Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Haunted Night Party. Strona: 1

Artykuł: Haunted Night Party

Haunted Night Party Wysłany: 2009-02-27 17:05

Intruder (Bicz)
Intruder
Posty: 1
Ostrów wlkp Breslau

Co mniej więcej będize grane na tej imprezie?


Cold Demons


Wysłany: 2009-02-28 12:15

[img:fdb78a81c7]http://images29.fotosik.pl/321/a592233e88ee4a2fmed.jpg[/img:fdb78a81c7]



Wysłany: 2009-03-01 17:04

No właśnie tez zauważyłam, że Żywiołak w P-niu gra :/ ehh, rozdwoić się nie mogę, ale chyba jednak przejdę się z sentymentu do Afery z nadzieją, że to nie ostatni koncert Żywiołaka w Pozku



Wysłany: 2009-03-02 18:16

KARzYS (Anciliae)
KARzYS
Posty: 5
Ostrów Wielkopolski

Od frekwencji będzie zależało czy będziemy robic kolejne edycje Haunted Night ...więc każda osoba sie liczy



Wysłany: 2009-03-02 19:15

No ja będę na pewno



Wysłany: 2009-03-14 19:36

edit: jednak nie będę z kilku powodów, cóz - pozostaje mieć nadzieję na następne edycje

Udanej imprezy życzę i koniecznie poproszę o relację



Wysłany: 2009-03-18 15:53

KARzYS (Anciliae)
KARzYS
Posty: 5
Ostrów Wielkopolski

Mozna by powiedzieć , ze "jak zwykle" ludzie nie dopisali.... i "jak zwykle" siedzilismy i szalelismy w starym i waskim gronie...

Myslelismy , ze moze Manson , Rammstein czy NIN przyciągnie ludzi "ogólnie lubiących" cięższe brzmienie ... o klimatach Dark Wave to juz nie wspomnę , bo to "kosmos" dla przeciętnych słuchaczy.W sumie przyszło jakieś 20-30 osób nie licząc nas , ale okupywali tylko boxy sącząć alkohole i drepcząc sciezkę do kibla.. :evil: z reszta około 23:30 wszyscy się zmyli ...

Coż...małe miasto i mniej ludzi z "takich" klimatów jaki serwowalismy tego wieczoru.Do północy było według planu , ale o północy wrzucilismy DM Wrong ... i dalej juz poleciało 90% DM bez żadnych wyrzutów sumienia , bo i tak pozostaliśy tylko "w jednej paczce"

........
Chcielibyśmy robic nie jedna taka imprezę , ale nie ma dla kogo :evil: Jedyny konkretny alternatywny klub , a wszystko kręci sie tylko między Hip hopem -reggae , a cięższym Rock'iem , metalem itp ...poza tym ludzie chyba nic nie znają :evil: Tragedia ....
Wyłaczyć ludziom kablówke i wogóle nie będa wiedziec , ze istnieje cos takiego jak "muzyka" :?



Wysłany: 2009-03-18 21:18

Cóż, szkoda, bo pomysł naprawdę zacny...

[quote:4fb7610294]Jedyny konkretny alternatywny klub , a wszystko kręci sie tylko między Hip hopem -reggae , a cięższym Rock'iem , metalem itp ...poza tym ludzie chyba nic nie znają Evil or Very Mad Tragedia .... [/quote:4fb7610294]
Zgadza się. Pewnie pamiętasz, że swego czasu przecież odbyło się w Aferze kilka imprez w klimacie gothic/electro (już o Waszych DM Party nie wspomnę) i niestety tylko garstka ludzi przychodziła (zresztą co tu dużo ukrywać - głównie moi znajomi + kilkoro "gości", w charakterze raczej gapiów niż uczestników).
No ale taka jest smutna prawda o Ostrowie.

Pamiętam też, jak chyba pod końcem 2005 grał w Aferze Closterkeller, a jako support Deathcamp Project (który co prawda wówczas nie był aż tak znany jak dziś) i odnosiłam wrażenie, że ludzie tylko czekają aż skończą grać (a przecież chłopaki grają rewelacyjnie), a jak tylko Closter zaczął to istny szał pod sceną był. Wniosek - owa publika raczej nie jest hmm, otwarta na coś nowego, tkwi w tym co znane i sprawdzone (nie wszyscy oczywiście, wiem, że są wyjątki )
Dlatego też nie ma co się dziwić, że impreza w klimacie electro nie wywołała sensacji - "przecież to techno, prawdziwy gotyk to Nightwish i Within Temptation"
:roll:



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło