Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Fallen Angels Party: Cyber Hell Edition. Strona: 1

Artykuł: Fallen Angels Party: Cyber Hell Edition

Fallen Angels Party: Cyber Hell Edition Wysłany: 2009-03-01 15:06

jagoo (Bicz)
jagoo
Posty: 20
Wrocław / Tarn.Góry

Nie wiem jak reszta ale ja uwazam, że bardzo szybko duzo ludzi poległo. Mało kto przepalił tępo^^


One, two, Freddy's coming for you. Three, four, better lock your door. Five, six, grab your crucifix. Seven, eight, better stay awake. Nine, ten, never sleep again


Wysłany: 2009-03-01 16:14

Tym razem nie dotarłem. Balety w Livcu po Closterze zatrzymały mnie do samego zamknięcia klubu 8) :D


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2009-03-01 19:40

jagoo (Bicz)
jagoo
Posty: 20
Wrocław / Tarn.Góry

Nie podoba mi sie to we Wro że koniec super imprez jest np o 3, a w Krakowie na EP koniec jest dopiero o 5 rano!
Albo brakuje dobrej ekipy albo dobrych stymulantow :)


One, two, Freddy's coming for you. Three, four, better lock your door. Five, six, grab your crucifix. Seven, eight, better stay awake. Nine, ten, never sleep again


Wysłany: 2009-03-17 10:48

ehhh....macie zdrowie. Ja to bym już dawno o tej porze zaliczył zgon :) Niestety, chyba już jestem z tych, co to zarywają noc na pracę, a nie na imprezy :/


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-03-19 00:45

jagoo (Bicz)
jagoo
Posty: 20
Wrocław / Tarn.Góry

przeciez mozna isc w dwie strony, aj potrafie zarwac nocke i na impreze i na nauke na studiachwystarczy dobre nastawienie, 10 litrow kawy i sen raz w tygodniu plus tabletki na bol glowy


One, two, Freddy's coming for you. Three, four, better lock your door. Five, six, grab your crucifix. Seven, eight, better stay awake. Nine, ten, never sleep again


Wysłany: 2009-03-19 09:28

[quote:35aef7a08f="jagoo"]przeciez mozna isc w dwie strony, aj potrafie zarwac nocke i na impreze i na nauke na studiachwystarczy dobre nastawienie, 10 litrow kawy i sen raz w tygodniu plus tabletki na bol glowy[/quote:35aef7a08f]
Mi już niestety w takich sytuacjach organizm daje żółtą kartkę :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-03-19 09:38

[quote:67c66c3a17="jagoo"]przeciez mozna isc w dwie strony, aj potrafie zarwac nocke i na impreze i na nauke na studiachwystarczy dobre nastawienie, 10 litrow kawy i sen raz w tygodniu plus tabletki na bol glowy[/quote:67c66c3a17]

ciekawe ile tak pociągniesz ...


.


Wysłany: 2009-03-19 16:41

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

10 litrów kawy ciekawe ... mi po 4-5 kubkach serce tak wali, że po 10 wywieźliby mnie w czarnym worku ... co do imprez to dla mnie 3 to jest optymalna impreza wyjścia, ew 4, pracowałam jako kelnerka i wiem jak dobijają klienci, którzy wyjść nie mogą


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2009-03-19 23:41

jagoo (Bicz)
jagoo
Posty: 20
Wrocław / Tarn.Góry

a tam, za szybko sie starzejecie.moi staruszkowie maja ponad 40 lat i do rana bawia sie na takich imprezch jak EP wiec mam to w genach, tzn mocna glowe do dluuugich imprez'p
a zycie za krotkie jest aby konczyc wczesniej impreze^^


One, two, Freddy's coming for you. Three, four, better lock your door. Five, six, grab your crucifix. Seven, eight, better stay awake. Nine, ten, never sleep again


Wysłany: 2009-03-20 08:52

No to będzie okazja się odkuć 4 kwietnia w klubie Liverpool na MordFabrik


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2009-03-20 09:02

[quote:225cefa4ff="jagoo"]a tam, za szybko sie starzejecie.moi staruszkowie maja ponad 40 lat i do rana bawia sie na takich imprezch jak EP wiec mam to w genach, tzn mocna glowe do dluuugich imprez'p
a zycie za krotkie jest aby konczyc wczesniej impreze^^[/quote:225cefa4ff]
Ehh...zależy od człowieka. Wiesz, w zeszłym roku na zawał zmarł kumpel, z którym siedziałem w jednej ławce w podstawówce. Po tym stwierdziłem, że nie będę lekceważył sygnałów od organizmu.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-03-24 15:07

[quote:e8406e9acc="jagoo"]Nie podoba mi sie to we Wro że koniec super imprez jest np o 3(...) Albo brakuje dobrej ekipy albo dobrych stymulantow :)[/quote:e8406e9acc]
Popieram, szkoda, że o 3 się kończy. Ale są kluby gdzie kończy się o 5 więc żaden problem przenieść się potem do następnego :wink:
Ja też lubię cało nocne imprezy. Nie baluję tak zbyt często więc raz na ruski rok można sobie pozwolić :) W sobotę jak wylazłem o 20 z chaty tak wróciłem do niej dopiero przed 6 w niedziele :) I nie wracałem bo spać mi się chciało tylko ani grosza już nie miałem, a poza tym kolejny klub już zamykali w, którym siedziałem :|
Nie ściemniaj Crommek, że słaby z Ciebie imprezowicz bo na Tombstone w Livcu całkiem długo wytrzymałeś :wink:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2009-03-24 15:13

[quote:f923d7772e="jagoo"]przeciez mozna isc w dwie strony, aj potrafie zarwac nocke i na impreze i na nauke na studiachwystarczy dobre nastawienie, 10 litrow kawy i sen raz w tygodniu plus tabletki na bol glowy[/quote:f923d7772e]

10 litów kawy = 40 kubków ... ciekawe. Ja kiedyśs wypiłem 7 pod rząd i jak naćpany chodziłem, więc droga panienko nie wierze w Twoje moce przerobowe.

Zgodzę sie, ze można zrobić 3-4dniową bibę, z mała iloscia snu, ale gwarantuje Ci, że potem padniesz. Chyba, że prawie w ogole alkoholu nie pijesz i nie palisz fajek ...


.


Wysłany: 2009-03-24 23:46

Faust66 (Bicz)
Faust66
Posty: 35
Görlitz/Zgorzelec

Też żałuje że w Wagonie nie można dłużej się pobawić, niestety taki jest rozkaz od właścicieli i koniec max 3:00, choc pamiętam jakoś z 3 lata temu wychodziło się z Wagonu nad ranem... to były czasy :)


FallenAngelsParty.wordpress.com


Wysłany: 2009-03-26 01:23

jagoo (Bicz)
jagoo
Posty: 20
Wrocław / Tarn.Góry

Wiesz... jest takie cos jak porownanie, czyli nie zdaza CI sie mowic ze cos robisz z przesada i zbytnio to powiekszasz?
No nie wazne.. klucic sie nie bede, to ni 40 kaw, a max z 6-7 ale nie ruszaja mnie zbytnio, a tak sie mowi skad ja pochodze wiec konflikt rozwiazany
A bawic sie mam zamiar do samej smierci bo szkoda mi zycia na nude i szarosc


One, two, Freddy's coming for you. Three, four, better lock your door. Five, six, grab your crucifix. Seven, eight, better stay awake. Nine, ten, never sleep again


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło