Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Vento. Strona: last

Wysłany: 2009-02-22 19:03

Zachęcam do szerszego opisania knajpy i dodania do naszej bazy danych


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2009-02-22 21:19

a ja choć tam bywam od dawna pani nie kojarzę a knajpka mała i przytulna:)


wódka jest bardzo niedobra, zwłaszcza niedobra wódka...


Wysłany: 2009-02-22 21:48

ceny piwa zachęcające :wink: nie byłem - przy następnej okazji nadrobię,,,


nie miewam dobrych nastrojów !


Wysłany: 2009-02-22 22:21

A ja nawet nie wiedziałem, że w środy i czwartki jest taniej.. Już wiem, kiedy będę częściej chodził :P


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2009-08-06 16:56

Luthien_Carnesir (Matuzalem)
Luthien_Carnesir
Posty: 17
Toruń/Gdynia/Warszawa

O no proszę! :)
W "Vento" byłam raz na chwilkę z przyjaciółką. Może rzeczywiście opłaca się tam zaglądać częściej
A jakieś imprezy klimatyczne tam też się odbywają?
Niestety, od czasu jak się tutaj przeprowadziłam czuję się jak na jakimś odludziu...


Quid quid latinum dictum sid, altum videtur


Wysłany: 2009-08-06 18:57

Na pewno w październiku trochę się rozkręci, kiedy ludzie powracają z wakacji :)


On and on we keep growing inside, hopefully for a long, long time...


Wysłany: 2009-08-06 20:39

tam zazwyczaj jest cicho i spokojnie chyba że się zdarza jakaś impreza ale tanio chłodno i przyjemnie w sam raz na upalne dni i wieczory:)


wódka jest bardzo niedobra, zwłaszcza niedobra wódka...


Vento Wysłany: 2009-08-06 20:45

Jak naprawie auto to mysle ze przyjade na piwko no max 10 :)


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-08-09 17:17

Luthien_Carnesir (Matuzalem)
Luthien_Carnesir
Posty: 17
Toruń/Gdynia/Warszawa

[quote:3a22bcb618="Danietta"]tam zazwyczaj jest cicho i spokojnie chyba że się zdarza jakaś impreza ale tanio chłodno i przyjemnie w sam raz na upalne dni i wieczory:)[/quote:3a22bcb618]

Oooo, a skąd można, że tak powiem, "pobierać info na temat nadchodzących imprez"?


Quid quid latinum dictum sid, altum videtur


Wysłany: 2009-08-09 20:46

teraz już ich praktycznie nie ma, zazwyczaj pewniakiem było halloween ale teraz


wódka jest bardzo niedobra, zwłaszcza niedobra wódka...


Wysłany: 2009-08-09 21:01

Luthien_Carnesir (Matuzalem)
Luthien_Carnesir
Posty: 17
Toruń/Gdynia/Warszawa

No ale Halloween będzie? :D :D :D


Quid quid latinum dictum sid, altum videtur


Wysłany: 2010-10-08 02:15

Czy ktokolwiek jeszcze chodzi tam. Przyjechałem na studia do torunia z nadzieją odnalezienia klimatycznych ludzi. Zaś na razie to równie dobrze mógłbym szukać ich na pustyni. Jakoś tak społeczność gotycka w toruniu jakaś taka wymarła jest. Hmmmmm... a może same wampiry i sie chowacie po kątach w dnie a w nocy polujecie. No cóż w nocy żadnego też nie upolowałem. Jutro wybieram się do tego klubu z nadzieją że jednak odnajde jakiś ciekawych ludzi. Pozdrawiam wymarły toruń.


Każdy jest kowalem swojego losu.


Wysłany: 2010-10-09 14:17

Osobiście zwiedziłem ten bar. Klimat jest bardzo interesujący. Już samo umiejscowienie baru w piwnicy niedaleko murów daje mu ciekawy klimat. Wnętrze swym wystrojem cieszy oko, nie ma jakiś przesadnych dekoracji lecz wyglądem przypomina stare bary z czasów XVIII/XIX wieku. Muzyka jaka jest puszczana to w dużej mierze szeroko pojęty metal. Myślę iż dużym atutem tego baru jest to że nie zachodzi tam dużo ludzi, jest spokojnie, klimatycznie gdzie ludzie dyskutują, czytają książki tudzież grają w różnego rodzaju gry towarzyskie. Piwo studenckie 4.00zł, normalne 4,50zł. Myślę, iż nie można przejść koło tego lokalu obojętnie.


Każdy jest kowalem swojego losu.


Wysłany: 2010-10-09 14:18

Osobiście zwiedziłem ten bar. Klimat jest bardzo interesujący. Już samo umiejscowienie baru w piwnicy niedaleko murów daje mu ciekawy klimat. Wnętrze swym wystrojem cieszy oko, nie ma jakiś przesadnych dekoracji lecz wyglądem przypomina stare bary z czasów XVIII/XIX wieku. Muzyka jaka jest puszczana to w dużej mierze szeroko pojęty metal. Myślę iż dużym atutem tego baru jest to że nie zachodzi tam dużo ludzi, jest spokojnie, klimatycznie gdzie ludzie dyskutują, czytają książki tudzież grają w różnego rodzaju gry towarzyskie. Piwo studenckie 4.00zł, normalne 4,50zł. Myślę, iż nie można przejść koło tego lokalu obojętnie.


Każdy jest kowalem swojego losu.


Wysłany: 2011-01-25 19:06

Co do lokali, to w Toruniu na gotha można wpaść jeszcze w Bunkrze :) Ale to też zazwyczaj przy okazji imprez tematycznych (czyt. koncertów bądź jakimś electro party)

Cóż, widocznie klimatyczne miejsca w Thorn nie sprzedają się dobrze.


Męża szukam! :P


Wysłany: 2012-04-13 17:36

Ja czasem bywam w vento. Prawda ludzi tam mało..., a szkoda. Ludzi w klimatach w Toruniu tez raczej nie widuje chyba, ze czasem na jakims koncercie. Zawiodlam sie na tych studiach i Toruniu ... gdzie sa ludzie?!



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło