Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

XIII Stoleti. Strona: 1

Artykuł: XIII Stoleti

Wysłany: 2009-05-02 07:21

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

a może planujesz jechać tym expresem o 13.30? :P jeszcze nie wiem czy do końca jade, muszę wywalczyć wolne od pracy, ale jeśli już to tym bym jechała


Carpe jugulum


Re: XIII Stoleti Wysłany: 2009-05-03 15:10

[quote:06c94faef6="janciovodnik"]Się ktoś wybiera może z Poznania lub okolic??[/quote:06c94faef6]

oczywiście o Warszawie mówisz
Ja się zastanawiam o której jechać, wracam i tak na drugi dzień , bo u koleżanki rodziców zostaję ale do Wawki możemy razem jechać, zawsze to raźniej :D



Wysłany: 2009-05-03 18:37

Chyba jakis after się po koncercie w klubie szykuje

A co do biletów to jeśli mielibyśmy jechać razem to chyba trza by było razem je kuoić :-P Co by osobnych wagonów nie dali :lol:



Wysłany: 2009-05-05 04:57

Byłem już na niejednym koncercie w Wiatraku. I powiem wam od razu: cudów się tam nie spodziewajcie :P Będzie dobrze, jeśli w ogóle jakiś after zrobią :) czego Wam - no i sobie, bo chyba też tam pojadę - życzę


Wszystkim, którzy nie mogą myśleć nie myśląc zarazem, czym jest człowiek, który myśli, tym wszystkim lewicowym i lewackim formom refleksji można przeciwstawić tylko filozoficzny śmiech - to znaczy, po części przynajmniej, milczący. (Foucault)


Wysłany: 2009-05-05 16:46

Drogi kolego, ale my o warszawskim koncercie i klubie No Mercy mówimy :P



Wysłany: 2009-05-11 16:06

Lady_Margolotta (Bicz)
Lady_Margolotta
Posty: 299
Uberwald / Barlinek

hey poznańskie p. :P jak jednak wybieracie express o 13.30 to zapraszam do wagonu 6tego miejsce ok 35tego :wink:


Carpe jugulum


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło