Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

High Seas & Low Lands Tour - Poznań, Eskulap (19.04.2009). Strona: 1

Artykuł: High Seas & Low Lands Tour - Poznań, Eskulap (19.04.2009)

High Seas & Low Lands Tour - Poznań, Eskulap (19.04.2009) Wysłany: 2009-05-04 18:32

khaash (Anciliae)
khaash
Posty: 106
Posen/Ludbrancz

Bardzo dobry artykuł jednakże znalazłem dwa malutkie błędy:
1) Na biletach oraz na stronie start koncertu był zaplanowany na godzinę 20 więc obsuwa była minimalna (ok. 10 minut)
2) Alestorm z tego co pamiętam miał problemy z gitarą. Jednakże chłopaki genialnie dali sobie z tym radę grając po prostu utworek bez gitary:) to tak apropos problemów technicznych.
Aczkolwiek zaznaczę jeszcze raz: artykuł bardzo porządnie napisany. Byle więcej.


My hatred burns through the cavernous deeps


Wysłany: 2009-05-04 22:07

[color=violet:c5a7ebe1bf]Oh mój Drogi, czepialstwo Ci się wkręciło To przecież nieważne:D hehe Koncert był boski, szkoda, ze następny pewnie dopiero za jakieś pół roku;/[/color:c5a7ebe1bf]


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2009-05-05 09:07

khaash (Anciliae)
khaash
Posty: 106
Posen/Ludbrancz

Czepialstwo czepialstwo. Po prostu bardzo podobała mi się postawa panów z Alestormu a nie tak jak Cradle wyszli i wrócili dopiero jak techniczni naprawili. A ten sam problem. A co do godziny to zapamiętam na długo bo przez to, że sądziłem, iż jest na 18 spałem tylko godzinę
Już za pół roku drogi Aniołku. Trzeba być optymistą:)


My hatred burns through the cavernous deeps


Wysłany: 2009-05-05 09:31

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

dzięki :)

jak to za pół roku? <rozdziawia paszczę ze zdumienia> 8O czyżbyś Żabex miała jakieś tajne przecieki :?: :wink: :o :D


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło