci ze znam 2 osoby ktore sa religijne, a mimo to sa 'normalne'.


v_v


Wysłany: 2009-05-17 11:26

[quote:850a6ac23f="Pan"]DEMONEMOON - himoseksualizm to orientacja, Kosciol potepia, jak ladnie zacytowales, pewna czynnosc. Wlasciwie niezalezna od orientacji.[/quote:850a6ac23f]

Czyli seks jest zabroniony, ogólnie jakiekolwiek kontakty seksualne, małżeństwo zabronione, dzieci zabronione. Czyli w sumie homoseksualiści mogą usiąść przed telewizorem i razem pooglądać TV, czy wyjść na spacer. Damn, Ci to mają fajnie, wymarzony związek. Hah, czasami niesamowicie się cieszę, że tak uwielbiam kobiety.


"To me, everything is a joke but very serious"


Wysłany: 2009-05-17 11:29

[quote:d4d03d422f="nanette"]pureatheist: nie warto sie zadawac, no coz....nie mozna tez do kazdej nowopoznanej osoby uderzac "jestes katholem? tak? to FO". :/ W szczegolnosci ze znam 2 osoby ktore sa religijne, a mimo to sa 'normalne'.[/quote:d4d03d422f]

Nie chodzi mi o katolików jako takich, bo sam mam takich znajomych (w naszym kraju w sumie ciężko nie mieć), ale o osoby, które przekreślają drugich z tak idiotycznych powodów. Nie rozumiem, jak można znajomego przestać lubić z powodu jego wiary, bądź odmiennych poglądów na pewne sprawy.


"To me, everything is a joke but very serious"


Wysłany: 2009-05-17 11:32

[quote:a7ff56237a="Pan"]Umiesz czytac, pureatheist, czy odrzucasz ta umiejetnosc jako zalecana przez Kosciol? :)[/quote:a7ff56237a]

Nie poczuwam się na członka Kościoła (a i staram się o to, by oficjalnie do niego nie należeć), więc to co on zaleca bądź nie, mam głęboko w dupie
Jednak homoseksualny katolik ma ogromny problem, gdyż z jednej strony stoją nakazy Kościoła, a z drugiej jego własna natura i potrzeby.


"To me, everything is a joke but very serious"


Wysłany: 2009-05-17 11:45

[quote:843b517def="nanette"]DEMONEMOON: A co pisze ciekawego o kobietach? :P
[/quote:843b517def]
26 Dlatego też Bóg wydał ich haniebnym żądzom seksualnym, bo zarówno ich kobiety zamieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze, 27 jak i mężczyźni podobnie porzucili zgodne z naturą pożycie z kobietą i gwałtownie zapłonęli w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyźni z mężczyznami czyniąc to, co sprośne, i na samych sobie otrzymując pełną odpłatę należną za ich błąd.
Rzymian 1:26-32 cytat z nowego testamentu
:P



Wysłany: 2009-05-17 11:56

OMG jakbym czytala jakis horror :] (kiepski BTW)

Ale nadal nie rozumiem, skoro Bog jest taki idealny to po co stworzyl 'homoseksualizm' i 'haniebne zadze'?

Czyli rozumiem ze homoseksualisci skoncza w piekle itp itd i nie ma dla nich 'milosierdzia'? x]


v_v


Wysłany: 2009-05-17 12:02

myśle że nie trzeba byc wierzącym żeby wiedziec ze homoseksualizm to coś złego jak już w innym teamacie napisałem to choroba cywylizacyjna i zostałem za to zjechany :? W sumie do nich nic nie mam jesli robią to w swoim domu ale jeśli wychodzą z tym na ulice gdzie są małe dzieci to jest to wkurzające bo ja nie chciał bym odpowiadać na pytania swojego dziecka : " a dlaczego ten chłopczyk ma 2 tatusiów". A najlepiej sie z tym rozprawiają ruscy pałą po plecach i za kraty a kościół tam sie do tego nie wpieprza. W tych sprawach jestem stety bądź niestety konserwatystą



Wysłany: 2009-05-17 12:06 Zmieniony: 2009-05-17 12:13

[quote:ac1f539ec9="Pan"]pureatheist - to jaki jest Twoj powod, by czytac tak nieuwaznie?

Kosciol potepia sodomie. Odwiedzanie cudzego jelita, jesli musze prosciej. [/quote:ac1f539ec9]

Z cytatów które podano wyżej wynika, że potępia wszelkie kontakty seksualne między osobnikami tej samej płci.

[quote:ac1f539ec9="Pan"]Homoseksualny katolik ma problem podobny do problemu ksiedza. Powstrzymuje sie od zaspokajania ciala by zaspokoic dusze. Znam tak wielu ludzi, ktorzy cenia wyzej dusze niz cialo, ze az mi sie nie udalo spotkac homoseksualnego katolika. :)[/quote:ac1f539ec9]

Ksiądz wyrzeka się zaspokojenia ciała, natomiast homoseksualista w tym momencie jest na nią skazany. Co ma zrobić, jeśli kontakt fizyczny z kobietą nie daje mu przyjemności?

[quote:ac1f539ec9="Pan"]Co faktu nie zmienia, ze Kosciol orientacji nie potepia. [/quote:ac1f539ec9]

Potępia za to [b:ac1f539ec9]seksualność[/b:ac1f539ec9], która jest dość istotną cechą w orientacji [b:ac1f539ec9]seksualnej[/b:ac1f539ec9].

[quote:ac1f539ec9="Pan"]I mala uwaga - przetestuj dzialanie przycisku "edytuj".[/quote:ac1f539ec9]

Znam jego działanie, ale samo forum zostawia wiele do życzenia, a na nadmiar czasu i chęci nie narzekam.

[quote:ac1f539ec9="nanette"]Ale nadal nie rozumiem, skoro Bog jest taki idealny to po co stworzyl 'homoseksualizm' i 'haniebne zadze'?[/quote:ac1f539ec9]

Gdyby sam istniał i faktycznie stworzył świat, to może i homoseksualistów by nie było.

[quote:ac1f539ec9="nanette"]Czyli rozumiem ze homoseksualisci skoncza w piekle itp itd i nie ma dla nich 'milosierdzia'? x][/quote:ac1f539ec9]

To w końcu jest "nieskończona miłość do każdego człowieka" :D


"To me, everything is a joke but very serious"


Wysłany: 2009-05-17 12:11

Kiszka: szkoda, poniewaz nauka ma przeciwne zdanie. Owszem - wychodzenie na ulice i jawna demonstracja swojej odmiennosci typu "zobacz jaki jestem cool" nie jest ok.

IMHO jezeli od malego dziecku tlumaczyloby sie ze to nie jest 'choroba' i ze istnieje cos takiego w przyrodzie, nie byloby teraz takiej nienawisci.

I nic nie bylo o dzieciach. Z tego wynika ze kazdy homo na ulicy musi isc z dzieckiem? O.o

Pala po plecach i za kraty? To brzmi konserwatywnie tylko nazistowsko :P


v_v


Wysłany: 2009-05-17 12:38

[quote:00ed62b77a="nanette"]Kiszka: szkoda, poniewaz nauka ma przeciwne zdanie. Owszem - wychodzenie na ulice i jawna demonstracja swojej odmiennosci typu "zobacz jaki jestem cool" nie jest ok.

IMHO jezeli od malego dziecku tlumaczyloby sie ze to nie jest 'choroba' i ze istnieje cos takiego w przyrodzie, nie byloby teraz takiej nienawisci.

I nic nie bylo o dzieciach. Z tego wynika ze kazdy homo na ulicy musi isc z dzieckiem? O.o

Pala po plecach i za kraty? To brzmi konserwatywnie tylko nazistowsko :P[/quote:00ed62b77a]

Nauka swoją drogą moralność i odpowiednie zachowania to drugie , i jeżeli to nie brzmi konserwatywnie to moze nacjonalistycznie, do nazizmu długa droga :D


www.nop.org.pl - coś na ten temat :D



Wysłany: 2009-05-17 13:36 Zmieniony: 2009-05-17 13:38

[quote:d129264765="nanette"]

IMHO jezeli od malego dziecku tlumaczyloby sie ze to nie jest 'choroba' i ze istnieje cos takiego w przyrodzie, nie byloby teraz takiej nienawisci.
[/quote:d129264765]
Gdyby sie od małego wpajało dzieciom ze kał nie smierdzi tylko pachnie i nadaje sie do jedzenia to teraz wszyscy opychali byśmy sie gównem



Wysłany: 2009-05-17 13:47

[quote:99fc7fafc5="DEMONEMOON"]
Gdyby sie od małego wpajało dzieciom ze kał nie smierdzi tylko pachnie i nadaje sie do jedzenia to teraz wszyscy opychali byśmy sie gównem[/quote:99fc7fafc5]


widze ze wlasnie zrownales gejow z wydalinami x] brawo x]


v_v


Wysłany: 2009-05-17 13:49

Jedno z drugim jest niezaprzeczalnie zwiazane hehe



Wysłany: 2009-05-17 14:00

[quote:48d628f332="DEMONEMOON"]Jedno z drugim jest niezaprzeczalnie zwiazane hehe[/quote:48d628f332]

oh, czyzby? mowimy takze o lesbijkach, chyba ze one nie naleza wg Ciebie do 'homosexualistow'?

szkoda ze jakos ludziom hetero nie przeszkadza anal, tylko w przypadku kiedy robi to 2 facetow....no coz....


v_v


Wysłany: 2009-05-17 14:02

na ból brzucha lewatywa z prącia :D



Wysłany: 2009-05-17 14:21

[quote:86af9435d1="nanette"]

oh, czyzby? mowimy takze o lesbijkach, chyba ze one nie naleza wg Ciebie do 'homosexualistow'?[/quote:86af9435d1]
Wszelakie zachowania homo sa dla mnie ostro pokurwione,nie ze wzgledów religijnych lecz społecznych



Wysłany: 2009-05-17 14:28

Przypominam:

[quote:8b48ddc6a0="DEMONEMOON"][b:8b48ddc6a0]Jedno z drugim jest niezaprzeczalnie zwiazane hehe[/b:8b48ddc6a0][/quote:8b48ddc6a0]

No chyba ze dla Ciebie wagina i odbyt to to samo.

Zachowania homoseksualne sa niestety normalne dla homoseksualistow. A wrecz slyszac co niektorzy 'cudownie przyzwoici' hetero wyprawiaja, calkiem normalne.


v_v


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło