Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Dawn Of Ashes - Genocide Chapters. Strona: 1

Artykuł: Dawn Of Ashes - Genocide Chapters

Wysłany: 2009-04-19 06:52

Na jakiej podstawie użytkownik powyżej twierdzi, że Dawn Of Ashes się skompromitowało skoro w internecie nie pojawiło się ani jedno nagranie będące zapowiedzią death metalowego wcielenia projektu? :lol:

Ot, kolejny już przykład bezpodstawnej krytyki i opinii na wyrost.



Wysłany: 2009-04-19 08:03

A kto powiedział, że granie innego gatunku niż electro to wielka kompromitacja? Poza tym jak zwykle wszystko spłycasz. Nie rozumiem czy kompromitacją jest dla Ciebie odejście od elektronicznego grania na rzecz death metalu, czy sam gatunek (którego de facto nie słuchasz). Skoro nie słuchasz metalu (co wielokrotnie podkreślałeś) nie sądzę, byś mógł rzeczowo wypowiedzieć się na ten temat więc to, czy rzeczywiście DOA się skompromitowali zostaw innym. Sama zmiana gatunku grania jeszcze kompromitacją nie jest.

Sądząc po wypowiedziach wokalisty Dawn Of Ashes to właśnie granie muzyki elektronicznej było dla nich największym problemem, kompletnie nie czuli tej muzyki, nagrania w większości budowane były na gatunkowych stereotypach (odsyłam do wywiadu) więc to naturalne, że podjęli decyzję o zmianie wizerunku i grania na taki w którym będą się czuli najlepiej, który w pełni oddawać będzie ich charakter, będzie współgrał z tekstami, wizerunkiem i jakimś tam przekazem.

that's all



Wysłany: 2009-04-19 08:57

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

Hym zdjęcia z mieczami już są, tylko czekać aż będą biegać po lesie w kapeluszu maga


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2009-04-19 09:12

Rzeczywiście, z tym imagem mogli sobie darować :roll:



Wysłany: 2009-04-19 09:34

chyba muszą być mało przekonywujący w tym co robią skoro uciekają się aż do tak idiotycznych środków



Wysłany: 2009-04-19 09:43

Jak im nie wypali z DEATH METALEM zawsze mogą pokombinować np z bluesem :)



Wysłany: 2009-04-19 11:37

a moze to tylko dorabianie ideologii, bo od 2 lat bylo wiadomo ze beda grali hejvi metal ?



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło