Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Kolejny album Dying Fetus jesienią. Strona: 1

Artykuł: Kolejny album Dying Fetus jesienią

Wysłany: 2009-04-26 07:55

Nie lubie DF, jak dla mnie nie dawali za bardzo rady i mieli problemy z dochodzeniem :lol:


.


Wysłany: 2009-04-26 08:12

jezusie nazareński - widziałeś ich kiedyś na żywo? jeden z najlepszych bandów koncertowych EVER - a teraz idź na ich koncert i przeproś! czy na wielkim feście czy w klubie - sprawdzają się doskonale a "Kill you mother, rape your dog" to już absolutna klasyka :D


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-04-26 08:52

Argument, że dają radę na koncertach to żaden argument :wink: na płytach potencjału nie słychać no może oprócz "Destroy the Opposition", który rzeczywiscie kopie tyłek :)






...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2009-04-26 09:46

byłeś?


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-04-26 09:50

Cos tam kiedys slyszałem,lecz druga fala hamerykanckiego DM powala taką oryginalnościa,ze nawet nie chce mi sie w tym grzebac



Wysłany: 2009-04-26 10:07

[quote:7eca681ac0="cellar_door"][quote:7eca681ac0="Harlequin"]Nie lubie DF, jak dla mnie nie dawali za bardzo rady i mieli problemy z dochodzeniem :lol:[/quote:7eca681ac0]
w takim razie trzeba im pamasować prostatę to może dojdą :-D[/quote:7eca681ac0]

Hhehehe gwałca swoje psy to i prostaty na pewno nawzajem sobie masuja :D



Wysłany: 2009-04-26 10:09

[quote:eb5a8e0a55="cross-bow"]jezusie nazareński - widziałeś ich kiedyś na żywo? jeden z najlepszych bandów koncertowych EVER - a teraz idź na ich koncert i przeproś! czy na wielkim feście czy w klubie - sprawdzają się doskonale a "Kill you mother, rape your dog" to już absolutna klasyka :D[/quote:eb5a8e0a55]

wykładam na to jak wypadaja na koncertach - w domu słucham płyt studyjnych, wiec sobie nie pooglądam jak panowie z DF machaja członkami. A mmuzyka DF jest baaaaaaaaaaaaaaardzo schematyczna i nie wybija sie poza szarą przecietnosć. Nawet Ron Jeremy ma ptaszka co ma 25 cm i daje rade :)


.


Wysłany: 2009-04-26 10:14

ale dobrze wiesz jak ja rozumuje muzycznie tak? pamiętasz umpa umpa w wwydaniu Generali - niby nic odkrywczego, prawda? a jednak koncertowo dają rady jak mało kto! wiesz o czym rozmawiam Gniewuś :)


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-04-26 10:19

No wiem, ale na płytach studyjnych General Surgery tez mi sie podoba :)


.


Wysłany: 2009-04-26 10:22

Sa ekipy ktore na support podczas koncertow nadaja sie znakomicie,ale headlinerem nigdy nie bedą :)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło