Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

normalne życie. Strona: last

Wysłany: 2009-03-05 20:18

Nic nie rozumiem...

Ani: dlaczego ten temat jest w dziale "Muzyka >> metal"
ani: jak się ma tytuł topiku do tematu
ani: jaki właściwie jest temat rozmowy
ani: o co właściwie chodzi autorce...

:? :?:



Wysłany: 2009-03-05 22:26

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

Homoseksualizm to nie choroba to po pierwsze
po drugie secret_GIRL przydalobz sie rozjasnic troche temat


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Re: normalne życie Wysłany: 2009-03-06 01:02

[quote:45b03f98d9="secret_GIRL"]Każdy zawsze widzi dobrze siebie, tylko siebie... a gdzie w jego małym świecie są inni ludzie? Chodzi mi o homoseksualistów. Patrzymy na nich inaczej, jakby byli strasznie chorzy i mogli nas pozarażać! ale tak nie jest!! wku**ia mnie to! Ja jestem bardzo tolerancyjną 100% heterką, i zapewniam że niezamierzam się nad wami homo urzalać, bo litości wam nietrzeba! Wtedy ta akceptacja was może być sztuczna. Dlatego ja już kończę i czekam na jakies inne opinie i nie mówcie , że każdy metal to gej!! To chore!! I nasza orientacja nie ma wpływu na to jaka muzyka powstaje.[/quote:45b03f98d9]

Piłaś- nie pisz :lol:



Wysłany: 2009-03-06 06:36

SAMAEL66 (Bicz)
SAMAEL66
Posty: 77
Bielsko-Biała Inowrocław (Finlan...

temat homoseksualistów był poruszany
istnieją już takie tematy
jest sens zakładania następnego?


życie nie składa się z wdechów i wydechów życie to chwile które zapieraja dech w piersi


Wysłany: 2009-03-06 18:36

ktos tu chyba mial traumatyczne przezycie albo to po prostu prowokacja
a moze to tzw. empatia globalna?
a poza tym czemu takie polaczenie? metal = gej? nigdy sie z takim tekstem nie spotkalem. chyba ze z ta emotka " "
poza tym skonczcie z homo, bo sa wazniejsze tematy. imho ten jest w hierarchii, ze tak powiem, overrated.


"Zwycięskie wojska radzieckie wracają spod Berlina na paradę zwycięstwa w Moskwie. Nagle po drodze słychać wybuchy i strzelaninę. - Czyżby to już strzelano na wiwat? - Nie, to 6 Armia w dalszym ciągu zdobywa Wrocław."


Wysłany: 2009-03-06 18:44

PROSZE MODÓW O ZAMKNIĘCIE TEGO TEMATU

[color=darkred:f39c2bdfb1]To jedyne sensowne rozwiązanie.[/color:f39c2bdfb1]


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło