Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Antigama - Warning. Strona: 1

Artykuł: Antigama - Warning

Antigama - Warning Wysłany: 2009-03-10 09:27

Odkrywcze jak inne zespoły grindcore w stylu Czcziciele Bobrzej Nory,
Kalesony Boga Wojny czy
Kultura Obszczymura



Wysłany: 2009-03-10 10:14

Lepszy, lepszy niż poprzednik - tylko te wokale. Ja też dotrwałem tylko do 4 odsłuchów, materiał dobry ale nic ponad ta miarę.


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2009-03-10 10:19

Wiesz zależy co dla kogo znaczy dobry dla mnie to takie (7,5 na 10) lepsze wokale i wiecej zamieszania gitarowego i i i :twisted: i by było doskonale :)


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2009-03-10 10:25

Ja nie napisałem, że słaba. Napisałem, że spodziewałem sie więcej


.


Wysłany: 2009-03-10 13:39

łagodne kryteria stosujesz :) u mnie 9-10 kwalifikuje sie na zakup. Dobry album to dla mnie 7, bardzo dobry 8 - powyżej jest tylko do albumów fantastycznych i absolutnie genialnych. powiedzmy ze "Warning" ma u mnie 7.


.


Wysłany: 2010-10-14 20:58

Madua (Bicz)
Madua
Posty: 90
Białystok

No cóż, Zeroland na zawsze będzie w moim sercu królował. Warning nie jest złe... ale to nie to, czego oczekiwałam. Jednak nie ma co narzekać, jest lepiej niż w przypadku Resonance, więc pozostaje czekać na kolejną płytę


"You are what you create... ... you create what you are",


Wysłany: 2010-10-15 07:36

[quote:603dbdd8d3="Madua"]No cóż, Zeroland na zawsze będzie w moim sercu królował. Warning nie jest złe... ale to nie to, czego oczekiwałam. Jednak nie ma co narzekać, jest lepiej niż w przypadku Resonance, więc pozostaje czekać na kolejną płytę [/quote:603dbdd8d3]

Nic dodąc nic ująć, mam identyczne zdanie - Zeroland najlepsza, Warning lepsze od Resonance


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło