Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

XIII Stoleti. Strona: 1

Artykuł: XIII Stoleti

XIII Stoleti Wysłany: 2009-04-07 09:45

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

co do ceny biletów to są już podane na stronie Wiataraka
Przedsprzedaż: 35 pln
W dniu koncertu:40 pln


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2009-04-12 18:19

A kiedyż to ma ma być ten koncert? Czy może już się odbył a ja tego nie zauważyłem?



Wysłany: 2009-04-12 19:59

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

30 maja w zabrzańskim wiatraku A.D. 2009


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2009-04-12 20:21

Pokrywa się z WGT
Jak nie pojadę, to wpadnę na XIII Stoleti.


Wszystkim, którzy nie mogą myśleć nie myśląc zarazem, czym jest człowiek, który myśli, tym wszystkim lewicowym i lewackim formom refleksji można przeciwstawić tylko filozoficzny śmiech - to znaczy, po części przynajmniej, milczący. (Foucault)


Wysłany: 2009-04-13 08:47

no właśnie niestety się pokrywa...ale rok temu byłam w wiatraku na ich koncercie więc zaliczone już mam



Wysłany: 2009-04-13 11:05

Ja widziałem ich jakiś czas temu w Brnie.
Jeśli w maju nie zobaczę, to może na jesień znów się wybiorę:
http://www.lastfm.pl/event/993527

Te koncerty w Czechach mają swój urok. Są dłuższe, tańsze, atmosfera tez jakby trochę inna...


Wszystkim, którzy nie mogą myśleć nie myśląc zarazem, czym jest człowiek, który myśli, tym wszystkim lewicowym i lewackim formom refleksji można przeciwstawić tylko filozoficzny śmiech - to znaczy, po części przynajmniej, milczący. (Foucault)


Wysłany: 2009-04-13 11:20

do Brna to w sumie "rzut beretem" a i koszta znacznie niższe niż w Polsce
skoro już zeszło na temat Czech to ja bym się z chęcią wybrała za 2 tygodnie na Ambassador21 ale niestety zupełnie nie mam z kim :/



Wysłany: 2009-04-13 12:32

A próbowałaś zagadać może do ekipy z Job Karma? grają na tym samym festiwalu, może akurat będą mięli jakieś wolne miejsca w transporcie?


Wszystkim, którzy nie mogą myśleć nie myśląc zarazem, czym jest człowiek, który myśli, tym wszystkim lewicowym i lewackim formom refleksji można przeciwstawić tylko filozoficzny śmiech - to znaczy, po części przynajmniej, milczący. (Foucault)


Wysłany: 2009-04-14 18:25

mi tylko na sobocie zależy - job carma jest w piątek poza tym z wrocka pewnie zupełnie inną drogą się tam jedzie - jakoś będę musiała to przeżyć...choć nie będzie mi łatwo



Wysłany: 2009-05-31 17:09

wrocilam dopiero okolo 17 do swojej dziury, Zabrze to piekne miasto,a Wiatrak jest po prostu swietny , a co do koncertu...^^ AAAAAAAAAAAA.... wywrzeszczalam sie po wsze czasy i wyskakalam, jeden z najleprzych koncertow na jakich byla w zyciu xD, szkoda tylko ze na saporcie sama skakalam o_O,no ale widzialam ze pozniej ze dolaczyla jedna lady, ogolnie wypas :D niech Ci co nie byli zaluja O :PP!


Jedna kropla mojej krwi jest jak Jedna łza mojego Anioła Stróża


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło