Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

24-08-2006. Strona: last

24-08-2006 Wysłany: 2006-08-24 01:56

Dodano testowo ocenianie zdjęć - czekam na komentarze....


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2006-08-24 10:14

Superaśnie Amorphus, tego właśnie nam brakowało :)



Ocena Wysłany: 2006-08-24 14:07

No wlasnie ludzie - mowicie jak chcecie.

Ja bym osbiscie ocenial galeria i profil uzytkownika razem. nie wiem jak sie na to zapatrujecie...


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2006-08-24 14:38

dymek (Anciliae)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

[quote:b9c4474b19="amorphous"]Ja bym osbiscie ocenial galeria i profil uzytkownika razem. nie wiem jak sie na to zapatrujecie...[/quote:b9c4474b19]
Hmmm... podoba mi się ten pomysł, nie powiem...
Jestem na 'tak' :)


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2006-08-24 21:05

Foxy (Bicz)
Foxy
Posty: 117
Włocławek

A po co wogóle oceny?
Jakiś konkurs na Człowieka Roku?

(a może raczej The Vampire Of The Year?)


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it.


Wysłany: 2006-08-24 21:09

wlasnie po co oceny? od lizania sie po fiutach jest inny portal :wink:

--------------
Deadsy-Book Of Black Dreams


united we stand divided we fall


Wysłany: 2006-08-25 08:27

Foxy (Bicz)
Foxy
Posty: 117
Włocławek

[quote:67368b0795="Alec-II-Pure"]wlasnie po co oceny? od lizania sie po fiutach jest inny portal :wink: [/quote:67368b0795]

[b:67368b0795]Alec-II-Pure[/b:67368b0795] już bardziej trafnie nie możba było tego ująć chyba


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it.


Wysłany: 2006-08-25 10:12

Żeby było ciekawiej?

Już kiedyś na forum rozmawialiśmy o ocenianiu zdjęc i stwierdziliśmy, że ocenianie poszczególnych fot jest niepotrzebne. Za to ocena całej galerii wydaje mi się odpowiedznim pomysłem.



Wysłany: 2006-08-25 11:05

Uważam że [i:b04862c6aa]pomysł jest niepotrzebny[/i:b04862c6aa] (chociaż generalnie nie przeszkadza mi to).
Szmaragdowa Noc, powiedz mi, co będziesz oceniała? Kolorystykę fotek, twarz fotografowanego, ciuchy, makijaż, wyraz twarzy, "przesłanie", płeć, czy może coś innego? Co to, konkurs jakiś? A czy dostanę plusa, jak na CastleParty zrobię sobie zdjęcie w trumnie, żeby być bardziej "true" i "goth"?
Hłe hłe.
(to tylko moja opinia)



Wysłany: 2006-08-25 11:12

Wszystko :D
Jeżeli już jest taka możliwośc to dlaczego mam z niej nie korzystac? Może będę się kierowac ubiorem, może makijażem, a może tym, czy zdjęcia sa przyjemne dla oka czy wręcz odrzucają? Są takie galerie które mnie denerwują i uważam, że nie powinny się tu znaleźć.

Poza tym Ryleh, jezeli ludzie pokazuja siebie pisząc wiersze i opowiadania, to dlaczgo nie można oceniac także zdjęc które pokazują publicznie? Każdy lubi coś innego.



Wysłany: 2006-08-25 11:23

No dobra, jak mają być oceny zdjęć czy samego użytkownika (nieistotne) to wkrótce spadam z portalu ;P Wszelkie oceny działają motywująco... albo można chcieć być megapozytywnym albo megazłym... i wtedy zaczyna się piękne autoobramowanie... no, chyba, że ktoś jest takim sobie neutralnym druidem hehe ;P Jako człek chaotyczny (jak to sam Amorphousie określiłeś), wkrótce spadam ;P Przewidziałeś to? Na pewno mówiłam ;P Zostaną tylko ocenione resztki przeszłości :D Oby były złe ;P Hehe :D



Wysłany: 2006-08-25 11:26

Szmaragdowa Noc - luz, masz do tego prawo
Zbaczając z tematu - napisałaś "Są takie galerie które mnie denerwują i uważam, że nie powinny się tu znaleźć." Jakie to galerie? Dla mnie zdjęcia to tylko zdjęcia, mniej, bardziej pozowane. Jeśli nie chcesz podawać przykładów tutaj, możesz na pm.



Wysłany: 2006-08-25 11:32

Ej no, kurwa, czy DP ma się stać drugą fotka.pl ? Czy to jakies biuro matrymonialne, klub samotnych serc, czy niespełnionych, zakompleksionych ludzików, którzy w ten sposób chcą się dowartościować :? Jesli ktos chce to wstawie mu 10, moze poczuje sie lepiej :P BEZNADZIEJNY POMYSŁ !!! O wiele lepszym byłoby zamieszczania raz w tygodniu jakiejs ankiety ... przynajmniej dowiedziać by się można było czegoś o społeczności DP.


.


Wysłany: 2006-08-25 11:32

[quote:4d2350d790="Rlyeh"]
Zbaczając z tematu - napisałaś "Są takie galerie które mnie denerwują i uważam, że nie powinny się tu znaleźć." Jakie to galerie? Dla mnie zdjęcia to tylko zdjęcia, mniej, bardziej pozowane. Jeśli nie chcesz podawać przykładów tutaj, możesz na pm.[/quote:4d2350d790]

Myślę, że nikogo tym nie urażę, ale nie rozumiem dlaczego ludzie obok swoich zdjęć wstawiają galerię z grafikami Royo, lub z nieswoimi pracami?
A może to coś ze mną jest nie tak i się czepiam? :wink:



Wysłany: 2006-08-25 11:44

[quote:7fa730f187]Uważam że pomysł jest niepotrzebny (chociaż generalnie nie przeszkadza mi to).
Szmaragdowa Noc, powiedz mi, co będziesz oceniała? Kolorystykę fotek, twarz fotografowanego, ciuchy, makijaż, wyraz twarzy, "przesłanie", płeć, czy może coś innego? Co to, konkurs jakiś? A czy dostanę plusa, jak na CastleParty zrobię sobie zdjęcie w trumnie, żeby być bardziej "true" i "goth"?
Hłe hłe.
[/quote:7fa730f187]

Jak najbardziej się zgadzam z tym !!!


.


Wysłany: 2006-08-25 11:48

SzmaragdowaNoc: I jak zamierzasz to rozwiązać? Wstawiając tej cudzej grafice "1" pkt, a zdjęciom własnym, choć dennym "10"? Żeby zmotywować do usunięcia czy co?
I tak samo... zdjęcia pozytywne z np. wyjazdów pod namiot? Wygląd osobnika: 2, klimat foty: 8.
Zdjęcie zrobione za 500 kliknięciem cyfrówką (o, wreszcie ładny kąt nachylenia twarzy)... wygląd osobnika: 9 (choć szczerze gdziekolwiek indziej 2), klimat foty: ?.
Itd itp... Ocenianie fot jest wg mnie durne. Jak już to nie oceny, a komentarze prędzej, choć także i to byłoby bez sensu ;P Bo po co oceniać? Komentować? Nie można żyć bez tego?

Harlequin: Zgadzam się.



Wysłany: 2006-08-25 11:56

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

eeee tam, co wy anty prawie wszyscy?? chyba się boicie 8) ja tam mam gdzies czy ktos mi da 1 czy 10 ale zawsze fajnie i ciekawie popatrze :D wolalabym ocenianie zdjec pojedynczo, bo wtedy moglabym dowiedziec sie ktore są bardziej ch**owe niż inne :lol: Poza tym, moznaby wprowadzic w ostawieniach profili opcje w stylu "czy zgadzasz sie na ocenianie i komentowanie zdjec" - jak ktos nie chce - droga wolna! :)

Ej no, ja mam zdjecie w trumnie :D hehe tylko na razie jeszcze go nie zeskanowałam hihi ale jak bede miec na nosniku cyfrowym, to wrzucę dla jaj

WIECEJ DYSTANSU LUDZIE! co wy tacy powazni, ile wy lat macie do cholery!


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-08-25 12:05

Szmaragdowa, dostałaś ode mnie 10 za ktoras z galerii, choc sam nie wiem co ocenialem. Wyglad kwestia gustu, zdjecia kwestia gustu. Mam nadzieje, że czujesz sie teraz much better :twisted:


A niech ktoś mi powie: co to jest DOBRE ZDJĘCIE ??


.


Wysłany: 2006-08-25 12:08

[quote:8c3253f1c9="Foxy"][quote:8c3253f1c9="Alec-II-Pure"]wlasnie po co oceny? od lizania sie po fiutach jest inny portal :wink: [/quote:8c3253f1c9]

[b:8c3253f1c9]Alec-II-Pure[/b:8c3253f1c9] już bardziej trafnie nie możba było tego ująć chyba[/quote:8c3253f1c9]

Amen


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-08-25 12:11

Np. ja się nie zgadzam na publikację moich zdjęć (a mimo to są w galeriach z imprez, choć bronię się przed aparatem = są wbrew mej woli, ale spoko, nie bedę biegać po sądach, hahahahaha :D :D :D), o ocenach już nie mówiąc ;P I to nie jest strach przed oceną, tylko awersja do samego faktu oceniania i bycia ocenianą ;P Po co nam to tutaj? Chyba, że osobna galeria dla każdego, gdzie może umieszczać foty tylko i wyłącznie własnej osoby + zdjęcia artystyczne ("modeli" za ich zgodą czy krajobrazów, miejsc) - i tylko te foty byłyby oceniane.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło