Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Mastodon - Crack The Skye. Strona: last

Mastodon - Crack The Skye Wysłany: 2009-02-21 13:42

Jest przeciek w necie do nowego, niekompletnego póki co albumu Mastodon. Musze przyznać, że po rozczarowujacym "Blood mountain" nie spodziewałem sie tu niczego ciekawego, ale jestem pod ogromnym wrażeniem :) co sądzicie o tym ? Ktos juz też słyszał płytke ?


.


Wysłany: 2009-02-21 13:56

widzę, że nie tylko ja byłem rozczarowany poprzednim krążkiem zespołu. Jak na ta chwile jedyny przeciek to singlowy-Divinations i całkiem porządnie brzmi i co najważniejsze spójnie.


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2009-02-21 14:18

w necie jest juz 6 kawałków:) "The czar" rozwala !!


.


Wysłany: 2009-02-21 17:40

ahhh gadanie :wink:, "Blood..." jest dobrym wydawnictwem - ten wszechobecny chaos, niespójność, z każda kolejną płytą Mastodon odkrywa nowe karty...

bez narzekania >>> bo, bo zmuszę do słuchania drugoligowców z Kataklysm - mały szatanie :wink: groźba

"Crack.." zniewala, skoki poziome gitary brzmią ciekawie - styl grania mi odpowiada, mój faworyt numer otwierający krążek,,,, /pomysł na zakończenie pierwszego i początek drugiego utworu - przyjemny/


nie miewam dobrych nastrojów !


Wysłany: 2009-02-21 17:50

Wiem Wicia, że Ty uwielbiasz 'Colony Of The Birchmen", ale "Blood Mountain" zwyczajnie mnie meczyło. Za długie, za mało wybitnych kawałków ... ciesze sie że nowa płyta ma ich tylko 7 z czego 2 to epickie numery. Póki co dla mnie killer :D


.


Wysłany: 2009-03-21 11:02

nowy Mastodon genialny,dziekuję.......



Wysłany: 2009-03-21 11:11

W necie krąży już pełna wersja płyty ... urywa łeb jak dla mnie.


.


Wysłany: 2009-03-21 11:27

Rzeczywiście krążek znakomity - nie mały przewrót się na muzycznej scenie szykuje 10/10 nie ma co :)


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2009-03-21 18:15

Ależ ta płyta masakruje ,a już myslalem ,że nic mnie w ostrym graniu nie zaskoczy.Zdecydowanie najlepsze ich wydawnictwo.Pięknie zrobione wokale...



Wysłany: 2009-03-21 18:27

Juz zakupiona :) jedna z najelpszych płyt ostatniej dekady bezspzrecznie :)) "The Czar" to diament wysadzany brylantami :)

Pawełus, Piterus, chyba to bedzie płyta roku co nie :wink: :?: :D


.


Wysłany: 2009-03-21 18:39

uuuuu, do konca roku jeszcze troche zostało :wink:



Wysłany: 2009-03-21 18:42

zastanawiam sie kto moze wydac cos jeszcze na pzoiopmie i jedyne co mi przychodzi na mysl to morbid angel i atheist .., ale Mastektom zaskoczył, i to jakl !!


.


Wysłany: 2009-03-22 11:43

Morbid Angel po marnym Heretic i latach przerwy musza nagrac naprawdę coś niesamowitego żeby ponownie wzbudzic zainteresowanie,mnie osobiscie juz nudzi wyczekiwanie i niepotwierdzone informacje o nowym materiale



Wysłany: 2009-03-22 19:34

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Całkiem miło się słucha tego materiału, wokale rzeczywiście dobrze wykonane, a najbardziej przypadl mi do gustu "The Czar", zwłaszcza ciekawy wstęp, niemalże folkowy i późniejsza psychodela.
Wymiatają też gitary w "The Last Baron", kawałek mi zalatuje, nie wiedzieć czemu, Soundgarden 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-03-22 19:57

Chłopaki postarali się ,troszkę Rush ,troszkę swoich patentów wypracowanych na poprzednich płytach - wokale czasami maniera Ozzy'ego - ostatni kawałek "The Last Baron" również mnie zniewolił w nim wszytsko co najlepsze z Blood Mountain zawarli. 10/10 :)


...and music? Well, it's just entertainment folks.


Wysłany: 2009-03-22 20:18

Ta, w utworach 2 i 3 troche wokali a la Killswitch Egage, sporo grungowych harmonii, zajebiste, klasyczne rockwe sola, troche rushowych łamańców, ale najważniejsze ze to wciaż Mastodon ... :))


.


Wysłany: 2009-03-22 20:19

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

no to dobrze mi się zdawało, że zalatuje Soundgarden, tj. grunge'm :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-03-23 21:04

o tym, że płyta zabija było powiedziane, trudno wskazać najlepszy numer bo wszystkie są na wysokim 'poziomie' choć jak wspomniano 'the czar' wkręca masakrycznie, czy też tytułowy numer z udziałem Kelly'iego ; Oblivion, ożeszzzz Colony mięknie hehe :wink:

pojawił się teledysk do singlowego Divinations (link poniżej - szukać na stronie) oczywiście z udziałem wokalnym przystojnego młodzieńca Hinds'a >>>uwielbiam gościa :wink: heheh jego lekko nakreślony Andrzej przypomina mi Andrzeja należącego do jednego młodzieńca z forum :lol:

http://www.myspace.com/mastodon

zakup płytki obowiązkowy :wink:


nie miewam dobrych nastrojów !


Wysłany: 2009-03-23 21:11

tegoroczny pupilek :twisted:


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło