Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

XIII Stoleti - Dogma. Strona: 1

Artykuł: XIII Stoleti - Dogma

Wysłany: 2009-05-15 06:55

Zapowiada się ciekawie.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-05-15 07:37

A jakiś namiar, gdzie go można kupić? Na Allegro nie znalazłem jeszcze.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-05-17 20:59

Na koncercie życzą sobie za niego 80 zł!

Warszawski był energetyczny i raczej udany, ale z Petra zrobiła się taka "gwiazdka", że byłam w szoku. Nawet ludziom autografów nie dał.



Wysłany: 2009-05-18 08:42

Bardzo średnia płyta.


.


Wysłany: 2009-05-19 07:47

Zgodzę się. Album niby fajny, ale jakoś potem nie zapada w pamięć. Przesłuchałem parę razy i na razie mam dość.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-05-20 07:22

jeden ze słabszych albumów tego zespołu,słuchałem wczoraj "Vendetty" dla przypomnienia i na jej tle wypada blado.Zabrakło bardziej chwytliwych kompozycji,80zł to zdecydowanie za dużo sobie życzą za taki materiał.Mniej więcej od połowy płyty zaczynają dominować powolne tempa ,klawisze naśladują organy ale brakuje klimatu znanego choćby z "Vampire voodoo"



Wysłany: 2009-05-20 07:42

Mam podobne odczucia po przesłuchaniu płyty, jak dla mnie to dwa utworki są chwytliwe, a reszta zbyt "monotonna".



Wysłany: 2009-05-27 13:09

[quote:7325e18faf="CrommCruaich"]Zgodzę się. Album niby fajny, ale jakoś potem nie zapada w pamięć. [/quote:7325e18faf]
Mam podobne odczucia. To płyta jak najbardziej poprawna, można nawet powiedzieć, że dobra, ale jakoś tak mało z nij zostaje w pamięci. Może poza tym bojowycm wezwaniem do ignorowania MTV

Ale i tak się cieszę, że wrócili :)



Wysłany: 2009-06-17 20:07

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

[quote:606baaecdb="Procella"][quote:606baaecdb="CrommCruaich"]Zgodzę się. Album niby fajny, ale jakoś potem nie zapada w pamięć. [/quote:606baaecdb]
Mam podobne odczucia. To płyta jak najbardziej poprawna, można nawet powiedzieć, że dobra, ale jakoś tak mało z nij zostaje w pamięci. Może poza tym bojowycm wezwaniem do ignorowania MTV

Ale i tak się cieszę, że wrócili :)[/quote:606baaecdb]


ignorujtie emtiwi

jak na koncercie kabaret Voltaire zagrali pewnie nie byłam jedyną osobą która chciała wejść w szybkie posiadanie płyty. no ale na tym utworze właściwie płyta się zaczyna i kończy.

:P


Carpe jugulum


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło