Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Ensoph - Rex Mundi X-Ile. Strona: 1

Artykuł: Ensoph - Rex Mundi X-Ile

Ensoph - Rex Mundi X-Ile Wysłany: 2009-02-23 20:57

Ciekawe granie, jak najbardziej. Dobra płyta, szkoda tylko ,że tak nierówna. Obok wyśmienitych kompozycji ( "Shame On You!" , "Thir(s)ty Pieces Of Silver"), taki "Splendour & Majesty" nie smakuję już tak dobrze. Tak , czy siak kapele warto obserwować.


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2009-02-23 21:00

A dla mnie "Splendour & majesty" to jeden z fajnieszych numerów :) generalnie płyta poodoba mi sie, ale zbyt homogeniczna w swojej awangardzie.


.


Wysłany: 2009-02-23 21:12

jedno jest pewny za długo tej płyty nie mogę jakoś słuchać - po Ephel Duath mam już dość awangardy :)


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2009-02-23 21:22

ciekawa propozycja, choć nie jestem wielkim fanem mieszania i/lub uzupełnień electro - w tym przypadku wyszło interesująco, taki avantgarde metal.... z black'owymi naleciałościami i dodatkiem gotyku 8) w moim przypadku dłużej utrzyma się na winamp'owskie setliście :wink: :lol:


nie miewam dobrych nastrojów !


Wysłany: 2009-02-23 21:30

i tak nowy Mastodon nasra na wszystko z góry 8)

EDIT: zgadzam sie, że niełatwo sie tego słucha i cieżko jest dotrwac do końca.


.


Wysłany: 2009-02-23 21:35

od czasów puszka okruszka, nic mi tak łatwo nie wchodziło ---- dziwne, możliwe - a o Mastodonie nie wspominajmy :wink:


nie miewam dobrych nastrojów !


Wysłany: 2009-02-23 21:39

Nie no - co by nie mówić Ensoph zamieszał jednak troche :) bardzo mi ise podoba to co chłopaki grają, ale sikać nie będę, bo jednak to nie jest ta jakosć awangardy co pierwszy Kayo Dot, SGM czy nawet wariaty z Unexpect


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło